dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

899 900 zł65,31 m² 13 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poznań, kotowo 3 pokoje z ogródkiem 100 m | kameralna zabudowa 4-lokalowa | standard energooszczędny | miejsce parkingowe mavre Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł97 m² 4 835,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne zadbane mieszkanie, na III piętrze w kameralnej kamienicy (7 mieszkań) o powierzchni 96m2, zlokalizowane w samym centrum Kalisza przy ulicy Zamkowej 6 (70m do rynku).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł12 159,82 m² 130,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł742 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Na sprzedaż przestronna, zadbana działka budowlana położona w Srocku.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł208,60 m² 8 048,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Mavre Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w technologii szkieletowej, zlokalizowany w cichej części Skórzewa, tuż przy granicy z Poznaniem. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł249 m² 3 935,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, leszno, podwale. Wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący w spokojnej części Leszna. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68,90 m² 7 097,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, stylowe mieszkanie 68,91 m z balkonem | Centrum miasta Na sprzedaż funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 68,91 m , zlokalizowane w centrum miasta , przy ul. Kolbe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1068 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,65 m² 4 485,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: krotoszyn, ul. Zdunowska centrum miasta, wszędzie blisko, w sąsiedztwie Rynku. - powierzchnia: 64,5 m . - układ pomieszczeń: - pokój 1 11,5 m , z oknem, - pokój 2 24,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 990 zł57,56 m² 13 203,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0818 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł47,11 m² 2 759,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 47,11 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To lokal z ogromnym potencjałem idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowiec 600 m2, poznań Podolany, działka 1244 m2 Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy położony w Poznaniu, podolany (ul. Omańkowskiej). Idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł45,39 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,69 m , usytuowane na parterze kameralnego budynku w jednej z dobrze skomunikowanych części Poznania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł98 m² 7 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł194,38 m² 4 290,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom na sprzedaż wiatrowo las gm. Wągrowiec Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ten dom w Wiatrowie Las (gm. Wągrowiec) to idealne połączenie komfortu życia i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł71,10 m² 14 331,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, świetna lokalizacja i wyjątkowy widok! mavre Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 71,10 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

382 050 zł1 415 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

158 999 zł1 380 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1380 m położona w urokliwym Szydłowie. Dostęp i Komunikacja: główny dojazd bezpośrednio z asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze przy ul. Grunwaldzkiej w Rawiczu. Aktualnie 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł73 100 m² 15,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zależy Ci na dobrej inwestycji w grunt? Nie musisz szukać dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Przedmiot sprzedaży: nieruchomość gruntowa, niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł300 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 200 m²

Nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi wolnostojącymi, budynkami gospodarczymi, działka ze stawami, wędzarnią oraz piwniczką. Powierzchnia działki 1,42 ha istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł3 332 m² 3 001,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy z zapleczem chłodniczym, położony w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum Kalisza. Nieruchomość zapewnia sprawny dojazd zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka numer geodezyjny 183/49 o pow. 1138 m2.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę rekreacyjną z zakazem wprowadzania innego przeznaczenia obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przy kompleksie leśnym z bezpośrednim dostępem do lasu. Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł112,10 m² 5 343,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu z własnym ogródkiem, położonym w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł84,80 m² 8 242,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej o powierzchni użytkowej około 84,8.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 460 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1460 m Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m , położona w malowniczym Rogalinku.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł417 m² 335,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię prawa do użytkowania działki rekreacyjnej na terenie R.O.D. Otowo położoną wśród lasów nad Jeziorem Lusowskim.(dojście ok. 500m) Działka jest ogrodzona. Murowanym domek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł85 m² 6 447,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Domy na Łakowej Nowy Folwark komfort, styl i oszczędność w jednym miejscu. Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie spokojna, wygodna i nowoczesna? Poznaj Domy na Łakowej kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Kochasz tereny zielone ? To miejsce idealne dla Ciebie! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 250 m2 Powierzchnia użytkowa domu 196 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 000 zł40,04 m² 13 161,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,04m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w Modliszewie o powierzchni 3000m2! Do działki została także wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł159,20 m² 7 851,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący 159 m2 z ogrodem, borówiec Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, niezwykle zadbanego i nowocześnie urządzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 847 073 zł113 422 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł41,50 m² 1 325,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Różanna 37. Powierzchnia.