dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

356 400 zł2 970 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną. Nieruchomość łącznie stanowi jedną całość - o łącznej powierzchni 0,2970 ha. Lokalizacja: adres: słocin, gm. Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 136 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu do zakupu niesamowitą działkę ze stawem przepięknie położoną w zacisznym miejscu w Pobiedziskach Letnisko obok rezerwatu "jeziora Dębiniec". Letnisko Leśne jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 920 zł2 328 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną/budowlaną położoną w miejscowości Przyborki przy ulicy Wiejskiej. Idealne miejsce na siedzibę firmy, plac lub warsztat (z tyłu działki).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 460 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas, oferta na wyłączność. Apartment nieruchomości Michał Wojtysiak Specjalista ds nieruchomości telefon :   uwaga zmiana ceny_polecam tą nieruchomość = 199 000.00 zł! Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł2 581 m² 184,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Malowniczej 1 w Sulisławicach to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój. 1. Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 286 m² 149,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo-usługową nr 192/6 o pow. 3.286 m2 położoną w Złotowie przy ul. Brzozowej, powiat Złotowski województwo Wielkopolskie. Kupując w/w działkę.

Szczegóły ogłoszenia

6 682 480 zł23 866 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja. Działka inwestycyjna w strefie przemysłowej Poznań Jasin przy drodze krajowej 92, przy granicy ze Swarzędzem. 10 km do węzła trasy ekspresowej S5 w Kostrzyniu i 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane, idealne zarówno do celów mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych. Działki budowlane - rychtal kwadrat prezentuje ofertę sprzedaży działek w Rychtalu. Miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W żeleźnicy - gmina Krajenka o pow. 948 m 2. Działka graniczy z lasem. Spokoju i bliskość przyrody w niedalekiej odległości od miasta. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ok. 900 m | Lubonieczek, gmina Zaniemyśl | 250 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 900 m , położona w miejscowości Lubonieczek,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł20 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 2,00 ha, położoną w przemysłowej części miasta Konin obręb Maliniec. Lokalizacja Grunt inwestycyjny położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

255 600 zł1 065 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Gutowie Wielkim, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (wydane gotowe warunki zabudowy) lub usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostrów Wielkopolski, działka na sprzedaż, budowlana, usługowa, atrakcyjna lokalizacja, powierzchnia 4482 m2. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 4482 m2., zlokalizowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 500 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1500 m , położona we Wrześni - w lokalizacji o rosnącym potencjale inwestycyjnym. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

162 300 zł1 623 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/34 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 198 m² 29,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działki z możliwością zabudowy w przyszłości, które położone są w niewielkiej wsi Tarnowo nieopodal Rogoźna. Współpraca z nami - kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 535 m w Plewiskach - stwórz swój dom tuż przy Poznaniu! Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie, w ciszy i zieleni a jednocześnie tylko kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

137 430 zł509 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K I Obawiasz się nadchodzącej reformy w planowaniu przestrzennym? Boisz się kupić działkę, na której za chwilę nie będziesz mógł niczego wybudować? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości w miejscowości Nowe Jastrzębsko. Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek tworzących spójną całość. Teren jest częściowo zalesiony,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 008 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwz na 2 domy pąchy/miedzichowo Dostępna atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy! Można zamieszkać tu ze znajomymi lub rodzinnie - wybudujecie tu 2 domy. Działka znajduje się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Immohouse oferuje Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z mpzp położone w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Brodowo w pobliżu miasta Środa Wielkopolska.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 014 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położone działki, znajdujące się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, o powierzchni 2014 m2 i 2499 m2 Działki sąsiadują z lasem od strony północnej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 271 m² 101,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Gminie Pobiedziska, w miejscowości bednary - niewielkiej wsi, oddalonej 5 km od Pobiedzisk, a 30 km od Poznania. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 213 m² 411,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1213 m | Kicin | okolice Puszczy Zielonka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 m , położona w Kicinie, w spokojnej i uporządkowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 367 m² 146,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1367 m , położona w spokojnej części miejscowości Boduszewo, w gminie Murowana Goślina. Parametry działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 192 m² 394,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę o pow. 1.192 m , zlokalizowaną w miejscowości Witobel (gmina Stęszew) przy ul. Wrocławskiej, w odległości 2 km od Stęszewa i 1,5 km od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z i a ł k a - b u d o w l a n a Serdecznie polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w otoczeniu lasów w malowniczej miejscowości położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjno-siedliskowa przy Puszczy Noteckiej 1,89 ha z decyzją o warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Borysławicach Zamkowych, gmina Grzegorzew, powiat Koło, województwo wielkopolskie. Działka z wszystkimi pozwoleniami na budowę stacji paliw, pod magazyny lub.

Szczegóły ogłoszenia

493 400 zł4 934 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną, mpzp, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn, pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł4 500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Głodowo Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 4500m2 Typ działki: rekreacyjna Droga dojazdowa: utwardzona Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Strzyżewo Kościelne - 8 km od Gniezna Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę budowlaną położoną na małym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka oferuje niepowtarzalny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł1 252 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu niesamowitą działkę położoną wśród lasów i jezior w miejscowości Wronczynek w gminie Pobiedziska. Do dyspozycji klienta do zakupu sąsiednie działki.

Szczegóły ogłoszenia

228 580 zł45 716 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nieruchomości gruntowe o pow. 45716 mkw w Niesłabinie. Na powierzchnie składają się działki: 108, 111 oraz 68/23. Nieruchomość położona w niezwykle urokliwych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

449 950 zł1 200 m² 374,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa Działka Budowlana w Poznaniu. Atrakcyjna cena! Idealna dla osób chcących zamieszkać w sąsiedztwie natury i stworzyć swoją własną oazę spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 202 m² 1 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z mpzp na Grunwaldzie o powierzchni 1202 m2 - ul. Sieradzka, blisko Grunwaldzkiej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaki. Na sprzedaż bardzo rzadka oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 535 m w Plewiskach idealne miejsce na Twój dom blisko Poznania! Jeśli marzysz o domu w cichej, zielonej okolicy, lecz nie chcesz rezygnować z wygody życia "tuż.

Szczegóły ogłoszenia

145 440 zł1 212 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy położona w cichej okolicy przy lesie. Skórka, gmina Krajenka Na sprzedaż działka o powierzchni 1212 m 2 , położona we wsi Skórka, zaledwie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij