dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 282 ogłoszenia

890 000 zł213 m² 4 178,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, czy miejsca na twój biznes? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Strzałkowie, która oferuje znacznie więcej niż tylko cztery ściany. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł47 m² 10 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Pod Lipami. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod indywidualny projekt domu w związku z przeznaczeniem jej części w mpzp pod drogę dojazdową do działek znajdujących się na jej jej tyłach. Zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 14 maja (czwartek) godz. 18:30 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47 m² 10 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł65,50 m² 5 419,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomośći Quality z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej lepszych dzielnic w Jarocinie. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 357 m² 254,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (mpzp), dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z prawem wprowadzenia funkcji usługowej Niniejsza oferta to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo podgórne ul. Marianowska 1578 m2 Polecam 2 działki lezące przy ul. Marianowskiej - o powierzchni 1578 i 1572 m2 - szer. frontu 21 m a głębokość 75 m - wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzebienisko ul. Huby - działki budowlane o powierzchni od 985 m2 do 1137 m2 - w spokojnym, urokliwym miejscu - z warunkami zabudowy uzyskanymi przed podziałem - obecnie rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł699 m² 228,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 699 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu zaledwie 900 metrów od Jeziora Niedzięgiel. Najważniejsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

To jest miejsce, gdzie rano słychać las, a do miasta masz kilka minut samochodem! Ta działka w Lubczu Wielkim może być dokładnie tym, czego szukasz. Podstawowe informacje Lokalizacja: lubcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł778,30 m² 3 083,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestora! Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą. Kondygnacje: - 2 naziemne: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 340 zł46,05 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł133 m² 10 218,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m , położony przy ul. Przytulnej w poznańskiej dzielnicy Spławie-Szczepankowo cichej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł285,90 m² 2 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:656 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej położonej w samym centrum Miłosławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 555 000 zł1 023 m² 2 497,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 090 m²

Hotel na sprzedaż Dochodowy ośrodek wypoczynkowy w lipinach, powierzchnia działki 6090 m2. Działający, dobrze prosperujący całoroczny ośrodek wypoczynkowy o powierzchni całkowitej 1023 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł358 m² 3 603,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nieruchomość z potencjałem - lokal użytkowy z częścią mieszkalną | Ujście | obok Biedronki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna o szerokim wachlarzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł141,07 m² 9 746,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 976 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu uroczo położoną działkę zlokalizowaną w Potrzanowie przy ulicy Uroczysko (potrzanowo-Smolarki). Powierzchnia gruntu wynosi 5976m2. Woda, prąd, światłowód w drodze 80m od.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95 m² 8 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł1 292 m² 901,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlana o pow. 1291m2 szer. 33m z planem zagospodarowania przestrzennego ( pod dom wolnostojący ,może być dwulokalowy) na Morasku, obok nowych domów,media prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Rożek Krzymowski, gm. Krzymów. Położenie i powierzchnia działki: działka o numerze ewidencyjnym nr 11/5 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 474 zł109,64 m² 11 505,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży pakietu trzech mieszkań inwestycyjnych z trzema balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 016 zł46,82 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji "apartamenty nad Wartą II" Twój Nowy Dom w Luboniu tylko 15 min od Poznania autem lub 8 minut pociągiem od stacji Poznań Główny! Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 198 m² 183,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 0,1198 ha, zlokalizowana w Koninie, przy ul. Kolskiej. Przeznaczenie i nr działki: działka nr 686 położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100,57 m² 12 429,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta sprzedaży dom jednorodzinny W zabudowie dwulokalowej jelonek, gmina suchy las Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,80 m² 6 189,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 185,80 m2 umiejscowiony na działce 1334 m2 na osiedlu Chmielnik w Kaliszu. Dom w obecnym kształcie od 2000 roku, regularnie remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł72,66 m² 3 991,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż: lokal użytkowy 72,66 m Owińska, ul. Bydgoska Mam do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni 72,66 m , położony na parterze budynku przy ul. Bydgoskiej w Owińskach.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł153,70 m² 4 001,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i garażem - Wieszczyczyn! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gruszczyn, ul. Torfowa - 3200 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 3200 m2, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł126,34 m² 3 720,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 926 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 4 pokojami, usytuowany na dwóch kondygnacjach, położony w Borku Wielkopolskim przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 4 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze 5-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł115 200 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuje na sprzedaż nieruchomość leśną o powierzchni 11,52 ha położoną w Łowyniu, gmina Międzychód. Powyższa nieruchomość położona jest w Krainie Wielkopolsko-Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o powierzchni 4410 m Oferuję Państwu do sprzedaży działkę numer 22/4 zlokalizowaną w Pyszącej przy ul. Rycerskiej (woj. wielkopolskie, powiat śremski, gmina Śrem).

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,40 m² 9 759,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poznań, ul. Świt 26 | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Świt 26. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł38,28 m² 5 276,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,28 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Wawelskiej w Pile. To dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł306 m² 2 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Duży dom - 306 m Pod działalność, gabinety, pokoje pracownicze Podział na kilka mieszkań Działka 1051 m2 Na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł951 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 951m2 położona w bardzo czytelnej lokalizacji , doskonale skomunikowana, szer 20m2 dł 48m,.z pozwoleniem na budowę budynku handlowo=biurowego lub.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij