dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

99 000 zł4 378 m² 22,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Krucz, gmina Lubasz, woj. wielkopolskie Polecam do sprzedaży przestronną działkę o powierzchni 4.378 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł13 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, nowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego przy ul. Suchej 30 B na poznańskich Zawadach. Zapraszam! Ewa   .

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,90 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Towarowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł125 m² 2 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najlepsza oferta w tej okolicy! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 125 m położony na działce o powierzchni 374 m . Nieruchomość oferuje aż ok. 124.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,50 m² 4 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Matejki w Turku. Mieszkanie znakomicie zlokalizowane. Składa się z 2 niezależnych dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł2 866 m² 652,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na nieruchomość składają się: budynek biurowy 2922,54 m magazyn 55,92 m portiernia 18,45 m Łączna powierzchnia zabudowań to 2 996,91 m . Budynek główny to obiekt wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł67,10 m² 5 499,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 669 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż narożnikowa działka o pow. 9669m2, zlokalizowana przy głównej drodze (droga wojewódzka nr dw442 Września.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 940 m² 257,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość! działka Z warunkami zabudowy! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Zielątkowie przy ul. Morwowej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam a sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na rod "zacisze" przy ul. Gorajskiej 9 w Poznaniu. Ogród znajduję się cichej, spokojnej dzielnicy Poznania- smochowice. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,47 m² 7 387,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z wirtualnym spacerem 3D - Oborniki, ul. Mikołajczaka Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania w Obornikach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł376,70 m² 1 194,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:573 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu budynek produkcyjno-handlową na sprzedaż! opis Pragnę zaoferować Państwu powierzchnię komercyjną z historią.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne, położona w miejscowości Kozia Wielka, 1,5 km od Sycowa. Działka w kształcie prostokąta, 2 km do zjazdu na trasę S8.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65,51 m² 13 509,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,51 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku famma przy ul. Dąbrowskiego 89. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,37 m² 8 127,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Napachanie (pod Poznaniem) Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 55,37 m , położone w Napachaniu, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,66 m² 11 922,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

= = = wolnostojący dom na sprzedaż = = = = = = cisza = spokój = komfort = = = = stan idealny = gotowy do zamieszkania = Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie Z dużym ogrodem rokietnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze, w spokojnej części Rokietnicy. Kameralna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39 783 m² 6,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 3, 9783 ha zlokalizowane w miejscowości Krwony gmina Brudzew powiat turecki woj. wielkopolskie. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 28 000 m2, położona w miejscowości Marylin k/miałów, gmina Drawsko, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie (nr ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobylec urocza i malownicza miejscowość nieopodal Wągrowca. To udogodnienie sprawia, że coraz częściej Kobylec jest wybierany przez osoby szukające odskoczni od wielkomiejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł51 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł121 m² 7 016,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Ekonomiczny i samowystarczalny dom z basenem i ogrodem zimowym Wierzbno k. Słupcy | 121,6 m | działka 1651 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 072 m² 135,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1072 m - Bartodzieje gm. Wągrowiec Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1072 m , położona w miejscowości Bartodzieje, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 043 m²

Wyjątkowy dom w sercu Krainy 100 Jezior Sieraków Na sprzedaż oferujemy komfortowy, przestronny dom jednorodzinny wybudowany w 2008 roku, położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,90 m² 7 241,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - 4 pokoje z balkonem, piwnicą i garażem z dużym potencjałem aranżacyjnym, leszno, os. Wieniawa! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,90.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł63,80 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie W smogulcu- gmina Gołańcz dodatkowo garaż, budynek gospodarczy, działka ogrodowa. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w bloku w Smogulcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł100,58 m² 8 938,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park - nowoczesne domy Z ogrodem blisko poznania Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Nowoczesna architektura. Mamy przyjemność przedstawić Państwu premierę nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł202 m² 2 722,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Polecam do kupna wolnostojący dom o pow. użytkowej około 202 m2 usytuowany na działce 6700 m2 w okolicach Koźminka Opatówka. Dom oddany do użytku w 1997 roku zbudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 319 m² 104,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o pow. 1319m2 położona w Owieczkach Gm. Łubowo w drugiej linii od głównej drogi dzięki czemu osłonięta jest od ulicznego zgiełku. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący budowany z cegły w 2000roku na 11 arowej, ogrodzonej działce w Różopolu gm Ślesin. Typ dachu 2 spadowy pokryty blachodachówką. Dach ocieplony. Domek jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w Święciechowie, przy ul. Warzywnej. To propozycja dla osób, które szukają komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 388 m² 121,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z prywatną linią brzegową - Jezioro Wielkie Na sprzedaż oferuję niezwykle atrakcyjną działkę, położoną bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Wielkiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 236 000 zł141 m² 8 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom W cichej okolicy Z dużą intymnością. Dodatkowa przestrzeń W piwnicy na ewentualną działalność. Prezentujemy Państwu dom (połowa bliźniaka) o pow. 140m 2 z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł246,23 m² 4 670,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 889 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która jest prawdziwym klejnotem wśród domów jednorodzinnych. Ta niebanalna rezydencja została.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł762 m² 129,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, biała gm. Trzcianka. Powierzchnia działki 762m 2. Działka zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka zgodnie z Planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz. 1. Świetna lokalizacja i komunikacja Grunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 337 zł71,50 m² 12 704,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 956 114 pln na 908 227 pln W ofercie nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do.