dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 237 ogłoszeń

799 000 zł84,20 m² 9 489,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,2m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 1993 roku. Lokal znajduję się na Os. Przemysława, w pobliżu użytku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z duszą w sąsiedztwie Cytadeli Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o łącznej powierzchni ok. 65 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł81 m² 6 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy na Słonecznej komfort, styl i oszczędność w jednym miejscu. Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie spokojna, wygodna i nowoczesna? Poznaj Domy na Słonecznej kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł80 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny nad brzegiem jeziora powierzchnia budynku około 80m2 stan budynku do remontu kapitalnego- przebudowy, mury z cegły w dobrym stanie -dach do zrobienia media:prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 019 m² 69,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2019 m , położoną w malowniczej miejscowości Brzezie, gmina Babiak. Działka znajduje się w odległości około 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1419 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,76 m² 4 469,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,76m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, balkonu i piwnicy w mieście Turek ul Spółdzielców.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł1 404 m² 202,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Lucinach idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, otoczonym naturą, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 065 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W chodzieży Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Komfortowy dom na skraju lasu, 500 m od krystalicznego jeziora Budzisławskiego Na sprzedaż przestronny i wygodny dom całoroczny położony w malowniczej okolicy, zaledwie 500m od.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,58 m² 5 827,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 106 m² 135,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż grunty zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie jeziora Biezdruchowo w Pobiedziskach przy ul. Kiszkowskiej. Lokalizacja: teren zlokalizowany w rozwojowej części miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł207,56 m² 2 885,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal w przyziemiu zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Strzeleckiej, blisko Starego Rynku. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 207,56.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł326,61 m² 8 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Na sprzedaż piękny i przestronny dom w Poznaniu, ul. Troczyńskiego 9 Wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 420,79 m (powierzchnia użytkowa 326,61 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią i balkonem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł149 m² 1 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Przedstawiamy Państwu do zakupu nieruchomość z rozpoczętą budową bardzo atrakcyjnego jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z poddaszem użytkowym domu, o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł355 m² 5 067,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wygodny dom szeregowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Wygodny, profesjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Różany Potok. Optymalna powierzchnia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 200 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę o wielkości ok. 3200M, położoną w Wargowie, gmina Oborniki. Wargowo znajduje się 19km na północ od Poznania, dogodny dojazd trasą 11 lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,31 m² 15 404,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Zlokalizowany w inwestycji Warzelnia przy ul. Majakowskiego w poznaniu Nowoczesny kompleks z recepcją, na strzeżonym i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 178 m² 17,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W chodzieży Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w Chodzieży o powierzchni 3,5178 ha. Działka zagospodarowana - staw rybny zarybiony karpiami.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł82 m² 5 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Atrakcyjny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie, oddany do użytkowania, zatwierdzona rozdzielność i samodzielność lokali. * w ofercie widzisz aktualne zdjęcia. * pamietaj, że jako.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł178 m² 5 168,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż Pruszków Powierzchnia całkowita: 220 m Powierzchnia użytkowa: 178 m Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej części Pruszkowa, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł10 000 m² 27,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka siedliskowa O pow. 1ha zabrodzie, gm. Szydłowo Malowniczo położona działka w sąsiedztwie rzeki Piławy, granicząca z lasem. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 680 zł42,73 m² 22 740 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal inwestycyjny Z panoramą I gwarantowanym roi 5,13% Wykończenie pod klucz | | Prestiżowa inwestycja | Serce Poznania | Spektakularny widok | Najwyższe piętro Mam zaszczyt zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł68 m² 7 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony dom jednorodzinny wykończony pod klucz o pow. ok. 70 m2, posadowiony na działce ok. 4 ar. Informacje o nieruchomości: > Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł122 m² 1 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Freedom Nieruchomości oddział w Namysłowie zaprasza do zakupu domu wolnostojącego o pow. około 122 m2 posadowionego na działce o pow. 0,0300 ha w samym centrum prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł29 000 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki 2,90 ha, okolice drogi krajowej nr 11 Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w niedużej odległości od drogi krajowej nr 11, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł160 m² 6 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni około 160 m , usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Swarzędzu 598 m , z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana nr 2178/4.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł2 091 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2091 m , położona przy ul. Bławatkowej w Kobylnicy (gmina Swarzędz). Najważniejsze informacje o działce: powierzchnia 2091.

Szczegóły ogłoszenia

905 400 zł1 509 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł124 m² 5 443,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferta Sprzedaży: siedlisko Wiejskie z Domem Jednorodzinnym oraz Budynkami Produkcyjno-Usługowymi Serdecznie polecamy na sprzedaż atrakcyjne siedlisko wiejskie o powierzchni 4600 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł247,26 m² 5 653,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom z duszą i technologicznym sercem - przestronny, nowoczesny, otoczony zielenią | Wierzyce, gm. Łubowo Czy wyobrażasz sobie dom, który łączy ciepło natury z nowoczesną technologią?.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 600 m² 293,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w Poznaniu o powierzchni 1600 m2 na parking. Plan obowiązujący na ten terenie jest na zieleń i parkingi.( bez możliwości zabudowy ) Idealne miejsce na parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

831 733 zł64,87 m² 12 821,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 132 m² 1 500,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum! Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki oraz korytarza. Mieszkanie zostaje sprzedane z wyposażeniem. Do mieszkania przynależy piwnica. zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu z nową inwestycją na Chmielniku w Kaliszu! Pośród malowniczej okolicy, powstają trzy piękne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł144 m² 6 909,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:20 031 m²