dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

1 799 000 zł166 m² 10 837,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Zjawiskowa lokalizacja! Tuż przy lesie! Jedyna taka oferta! Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom, usytuowany tuż przy ścianie Lasku Marcelińskiego, na spokojnym osiedlu w Poznaniu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 000 zł49,29 m² 12 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 001 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwą działkę o powierzchni 3001 m2, która znajduje się na malowniczym pagórku, w otoczeniu pól i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł325 m² 3 046,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom w okolicach Kalisza Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację ( Kalisz 8 km, poznań, wrocław-do 130 km), sąsiedztwo infrastruktury logistycznej, oraz potencjał samych budynków są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,66 m² 12 377,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Szydłowo (powiat pilski), w rejonie ulicy Pogodnej / Sportowej, tuż za stacją.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł76,80 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Kalisza przy Głównym Rynku. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w kamienicy III piętrowej. Składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę - nowy rynek, centrum miasta. Oferta inwestycyjna - trwająca umowa najmu. Przytulna kawalerka w nowej kamienicy, zlokalizowana w samym centrum miasta (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu gostyń - Osiedle wichrowa park polecamy niskoczynszowe, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł826 m² 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej o powierzchni 826 m2, położonej w Skokach (powiat wągrowiecki). Małe miasteczko pozwala załatwić wszystkie codzienne sprawy,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Skulsk usytuowanej w pobliżu dwóch jezior (w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240,90 m² 7 679,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Kupujacy nie placi prowizji Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący o pow. 240,9 m2, na działce o pow. 718,0 m2, położony w spokojnej, kameralnej części Skórzewa z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

747 900 zł59 m² 12 676,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Idealne miejsce do metamorfozy zobacz to mieszkanie Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 59 m , położonego na cenionym, zielonym i świetnie skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł157 m² 6 050,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

W naszej ofercie świetny dom w bliskiej odległości od Wągrowca! Kameralne osiedle blisko lasu! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 990 zł28,68 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska jasielska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez prestiżowego dewelopera działającego na rynku polskim od prawie 30 lat. Oferuje ona 374 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł93 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Grunwald mieszkanie z atmosferą na iiip kamienicy z ca 1910r. Kamienica wymaga bieżących remontów. Udział 1/12 kamienicy - mieszkanie ca 100m2 3 pokojowe z balkonem. Trzy duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogrodem | Kraśnica-Kolonia k. Konina | Blisko Goliny Na sprzedaż 4 niezależne mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane w miejscowości Kraśnica-Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł112,86 m² 8 639,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kliny. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnej części Pobiedzisk przy ul. Fiołkowej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dom wolnostojący. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek handlowo-usługowy oraz pod budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł130 m² 9 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

| na sprzedaż parterowy dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Gąsawy w bliskim sąsiedztwie Szamotuł. Powierzchnia całkowita domu ok. 130m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł139 m² 4 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki budowlanej w spokojnym miejscu wśród ciszy i natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Wyszynie przy ulicy Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 671 zł62,10 m² 17 031,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum - Premium 3 pokoje obok Cytadeli i Starego Rynku Ostatnia szansa na zakup mieszkania w prestiżowej lokalizacji bez prowizji i podatku pcc. Doskonała Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł64,64 m² 9 096,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zielona Dolina | Piła | 64,64 m | Widok na las | Duża loggia | Stan deweloperski premium To mieszkanie już na pierwszy rzut oka wyróżnia się jakością wykonanych prac.

Szczegóły ogłoszenia

336 183 zł26,85 m² 12 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! tel   % pcc Zero prowizji Top lokalizacja na aktualnej mapie Poznania- naramowice. Blok usytuowany w świetnie skomunikowanej z resztą miasta lokalizacji. Blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 030 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 3030 m2, położona w Zalasewie przy ulicy Piknikowej. Działka o regularnym kształcie o wymiarach 47m / 65m. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 090 m² 1 366,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nieruchomości, która łączy oryginalność, przestrzeń i klimat dawnej kultury? Marzy Ci się nieszablonowy budynek, a może planujesz rozwój własnego biznesu w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł122,27 m² 6 452,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż segment domu dwulokalowego z przestronną, zagospodarowaną działką i garażem położony w Gutowie Wielkim, zaledwie 2 km od granicy administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 146 zł91,12 m² 10 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 91,12 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł54,62 m² 5 108,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiany Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2'pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 55 m2 przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80., zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł277,04 m² 7 219,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:110 m²

Osiedle grabowe - Zaniemyśl, ul. Grabowa Nowa inwestycja mieszkaniowa w trakcie realizacji Dom w zabudowie szeregowej z 4 mieszkaniami na sprzedaż. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł141 m² 5 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedam bliźniaka w Sulisławicach Lokal o powierzchni 141 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 521 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prime-nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową, malowniczo położoną działkę z potencjałem zabudowy Twoje miejsce na ziemi tuż przy Zalewie Murowaniec! Jeśli marzysz o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Turku (woj. wielkopolskie). Oferujemy solidny, zadbany dom o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59,69 m² 11 207,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka inwestycyjna położona 5 km od nowotomyskiego węzła autostrady A2 w Miedzichowie.do której zostały wydane Warunki Zabudowy dla budynku biurowo-administracyjnego oraz hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Kameralne osiedle napachnie-nowoczesne osiedle w otoczeniu przyrody tuz obok Rokietnicy, kiekrza. Zielone Wzgórze, napachanie - Twój dom w harmonii ze spokojem natury Wyobraź sobie miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

To mieszkanie to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także przestronność, spokój i styl życia w jednym z najpiękniejszych i najstarszych rejonów Poznania. Kamienica po generalnym.