dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 284 ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 042 zł33 m² 12 577,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej okolicy, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego? osa Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy na sprzedaż nakłady.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł328,11 m² 10 667,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową willę na sprzedaż położoną w najbardziej malowniczej i prestiżowej lokalizacji powiatu poznańskiego- puszczykowie. Lokalizacja To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 022 m² 772,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kiekrzu przy ul. Jutrzenka o pow. 1022m2. Działka znajduje się na obszarze objętym mpzp i przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł141,50 m² 2 544,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Szukasz domu który łączny przestronność, funkcjonalność oraz nowoczesną i elegancką bryłę? W spokojnej okolicy pod miastem? Nie szukaj dalej :) Oferujemy na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł62,70 m² 12 424,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w zadbanym budynku na Poznańskim Piątkowie, z dostępem do pełnej infrastruktury oraz sprawnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł178 m² 3 926,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom w Koninie - Chorzeń ul. Regatowa w woj. wielkopolskim. W świetnej lokalizacji! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł214 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł75,57 m² 7 661,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jeśli szukasz domu szeregowego z ogrodem i miejscem postojowym w cichy miejscu to nieruchomość z pewnością dla Ciebie lokalizacja Inwestycja zlokalizowana jest w Gwiazdowie,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu górnym Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 242 m² 193,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca na Twój wymarzony dom. Oferujemy na sprzedaż dwie ustawne działki budowlane zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wronczynek (gm. Pobiedziska). To.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,49 m² 10 357,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż / zamiana na mieszkanie W poznaniu Łazarz to dzielnica tętniąca życiem, zapewniająca przestrzeń dla tych, którzy cenią miejski styl i autentyczną atmosferę! Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z widokiem na dziedziniec o powierzchni 35,10 m2 na 9 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym.

Szczegóły ogłoszenia

633 101 zł55,41 m² 11 425,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o pow. 55,41 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 200 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ewidencyjna nr 702/1 znajduje się w miejscowości Trojanów, w gminie Opatówek, powiat kaliski, województwo wielkopolskie. Jest to działka rolna o powierzchni 4 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł519 m² 2 310,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam na sprzedaż Kamienicę w Słupcy, bezpośrednio przy rynku. Kamienica składa się z 2 lokali usługowych, 4 mieszkań i podwórza. Kamienica jest w pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o numerach ewidencyjnych 47/14, 47/11, 47/12, 47/15, 47/16, położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Dębe zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 493 m² 30,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Koninie w dzielnicy Pątnów o powierzchni 6493 m2. Nieruchomość płaska, częściowo zalesiona w kszałcie prostokąta o wymiarach 220/30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł40 m² 13 885 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,40 m² 5 642,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w Willi Miejskiej Szukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: agnieszka Paprocka   Drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku przy ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł128,54 m² 4 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom pod wągrowcem na sprzedaż nowy dom pod lasem na sprzedaż- wiatrowo las gm. Wągrowiec Dom Twoich Marzeń pod Lasem - Idealny do Wykończenia według Twojego Gustu! Jeśli szukasz miejsca, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78 900 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-leśna 7,89 ha - Zmyślona Ligocka, gm. Kobyla Góra. Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlano-leśny o powierzchni całkowitej 7,89 ha , położony w spokojnej miejscowości.