dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 594 ogłoszenia

119 000 zł4 489 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***obniżka ceny już O 15.000 ZŁ - nowa cena 119.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży dużą działkę nr 331 o powierzchni 4.489 m2 położoną przy ul. Domańskiego w Złotowie (obręb 93),.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 628 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Brzeźnie, osiedle Kociołki, ul. Lipowa Brzeźno, osiedle Kociołki | ul. Lipowa Powierzchnia: 1628 m mpzp: 6mn + 5mn - zabudowa jednorodzinna Media: prąd - skrzynka na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł836 m² 215,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 072 m² 200,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki nr 10 oraz 11 na Poznańskiej Starołęce. Działka nr 10 - 936 m2 Działka nr 11 - 136 m2 Działki sprzedawane w komplecie. Teren nie jest objęty mpzp. W Planie ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Bieździadów koło Żerkowa woj. Wielkopolskie. To idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Gorzkie Pole przy ul. Morwowej, gm. Pobiedziska. Lokalizacja: piękna okolica, w otoczeniu lasów, jezior oraz Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł2 063 m² 225,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w samym centrum Kalisza - ul. Staszica Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o ogromnym potencjale, położoną w świetnej lokalizacji w centrum Kalisza -.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł2 054 m² 1 097,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Las | 2054 m | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku. To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ogrodzona działka 57 ar z zabudową | Konin, dzielnica Pawłówek Na sprzedaż przestronna, ogrodzona działka o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 066 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny, działka o pow. 2066m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd z drogi gminnej, asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, atrakcyjnie zlokalizowana, działka w centrum Sierakowa, w mpzp oznaczona symbolem 5mn/u - tereny zabudowy mieszkaniowej i usług. Działka znajduje się bardzo blisko rynku, vis.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 467 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cicha okolica osłonięta.

Szczegóły ogłoszenia

107 190 zł1 191 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Gorzuchowskim w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka. Przepiękne jezioro rynnowe z głębokością maksymalną 5 m. Z 16.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Leśnej w Rogoźnie. Oferowana nieruchomość stanowi grunt o powierzchni 808m2, pod zabudowę jednorodzinną. Media: gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł2 900 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka 2900 m2 Trojanowo, gm. Murowana Goślina Działka znajduje się w kameralnej miejscowości Trojanowo, 3 km od centrum Murowanej Gośliny. Posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do zakupu przepięknie położony grunt rolny zlokalizowany we wsi Pąchy, która jest częścią lasów Puszczy Noteckiej. Jest to teren obszaru chronionego Natura 2000, zatem miejsce jest oazą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł914 m² 983,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 706 m² 55,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Rychnów, gmina Blizanów 16 km od centrum Kalisza. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy dla domów jednorodzinnych z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

612 300 zł2 041 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 321 m² 710,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Rosnówko | 2321 m | linia brzegowa Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2321 m , położona w malowniczej miejscowości Rosnówko,.

Szczegóły ogłoszenia

528 100 zł3 912 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wełna, gm. Rogoźno spokojna miejscowość w powiecie obornickim, z dogodnym dojazdem do Rogoźna, obornik i Poznania. Nr działek:   Typ działki: budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 950 zł6 170 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne dla dewelopera Strykowo (gm. Stęszew), łączna powierzchnia to aż 6170 m . Prawdziwa perełka inwestycyjna! Działka położona w Strykowie, z wygodnym zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł1 038 m² 101,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dziś na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ponad 1000 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na dolinę rzeki Samy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 950 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, pow. słupecki, wielkopolska Bliskość natury, otaczająca z każdej strony zieleń i śpiew ptaków- to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł97 488 m² 13,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 9,74 ha w Kotuniu na sprzedaż Na sprzedaż działka o poiwerzchni 97 488 m2 w Kotuniu znajdująca się przy głównej ulicy na trasie: piła - Stobno. Klasa ziemi:.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane w Szczypiornie. Działki mają wydane warunkami zabudowy. Cena za 1 m2 - 230 zł Zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rod w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek rod w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 356 m² 1 659,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 15, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 000 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła/trzcianka - okolice, stobno świetna cena! bardzo duża obniżka! Na sprzedaż działka budowlana w Stobnie o pow. 2000 m2 (własność) Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22 800 m² 10,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,28 ha, położona w miejscowości Jędrzejewo, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, gmina Czarnków. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia: 2,28.

Szczegóły ogłoszenia

161 700 zł770 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 9 działek w miejscowości Piechanin Miejscowość Piechanin leży : - 2,8 km od Czempinia - 15 km od Kościana - 40 km od Poznania - 49 km od Leszna Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki w malowniczej miejscowości Nowa Paprocka Kolonia, położone w gminie Krzymów. Działka 1: 5500 m Działka 2: 6500 m Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł860 m² 122,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż teren = dwie działki nr 179 i 180 w Rybojedzku, gm. Stęszew o łącznej powierzchni 600 m i regularnym kształcie prostokąta z szerokim 30m frontem. ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł9 999 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m , zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przyjemnie jest mieszkać nad Jeziorem Lednickim. Do tego zaciszne położenie działki na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego dodaje jej jeszcze większej wartości. Ta malownicza i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł738 m² 338,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 738 m w Gronówku! Lokalizacja: gronówko (64-111, gm. Lipno), w sercu lasu Zaledwie 3 minuty jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł1 250 m² 908 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dorosz Nieruchomości poleca atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1250 m2 położoną na poznańskich Naramowicach - ul. Naramowicka 247. Na działce znajduję się dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

159 138 zł842 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (lub dwulokalową) w korzystnej lokalizacji - miejscowości Przyborki graniczącą z Wrześnią.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij