dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

539 000 zł194 m² 2 778,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z dodatkową przestrzenią nieopodal jeziora - Czeszewo, gmina Gołańcz Duża działka 2400 m | 15 minut od jeziora | Cena: 539 000 zł Szukasz domu z klimatem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 908 039 zł98,19 m² 19 432,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy penthouse W prestiżowej inwestycji W centrum poznania 0% prowizji od kupującego oraz wysokie rabaty Topowa lokalizacja | Duży taras i loggia | Dwupoziomowy | Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 300 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w w Stobnie o powierzchni 1300 m2 Media w drodze Zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 1998 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Luksusowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na drugim piętrze prestiżowego apartamentowca w wypoczynkowej miejscowości Boszkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,41 m² 7 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem dla dużej rodziny. Nieruchomość położona na działce 791 m w spokojnej części Świerczewa. W skład nieruchomości wchodzą: - dom mieszkalny (ok. 102.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 340 m² 141,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł9 399 m² 2 659,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla | 240 lokali | Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego osiedla składającego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal z dużym ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł2 415 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości uwaga! ostatnia Z dostepnych działek! Piękna narożnikowa działka w sąsiedztwie lasu i nielicznej zabudowy jednorodzinnej! Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Pobiedziskach przy ul. Kaczyńskiej. Nieruchomość posiada warunki zabudowy pozwalające na realizację domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł745 m² 281,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana przy Jeziorze Strykowskim - wymarzone miejsce na Twój dom! Marzysz o domu w spokojnym, malowniczym miejscu blisko natury, ale jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł41,65 m² 18 965,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 680 m² 67,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,13 m² 7 071,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 47 000 zł! Zamiast 947 000 zł, to 899 000 zł Oferta dotyczy lokalu numer 29 ( działka 552/35). Gotowe domy- zakończona budowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal biurowo - handlowo - usługowy w nowszym budynku przy ul. Dolna Wilda. Lokal o pow. 47,6m2 znajduje się na parterze z dużymi oknami (zejście parę stopni do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 882 m² 294,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej we Wrześni przy ulicy Strzykały(nr ew. działki 859/15) Powierzchnia: 0,2882ha Przeznaczenie: usługowo-produkcyjne Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł266,95 m² 9 735,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Drodzy Państwo, prezentuję na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony na pięknej, zadbanej działce o powierzchni 1916 m . Nieruchomość znajduje się , w miejscowości Mściszewo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1034 m2; 1218 m2; 1281 m2 położone w Sokolnikach Gwiazdowskich przy ul. Sokolnickiej, gm. Swarzędz. Lokalizacja: sąsiedztwo stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość położona jest w Bolechowie, w otulinie puszczy Zielonki, na terenie gminy Czerwonak, w odległości 15 km od granic Poznania. Mieszkanie na parterze 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł323 m² 3 560,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:517 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł310 m² 4 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Przestronny dom wolnostojący z garażem w Pile Na sprzedaż komfortowy i stylowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący z garażem , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł100,20 m² 4 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 123,37 m2, realizowany według projektu firmy archon Dom w Kostrzewach 6. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł737 m² 351,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka pod zabudowę o pow. 737m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Gnieźnie przy ul. Bp. Michała Kozala. Teren na którym położona jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,30 m² 8 528,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię Monika i chciałabym Państwu zaprezentować bardzo jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł469 m² 533,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 346 m²

Budynek mieszkalny w Gorzyniu. W aktualnym stanie użytkowania nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntu o nr ew. 49/2 o powierzchni 5 346 m 2 , na której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,87 m² 12 464,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szweykowskiego w Poznaniu - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kampus.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż- złotów budynek warsztatowo-mieszkalny oraz budynek magazynowy W obiekcie funkcjonuje świetnie prosperujący zakład wymiany opon/ warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 970 m² 269,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo działki mieszkaniowej w bliskim sąsiedztwie Poznania, polecam działkę położoną w malowniczej miejscowości Sierosław, w gminie Tarnowo Podgórne, przy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,09 m² 6 323,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 183 m² 337,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego Kto pierwszy, ten lepszy! To ostatnia wolna działka w wyjątkowym zakątku Sierosławia (gmina Tarnowo Podgórne) - miejscu, które łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż trzy lokale handlowo-usługowe usytuowane na parterze budynku. Wejście bezpośrednio z chodnika bez barier architektonicznych.Wszystkie lokale mają zaplecza socjalne oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Idealna oferta dla osób szukających siedliska z dużą działką, zapleczem gospodarczym i potencjałem do własnej aranżacji. Na sprzedaż gospodarstwo o pow. 0,54 ha | blisko Konina,.

Szczegóły ogłoszenia

954 187 zł92,46 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w świetnej lokalizacji! Tylko teraz w super cenie! Mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w czerwcu. Zakup bez pcc, oraz bez.