dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

5 000 000 zł20 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Cena: 250 zł/m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

330 800 zł827 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jasin w gminie Swarzędz to miejsce, w którym horyzont jest szeroki a światło dnia rozlewa się po okolicznych polach bez żadnych przeszkód. Tu poranki mają swój rytm: delikatna mgła.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł4 180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 180 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej - w zacisznej, zielonej lokalizacji. Najważniejsze atuty nieruchomości: media.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 540 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną w Kicinie/ k Poznania 1. Druga linia zabudowy 2. Pełne uzbrojenie w drodze 3. Przyjazne otoczenie - cisza, zieleń 4. Bliskość puszczy Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 669 m² 131,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w mpzp etykietą mn oznaczającą przewidzianą zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 693 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Gołanice. Wymiary działki: - szerokość wzdłuż drogi: ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 250 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlane, ceków Do sprzedaży oferujemy cztery działki budowlane o zbliżonych powierzchniach, każda około 1250 m , zlokalizowane w miejscowości Ceków,.

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł9 600 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka rolną z możliwością zabudowy. Droga gminna utwardzona. prąd na działce. Wodociąg 300 m od działki. Otoczenie lasy i pola. 2km od drogi głównej asfaltowej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z Warunkami Zabudowy lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Zdrojowa Dostępne działki o powierzchni 900 , 997 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 604 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1604 m - Kiełczewo k. Kościana Na sprzedaż działka o powierzchni 1604 m , położona w miejscowości Kiełczewo , w bezpośrednim sąsiedztwie Kościana.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 767 m² 44,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w Łędyczku nr 445/3 z mpzp pod działalność gospodarczą,usługi o powierzchni pow. 1767 m2 znajduje się przy drodze krajowej nr.22.za stacją paliw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 040 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie usytuowanej działki budowlanej o powierzchni 1040m2, położonej w malowniczej okolicy - otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 252 m² 958 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży wyjątkową działkę, położoną na poznańskim Szczepankowie. Media. Front około 22m. Opłotowana. Pięknie zadrzewiona. Sąsiedztwo z niską zabudową. Przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 300 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

25 200 000 zł93 990 m² 268,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla | 240 lokali | Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego osiedla składającego.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł1 075 m² 410,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| działka budowlana o powierzchni 1075 m2, znajdująca się w Gortatowie gmina Swarzędz. Na działką wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pakosław, gmina Lwówek, o numerze 543/3, o powierzchni 3816 m . Działka jest zabudowana domem o powierzchni 70 m oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 116 m² 285,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m , położona w malowniczym Uzarzewie zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł800 m² 161,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych (działki nr 222/7 i 222/10) o powierzchni 800 m2 każda położonych w miejscowości Kaczory (gmina Kaczory) zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł708 m² 224,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Szydłowo- os. Wichrowe Wzgórze. Działka budowlana o powierzchni 708 m2 (nr.358) zaledwie 8 km od Piły. Szczególne atuty: - nowe osiedle nowo wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł6 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przy lesie i uroczysku we wsi Potrzanowo w gminie Skoki! Szukasz oddechu od zgiełku miasta wśród natury? Potrzebujesz dla siebie działki blisko lasów i jezior? Wciąż nie.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł1 350 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Chojęcin Szum kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Chojęcin Szum. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 007 m² 109,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 3007m2 w Starym Mieście przy ul. Rumińskiej Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 159ag,mn jest to teren aktywizacji gospodarczej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu okazja, tania działka w boszkowie - cena 120.000 zł - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Działkę Marzeń na Osiedlu Kociołki - Brzeźno k/czarnkowa! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z łatwym dostępem do miasta? Ta wyjątkowa działka budowlana na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 000 zł360 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego w gminie Sychy Las miejscowość: golęczewo Działka : 436/2 36 ha położenie : teren z możliwością budowy bocznicy kolejowej przy drodze krajowej dk 11.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 814 m² 22,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Krucz, gmina Lubasz, woj. wielkopolskie Polecam do sprzedaży przestronną działkę o powierzchni 5.814 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży murowanego, całorocznego domku rekreacyjnego położonego na terenie rod "sława" w Sławie Wielkopolskiej, 38 km od centrum Poznania. Sława Wielkopolska leży w gminie Skoki,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 387 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Miłosławiu przy ul. Dolnej - w samym centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz terenów zielonych. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zalesiona działka rolna w otoczeniu natury - Trzciel Odbudowa, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski. Szukasz wyjątkowego miejsca blisko natury, które zapewni spokój, ciszę i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł7 446 m² 77,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! szukasz spokojnego azylu, które otacza pole I piękny krajobraz wiejski? A może szukasz miejsca Z dostępem do wymarzonej ciszy? to miejsce jest idealne dla ciebie! Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł3 465 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mpzp, duża działka bez pcc, pod zabudowębliźniaczą lub wolnostojącą Powierzchnia 3465m2 Kształt działki zbliżony do trapezu o wymiarach 66m,55m,67m,37m.Teren płaski o bardzo delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł15 800 m² 4,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne 1,58 ha - Jędrzejewo, gm. Czarnków, wielkopolska Oferujemy na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 1,58 ha , położone w Jędrzejewie , gmina Czarnków , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł633 m² 173,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana budynkiem garażowo-gospodarczym, zlokalizowana w miejscowości Dobrosołowo, gm. Kazimierz Biskupi. Położenie i powierzchnia działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 132 m² 88,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1132m2 na sprzedaż, boruszyn, gmina Połajewo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 100 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 19 100 m2, zlokalizowany w miejscowości Srocko Małe (gmina Stęszew). Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij