dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 238 ogłoszeń

1 570 000 zł264 m² 5 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z 2011r. o powierzchni ok. 264m2 (w tym powierzchni mieszkalnej ok. 211m2) mieszczący się wśród nowo budowanych domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 681 zł57,70 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali usługowych w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U mnie - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Sandra Turkiewicz   lokale usługowe na sprzedaż - szczytniki K. Poznania | nowe osiedle |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł97 m² 8 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł415 m² 2 289 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferujemy Państwu zabytkową trzykondygnacyjną kamienicę wybudowaną w 1904 roku. Kamienica znajduje się na pięknym barokowym rynku w Rydzynie. Powierzchnia kamienicy: 415 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł54,50 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem, działką i blisko jeziora - Sławianowo Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z osobną sypialnią na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone na parterze budynku z 1998 roku przy ul. Roboczej w Poznaniu. Lokal posiada dwa niezależne wejścia - jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,01 m² 15 340,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie - Poznań, łazarz/ Grunwald - Lokal po kapitalnym remoncie na poznańskim Grunwaldzie, na skraju dzielnic Łazarz/ Górczyn. - funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł64,30 m² 4 027,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Centrum Wągrowca | 64,3 m | Potencjał aranżacyjny Cena: 259 000 zł - do negocjacji Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 7240 m2, zlokalizowana w miejscowości Czołnochów gm. Gizałki. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 000 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W niewielkiej, spokojnej wsi Grodzisko, położonej w gminie Osieczna, znajduje się działka budowlana, która idealnie łączy wiejski klimat, bliskość natury i wygodę codziennego życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł3 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50,42 m² 11 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament z kuchnią i łazienką, położony na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Pile - Zamość. Ten nowoczesny lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,10 m² 12 298,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: komfortowy szeregowiec pod Poznaniem gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Mikorzyn, gmina Ślesin Rodzaj nieruchomości: dom podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania z osobnymi wejściami Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 014 m² 67,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w miejscowości Koźmin gm. Obrzycko. Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2014m2, zaledwie 4km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w wśród lasów i jezior z pięknymi terenami spacerowymi bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 111 zł146,41 m² 5 027,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Materiały Budowlane Wesołek to firma rodzinna z polskim kapitałem, działająca od 1986 roku. Nasza oferta obejmuje nowoczesne domy położone w malowniczym otoczeniu nadwarciańskiej przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł135 m² 4 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecamy na sprzedaż funkcjonalny dom! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Siernicze Małe - oddalona o 4km od Ostrowite. Na powierzchnie 135m2 składają się dwa niezależne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1929

Kamienica o przeważającej funkcji mieszkalnej z częścią handlową, wraz z oficyna z.mieszkaniami POWIERZCHNIA Powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 200 mkw. Działalność handlowa ok.2.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł270 m² 7 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom z dużą działką zlokalizowany w Poznaniu na Grunwaldzie. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i nie tylko. Lasek Marceliński w niedalekiej odległości oraz wiele innych.

Szczegóły ogłoszenia

260 780 zł1 003 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W ratajach (gm. Chodzież) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie cisze i spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 846 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z 1892 roku na działce w o powierzchni prawie 4000 m2 Zabytkowy dom z duszą na malowniczej działce ze starodrzewiem Nowe Miasto nad Wartą Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 700 m² 28,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja: przepiękna działka budowlana w Wąsoszkach, ponad 10 000 m2 Na sprzedaż malowniczo położona działka nad rzeką Głomią w miejscowości Wąsoszki. Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł81,90 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, zamość 81,9 m 3 pokoje 1 piętro 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą takim, które od progu otula atmosferą starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

!Oferta tylko w Pepper House! Duży lokal w dobrej lokalizacji! atuty: - świetna lokalizacja - zewnętrzne miejsca parkingowe - ogrodzony teren - rampa - duża przestrzeń do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł951 m² 120,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: zębowo ul. Lipowa, gmina Lwówek specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 733/3 Powierzchnia działki: 951 mkw. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 062 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w sąsiedztwie jeziora Budziszewskiego, w miejscowości Potrzanowo, w Gminie Skoki Wieś otaczają w sumie 4 jeziora: włókna, budziszewskie, lipka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bytkowo - atrakcyjne działki budowlane Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy? Te atrakcyjne działki w Bytkowie to idealna propozycja dla Ciebie! Położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63,40 m² 9 779,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż zadbane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone w zielonej części Poznania - na osiedlu Polan, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł78 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 976 zł41,44 m² 15 129,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkanie o podwyższonym standardzie! Na Poznańskim Grunwaldzie przy cichej, bocznej uliczce powstaje kameralna, a jednocześnie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł153,38 m² 6 454,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ten dom to idealne miejsce dla rodzin dwupokoleniowych, którym zależy na bliskości, ale jednocześnie niezależności od siebie. Formalnie jest to lokal w domu jednorodzinnych dwulokalowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykonania całorocznego domu o parterowego o pow. 45 m2 i pow. użytkowej 37 m2 na zgłoszenie- realizacja na terenie całej Polski na swoim gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,63 m² 8 618,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Palędziu, w bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 059 m² 212,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę położonej przy ulicy Tęczowej w Radzewie, gmina Kórnik. Nieruchomość będąca.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48,20 m² 9 502,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij