dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Przybrodzin

Przybrodzin,wielkopolskie

390 000 zł111 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa okazja nad Jeziorem Powidzkim - tylko do połowy kwietnia! promocja: 390 000 zł Tylko do 15 kwietnia! Od 15 kwietnia cena wraca do 420 000 zł. Piękny domek z widokiem na Jezioro Powidzkie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

551 000 zł43 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko przy czym nie chcesz rezygnować Z zieleni. I zamieszkaj już teraz +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

573 573 zł40 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

399 622 zł53 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedam mieszkanie w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leszno

Leszno,wielkopolskie

599 000 zł4 230 m² 141,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie zagospodarowana działka ze stawem i drewnianym domkiem o powierzchni 4.230m2 w Nietążkowie , 7km od Śmigla i 23kg od Leszna. Piękna działka z piękną roślinnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Piła,wielkopolskie

187 000 zł735 m² 254,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry na sprzedaż działka przy ul okrężnej nr 464 Zawada Do działki dojazd drogą gminną żadnych udziałów w drogach dojazd bezpośrednio do działki działka ładnie położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

788 000 zł67 m² 11 761,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu Jeżyc - przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego Inwestycja w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych części Poznań. Mieszkaj w mieście, odpoczywaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Przecław,wielkopolskie

589 100 zł82 m² 7 184,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż dom parterowy z ogrodem 82 m2, 3 pokoje, przecław (pow. Szamotuły) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, parterowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż! Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m 2 gotowe do zamieszkania! w lubianej lokalizacji na os. Górnym przy ul. Mickiewicza w Pile. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojkowskich

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł187 m² 5 879,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na Podolanach (jeżyce). Ul. Wojkowskich. Działka 608m2, prostokąt. Powierzchnia domu 187,09m2 Dom składa się z 3 kondygnacji: 1) przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchy Las,wielkopolskie

2 199 000 zł290 m² 7 582,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Na sprzedaż piękny i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, w miejscowości Golęczewo w gminie Suchy Las. Ta urocza nieruchomość położona jest przy spokojnej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu z osobną kuchnią. Istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie 3 pokojowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Tylne Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

437 000 zł22 m² 19 863,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poznań, centrum - Chwaliszewo Mieszkanie znajduję się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta. Dobra komunikacja miejska w pobliżu przystanek tramwajowy oraz autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 69,9 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Leśnym w Koziegłowach Do mieszkania należy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł59 m² 9 915,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

561 800 zł54 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z 2 balkonami mieszkanie na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł56 m² 9 814,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Top oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokoje z balkonem- nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowe Bielice

Nowe Bielice,wielkopolskie

150 400 zł1 504 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy rzece Drawa, w Bielicach Nowych, gmina Krzyż Wielkopolski, województwo wielkopolskie. Dostępnych jest 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 44,30 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły na lubianym osiedlu Dobrzec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł96 m² 7 625,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 95,6 m | Jeżyce | ul. Jackowskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,6 m położone na 2 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł32 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej w jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych dzielnic Poznania - na Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 359 000 zł250 m² 5 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Wolnostojący dom w Przeźmierowie utrzymany w rewelacyjnym stanie. Oryginalne drewniane podłogi ( ogrzewanie podłogowe ), gabinet, wejście do garażu bezpośrednio z domu to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

549 990 zł64 m² 8 607,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dziś mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdującą się na 2 piętrze w niskim bloku (blok 4 piętrowy) na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Ogromnym plusem tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

952 000 zł83 m² 11 469,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Widokowa

Powidz,wielkopolskie

357 930 zł1 746 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża ładna działka z wz bez pośrednika. Działka na wzgórzu z widokiem na czyste jezioro Powidzkie i pobliskie pola, pięknie o każdej porze roku. Z dala od zgiełku turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 499 000 zł108 m² 13 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matejki

Trzcianka,wielkopolskie

241 750 zł29 m² 8 470,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży Kawalerka położona w Trzciance na ul. Matejki 3e, parter. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,95 m2! Na chwilę obecną sprzedaż odbywa się w formie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

498 566 zł41 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Zapraszam do kontaktu codziennie od 10:00 do 22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

880 000 zł55 m² 15 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpieczeństwo transakcji z pośrednikiem. 29 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Zdjęcia robocze - sesja zdjęciowa w przygotowaniu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Gniezno,wielkopolskie

375 000 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! kupujący nie płaci dodatkowych kosztów do agencji nieruchomości! Jeżeli szukasz cichego, słonecznego, dwustronnego i wyposażonego mieszkania, znajdującego się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł36 m² 12 335,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z charakterem i duszą? Ta oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

339 000 zł38 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie Piła, ul. Staromiejska, urządzone, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

318 100 zł28 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł48 m² 14 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Jasielskiej 12C w Poznaniu. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

426 000 zł36 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne 2 pokoje + balkon | 36,2 m Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 36,20 m Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skoki

Skoki,wielkopolskie

80 000 zł3 397 m² 23,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę w gminie Skoki miejscowość Rościnno. Identyfikator działki 302805_5.0021.110/6 Współrzędne 52 41'34.8"N 17 07'34.8"E Kwadratowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barańczaka

Poznań,wielkopolskie

860 000 zł51 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stanisława Barańczaka 1 Jeżyce to doskonała lokalizacja i fantastyczne miejsce do życia, a budynek w którym mieści się mieszkanie, otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. J.B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Poznań,wielkopolskie

915 000 zł65 m² 14 001,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie trać czasu na wykończenie kup gotową inwestycję! Oferujemy unikalny pakiet dwóch, w wyposażonych mieszkań w nowym budynku Piano 81 (masterm, 2023 r.). Mieszkania są nowe i nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

424 369 zł32 m² 13 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem