dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarazerwowana Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w doskonałej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu głogowska/hetmańska. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 556 zł86,10 m² 11 307,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 706 m² 55,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Rychnów, gmina Blizanów 16 km od centrum Kalisza. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy dla domów jednorodzinnych z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

612 300 zł2 041 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 321 m² 710,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Rosnówko | 2321 m | linia brzegowa Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2321 m , położona w malowniczej miejscowości Rosnówko,.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł61,01 m² 6 834,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| nowa cena! Lokal mieszkalny zajmujący parter domu wolnostojącego o pow. 91,97 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 35,85 m2, oraz udział w działce 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 654 zł43 m² 11 201,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 43m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,39 m² 5 264,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,39 m , położone w zabudowie szeregowej w spokojnej części Pawłowic koło Kiekrza, ok 10 km. od Poznania. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł153 m² 5 620,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Prezentuję Państwu dom, który łączy komfort codziennego życia z prywatnością, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do miasta. Ta nieruchomość spełnia oczekiwania. Nowoczesny, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 1300.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gniezno ul.Łąkowa nr 6 - dom jednorodzinny, piętrowy, działka 1350m2 Powierzchnia domu: Około 200 m to znacząca przestrzeń, która daje dużo możliwości adaptacji do własnych potrzeb, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł167,43 m² 7 519,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego oraz pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Wierzbno w gm. Słupca. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł82,16 m² 12 889,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 82,16 m - Winogrady, os. Na Murawie Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 82,16m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 47 m , ul. Złota 71, kalisz (budynek po starym polo) Oferuję na sprzedaż jasne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i nowoczesny 2-poziomowy apartament o pow. 91,30m2, któremu nadano wyrazu i unikalnego charakteru, usytuowane na II i III piętrze w bloku deweloperskim z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł105,65 m² 4 070,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni łącznej 105,65 m , położone na 1. piętrze domu dwulokalowego zlokalizowanego przy ulicy Jasnej w Koninie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł264 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:516 m²

Gotowy biznes inwestycyjny dochodowy dom na wynajem w Poznaniu! Na sprzedaż dom o powierzchni 264 m położony na narożnikowej działce 516 m na Osiedlu Lotników Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł77,80 m² 3 714,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie położone w niewielkiej miejscowości Żelice. Lokal usytuowany jest na niskiej kondygnacji co czyni go idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65,90 m² 9 696,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m położone w Tarnowie Podgórnym przy ul. Żonkilowej, w spokojnej części miejscowości z zabudową mieszkaniową. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

528 100 zł3 912 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wełna, gm. Rogoźno spokojna miejscowość w powiecie obornickim, z dogodnym dojazdem do Rogoźna, obornik i Poznania. Nr działek:   Typ działki: budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

785 280 zł68,77 m² 11 418,93 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, jasne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,77 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania! Inwestycja zakończona!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł170,96 m² 5 790,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta zarezerwowana Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Dopiewiec, ul. Żonkilowa | 155,54 m | Stan deweloperski, oddany do użytkowania! Lokalizacja: dopiewiec, gmina Dopiewo Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł196,90 m² 2 534,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:164 m²

Posiadamy w sprzedaży kamienicę z pięcioma lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni całkowitej 271,40 m2, a użytkowej 196,90 m2 z przynależnymi do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł6 700 m² 89,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam dom restauracyjny o pow. całkowitej 670 m2 usytuowany na działce o pow. 25477 m2 w Gminie Ceków Kolonia - miejscowość Prażuchy. Budynek murowany z ceramiki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,07 m² 6 552,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48m2 usytuowane na IV piętrze niskiego, 4piętrowego bloku na os. XXV-lecia w Kaliszu. Układ mieszkania: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 404 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej w sobie funkcje: magazynową, biurową i produkcyjną. Doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

251 900 zł28,30 m² 8 901,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę! Mieszkanie znajduję się kilka minut od centrum, położone jest na drugim piętrze w bloku. Na 28,3m2 składa się: -przestronny pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł95,27 m² 6 086,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 636 zł43,02 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom parterowy przy lesie | Wolnostojący| Rożnowo, ul. Żernicka | 805 m działki Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, położony w spokojnej części Rożnowa przy ul. Żernickiej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł83 m² 3 493,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Połowa domu w Sypniewie o wysokim standardzie to gustownie urządzona nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością. Budynek przeszedł kompleksowy remont z zastosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86,70 m² 5 997,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Teraz taniej! 4-pokojowe mieszkanie w Szydłowie, idealne dla rodziny - 86,7 m + loggia + piwnica 24 m Obniżona cena: 520.000 zł Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie 66 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania: w dobrej cenie przy głównej ulicy na parterze przestronne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł97,24 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy głównej drodze prowadzącej z Dąbcza do Nowej Wsi. Osiedle nowopowstających domów jednorodzinnych znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 264 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowana w miejscowości Pogoń Gosławicka, gmina Ślesin, powiat koniński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w miejscowości Głuszyna Piotrowo. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m , położony na działce o powierzchni 1100 m w Brodnicy - 13 km od Mosiny. Można kupić na kredyt, bez wkładu własnego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij