dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu, w bliskiej odległości jeziora? To ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 758 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przy tej wyjątkowej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych! Chcesz skorzystać z kompleksowej pomocy? Oferujemy również bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego, które.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 274 m² 131,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej. Działka budowlana o powierzchni 1274 m2 z warunkami zabudowy na dwa domy Działka przy drodze asfaltowej pierwsza od ulicy Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł11 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 1,1133 ha, położona w miejscowości Buszewo (gmina Pniewy / powiat szamotulski), zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

88 740 zł522 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 522 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Czacz, gm. Śmigiel. Numer geodezyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł976 m² 3 176,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Droga Dębińska w Poznaniu (dzielnica: wilda, obręb: wilda). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona pod zabudową mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 13000m2. Ziemia jest położona w gminie Opatówek w rejonie Chełmc Saczyna. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł16 320 m² 287,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| atrakcyjna urbanistycznie działka inwestycyjna zlokalizowana w Rokietnicy , przy ul. Szkolnej na wjeździe od południowo zachodniej strony miejscowości. Powierzchnia działki 16.320m , kształt.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne po 3000 m 2 stobno gmina Trzcianka Działki zlokalizowana na uboczu z dogodnym, szerokim wjazdem. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku warsztatowo-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni około 846 m każda, położone w miejscowości Skórka,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł4 056 m² 53,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy nieruchomość położoną w spokojnej wsi Panigródz oddalonej zaledwie o 7 km od Kcyni i 8 km od Gołańcz, która składa się z dwóch działek geodezyjnych - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy oświetlonej drodze z kostki brukowej,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 166 m² 600,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka budowlana położona przy lesie,media prad,woda,gaz i kan. przy działce w ulicy, ogrodzona,kształt nieregularny(trójkąt ),jest wywołany plan zagospodarowania terenu(pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł7 953 m² 349,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną przeznaczoną w mpzp pod tereny zabudowy usługowej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 7953 m2, posiada istniejący zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Real Estate Royal Solutions Poznań Poznań, morasko, ul. Huby Moraskie 7. Sprzedam działkę budowlaną, w trakcie podziału usytuowaną na poznańskim Morasku. Powierzchnia: 1282 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję pięknie położoną działkę budowlaną nr 193/6 o powierzchni 958 m , zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej miejscowości Młynkowo, w gminie Duszniki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 3833 m , położonych w Pobiedziskach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

9 działek zlokalizowanych w miejscowości Naprusewo, w gminie Ostrowite, powiat słupecki (woj. wielkopolskie) Prezentowane działki położone są w niezwykle malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana dla miłośników przyrody umiejscowiona tuż pod miastem, w urokliwej miejscowości Posoka, obręb Rumin, gm. Stare Miasto (5 minut samochodem do Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Kupując u nas, nie ponosisz żadnych kosztów prowizji a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł3 401 m² 1 028,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3 401 m w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego ul. Kaliska 44 Jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości Dolaszewo! 3 km od Piły! Gmina Szydłowo. Powierzchnia działki 1000 m 2 (własność). Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł5 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż prawdziwy unikat - działkę o powierzchni 5200 m położoną w spokojnej, zielonej okolicy Łazisk, niedaleko Wągrowca. Teren częściowo zalesiony, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł613 m² 212,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - trzcianka Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208/116, położona.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 566 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własnym stawem | Uścikowo | blisko Obornik i Poznania Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom w ciszy i otoczeniu natury, a jednocześnie pozostaniesz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0658 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, 2555 m , centrum Łagiewnik, gmina Pobiedziska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2555 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 919 m² 125,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Szymanowo ok. 6km od Śremu o powierzchni: 1919m2 dz. 81/23 Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł819 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Potrzebujesz kredytu na zakup tej nieruchomości? Powiedz o tym i chętnie pomożemy! Pełna dokumentacja tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

223 100 zł970 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 10 działek budowlanych w Piotrowie idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż oferujemy 10 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Piotrów aktualnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 843 m² 185,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 0,4843 ha, położona w Mściszewie, gmina Murowana Goślina. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 198 m² 233,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego Klienta zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Czempiniu (piechanin), przy ul. Tarnowskiej. Nieruchomość położna jest na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł385 m² 792,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 385m2 zlokalizowana w Koninie, na osiedlu Zatorze, przy ul. Chopina. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł10 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna z linią brzegową Jeziora Ślesińskiego - 10 000 m Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 10 000 m , położona bezpośrednio nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł846 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana - szczytniki mieszkaniowo- usługowa. - teren Z mpzp Działka o powierzchni 846 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 654 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 910 m , wraz z przylegającym gruntem rolnym i lasem o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł987 m² 405,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 987 m2 położoną nad jeziorem w malowniczej, cichej części Skrzynek koło Poznania. Ta oferta jest skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 000 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne (ok. 3000 m każda) nad przepięknym, krystalicznie czystym jeziorem - Budzisławskim, w miejscowości Tręby Stare, gmina Kleczew, powiat koniński. Tu zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 216 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zalesiona działka o pow. 1.216m2. w Bednarach, gm. Pobiedziska Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica z pięknymi widokami na pola i łąki, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

107 300 zł851 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W bartodziejach Gmina Wągrowiec. Atrakcyjna lokalizacja, odległość do Wągrowca wynosi tylko 5,3 km Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

460 674 zł1 026 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładnie położna działka w doskonałej lokalizacji w podpoznańskich Złotnikach ( gmina Suchy Las ) bezpośrednio przy ulicy Kochanowskiego pełne media w ulicy. Działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij