dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

2 185 000 zł174 m² 12 557,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam na imię Monika i z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni użytkowej 174 m (216 m powierzchni podłogi),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł134,48 m² 5 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł270 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 963 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej nieruchomości, której charakterystyczną cechą jest brak sąsiedztwa, jest zatem idealna dla osób które cenią sobie prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł164,70 m² 5 397,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, duża działka, rekuperacja, pompa ciepła | Maruszewo Jeśli szukasz wyjątkowego domu, który wyróżnia się na tle typowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł249,86 m² 2 761,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z widokiem na zalew | Śrem, os. Helenki | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł358 m² 3 324,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

NA sprzedaż! piękny dom Z garażem wolnostojącym W świetnej lokalizacji! oferta bezpośrednia-kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72,62 m² 8 262,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - bez prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, duże 4 pokojowe mieszkanie w Luboniu. Lokal znajduje się w świeżo oddanym do użytku budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Więcej informacji pod nr telefonu   . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnie usytuowanych działek budowlanych, zlokalizowanych przy ulicy Leśnych Skrzatów.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na wygodnym mieszkaniu w dobrej lokalizacji - Zapraszam Leszno ul: włodarczaka. Parter bez balkonu blok czterokondygnacyjnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnia, wc, łazienka oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł56,08 m² 10 609,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 857 zł65,35 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja ta oferta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,35 m 2. Piła os. Górne ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł15 445 m² 129,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piła os. Podlasie działki inwestycyjne Przedmiotem oferty są dwie działki objęte planem zagospodarowanie. Działki w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz szkoły podstawowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł115 m² 4 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim Korytków k. Turku Szukasz komfortowego, przestronnego i funkcjonalnego domu dla swojej rodziny? W spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

137 125 zł1 097 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub po prostu dobrej inwestycji? Przedmiotem sprzedaży jest 7 działek przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sławnie: 226/16.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł97 m² 6 927,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem! Os. Śródmieście, ul. Świętojańska! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 308 m² 150,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana /z wz / nr ewid. 230/3 o powierzchni 1308 m2 /front 22,4 m , głębokość 58,00 m/. Położona w Troszczynie, gmina Opalenica. W okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł458 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,05 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Pile - Zielona Dolina! Twoja oaza spokoju i wygody! Marzysz o idealnym miejscu dla rodziny lub szukasz mieszkania na start z potencjałem? Odkryj komfort.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł363 m² 1 088 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż obiekt gospodarczo- magazynowy Łaziska, gmina Wągrowiec Miejscowość Łaziska oddalona jest tylko 7 km od Wągrowca! Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł450 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do nabycia praw do urokliwej działki rekreacyjnej o powierzchni 450 m2, położonej w spokojnym Imielnie, na terenie całorocznego rod Piast`. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji ani podatku pcc - zakup z fakturą vat. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, aby.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 520 m² 328,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1520 m złotniki, obręb Suchy Las | nr 318 | świetna lokalizacja pod dom Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1520 m , położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 429 zł71 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko 1 dostępne 3 piętro - 71 m2 4 pokoje Sprzedajemy nową inwestycję w Chodzieży! Zapewniamy finansowanie mieszkań Piotr Kaczmarek   Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z dobudowaną w latach późniejszych (1987r.) częścią z tyłu domu, która może służyć jako dodatkowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 249 m² 60,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 4 działki budowlane w Grylewie, gm. Wągrowiec Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane , położone w miejscowości Grylewo, gm. Wągrowiec, pow. wągrowiecki. Każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 461 zł36,70 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,06 m² 12 363,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 272 zł31,27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję przytulną, dobrze rozplanowaną **kawalerkę** o powierzchni **31,27 m ** położoną na **5. piętrze** (w 8-piętrowym budynku z windą) na Winogradach. To idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | 37,00 m2 | Trzcianka, os. Słowackiego Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Trzciance - gotowe do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 480 m² 57,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Marchwacz gmina Szczytniki. Miejscowość leży 12 km na wschód od Kalisza. Mieszka w niej około 400 mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, bardzo wygodne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w samym centrum Poznania, ul. Wierzbięcice 13. 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł207,28 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 207 m2 (mieszkalna bez przyziemia i garażu 110 m2) przy ul. Poznańskiej w Kaliszu. Dom mieści się na działce 334 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł4 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękne działki z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty! Przedstawiam ofertę na 4 unikatowo położone, malownicze działki z bezpośrednim dostępem do Warty w Bąblinie gmina Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,30 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! oferta zablokowana! oferta zablokowana! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 900 zł1 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w miejscowości Mikuszewo, przeznaczonych pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Działki położone są przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.000 m2 w Lubiatowie (gmina Dolsk) k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę nr 323/1 zlokalizowaną w Lubiatowie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł59,85 m² 6 649,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, osiedle Górne, 59,85 m 2 , II piętro Najbardziej poszukiwana lokalizacja w Pile! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,85.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Miasteczko Krajeńskie! Działka niezabudowana o pow. 2850 m 2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, zlokalizowana w Dolinie Noteci, w otoczeniu malowniczych terenów.