dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowe Zagórze

Poznań,wielkopolskie

677 000 zł53 m² 12 773,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe apartamentowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Doskonała, komfortowa lokalizacja w sąsiedztwie jeziora Rusałka, parku Sołackiego. Blisko komunikacja miejska - 600metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Trzcianka,wielkopolskie

129 000 zł1 320 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1320 m , położoną w spokojnej części Trzcianki, na osiedlu Kasprowicza. Nieruchomość znajduje się na lekko pochyłym terenie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowo powstające Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Gniezno,wielkopolskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom Z potencjałem inwestycyjnym | gniezno Przedmiotem sprzedaży jest dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

499 000 zł84 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 84 m2, położonego w sercu malowniczych Obornik. Ta niespotykana nieruchomość wyróżnia się nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

674 000 zł54 m² 12 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Trzy pokoje w wysokim standardzie + duży 18 m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

780 000 zł176 m² 4 441,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Fotowoltaika | full wyposażenie -dom letniskowy nad jeziorem Cena: 780 000 zł Powierzchnia całkowita : 175 m Powierzchnia działki: 1050 m Lokalizacja: wieleń Zaobrzański (woj. wielkopolskie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Dopiewo,wielkopolskie

1 097 700 zł3 659 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z potencjałem? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałej lokalizacji dla swojej inwestycji deweloperskiej ? Ta oferta jest dla Ciebie! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hiacyntowa

Konin,wielkopolskie

249 000 zł36 m² 6 955,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Hiacyntowa w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub na inwestycję Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

1 282 000 zł8 012 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż 3 działki o łącznej pow. 8012 m2 , położone w Dębienku, koło Stęszewa, przy ul. Jaśminowej. Działki o numerach ewidencyjnych nr: 455 (pow. 4004 m2), 456.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 477 840 zł18 473 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Turek,wielkopolskie

298 000 zł61 m² 4 890,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie Turek, ul. Legionów Polskich 5 Jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny, położone w samym centrum miasta. Powierzchnia mieszkania: 57,83 m Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

333 600 zł26 m² 12 782 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

468 000 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Jeśli szukasz innego mieszkania, skontaktuj się ze mną! Posiadam inne nieruchomości w tej lokalizacji oraz w innych miejscach Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

494 773 zł41 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mam do zaoferowana Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł111 m² 10 683,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

249 000 zł38 m² 6 625,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe 11 Listopada Konin 249 000 zł do negocjacji Sprzedam mieszkanie w centrum Konina o powierzchni 37,58m2, rozkładowe, 2 pokojowe z otwartym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luboń,wielkopolskie

1 150 000 zł114 m² 10 087,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem | gotowy do zamieszkania w miejscowości Luboń (lasek). Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

779 000 zł85 m² 9 189,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Spotkanie na budowie i na drzwiach otwartych tylko po uprzednim ustaleniu godziny Skórzewo ul Klimatyczna Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł42 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

1 477 840 zł18 473 m² 80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł44 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części poznańskich Rataj - na Osiedlu Piastowskim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

1 300 000 zł2 368 m² 548,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Odkryj działkę pełną potencjału - idealne miejsce na Twoje wymarzone inwestycje! Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 2368 m , usytuowaną w spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Poznań,wielkopolskie

1 434 000 zł143 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w historycznej kamienicy na Łazarzu Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania w pięknej, klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

327 000 zł29 m² 11 237,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1000 m2, w Wymysłowie, niespełna 200 m. od granicy z Lubochnią, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Parcela objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

273 700 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy - Rynek Łazarski. Oferujemy na sprzedaż 12 lokali o powierzchniach od 18 m do 45 m , zlokalizowanych w przyziemiu rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Poznań,wielkopolskie

739 000 zł94 m² 7 878,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Przybyszewskiego Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

415 042 zł32 m² 12 849,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z tarasem i ogródkiem, idealne dla osób szukających jasnej przestrzeni z wyjściem na zewnątrz. Duże przeszklenia świetnie doświetlają salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

334 600 zł26 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: prestiżowe I funkcjonalne osiedle na podpoznańskich Naramowicach. Przepiękne mieszkanie.