dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

1 790 000 zł122 m² 14 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam. Na sprzedaż oferuję przepiękne, frontowe mieszkanie przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 21. Wysokie, przestronne i jasne pomieszczenia. Bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł62 m² 15 320,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz dużego apartamentu w standardzie premium? Istotna jest dla Ciebie lokalizacja, bliska centrum miasta? bingo! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł950 m² 1 052,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową? Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta to doskonałe połączenie spokoju, zielonego otoczenia i świetnej komunikacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż , Kobylnica ul. Gruszczyńska Na sprzedaż działka o powierzchni 4418 m , położona w miejscowości Kobylnica, przy ulicy Gruszczyńskiej. Możliwośc zakupu sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 075 000 zł69 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki z przeznaczeniem pod ag ( przemysłowej ) to ta działka jest idealna dla Ciebie lokalizacja Chludowo to wieś położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - na sprzedaż! Pokrzywnica, gm. Szydłowo (13 km od Piły) Powierzchnia: 1000 m . Warunki zabudowy - bezterminowe. Media (woda, prąd)- przy działce. Zjazd z drogi powiatowej +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 835 zł96,59 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Rezerwacja. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena do końca maja 2026 roku. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem w Koninie na osiedlu Zatorze. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwiema windami. Metraż: ok. 34 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,04 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Miieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w Kole, w bloku czteropiętrowym, na 3 piętrze, przy ul. 20-go Stycznia (przy dawnym korcie tenisowym), powierzchnia 33 metry. Dwa pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32,77 m² 7 323,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piła os. Jadwiżyn ul. Królowej Jadwigi Szukasz praktycznego i przytulnego mieszkania na parterze, z piwnicą, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł384 m² 2 994,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 330 m2 na działce ok. 630 m2 w Nowych Skalmierzycach. Budynki jednopiętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł244 m² 942,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 244 m2 położona w miejscowości Biedrusko, gm. Suchy Las, powiat poznański, woj. wielkopolskie. Przedmiotowa działka jest do zabudowy szeregowej, środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł51,41 m² 10 737,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,41 m2 położone na parterze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,60 m² 5 578,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zbrudzewie przy ulicy Spółdzielczej 9 blisko Śremu, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 094 zł81,09 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna, kameralna inwestycja realizowana w dynamicznie rozwijającej się części Dolnej Wildy - kilka minut od ścisłego centrum Poznania. To miejsce, w którym miejski rytm łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,70 m² 8 350,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Zeylanda w Poznaniu. Ta urokliwa dzielnica, znana z bogatej historii, oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł140,35 m² 2 137,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kaszczor. To idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł101 m² 4 643,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4'pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m2 mieszczące się na I'szym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku typu szeregowiec na granicy Mącznik i Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 028 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Polecam działkę 1028m na terenach jeziora Lubotyńskiego gm. Babiak, powiat Koło. Z działki widać jezioro, gdyż do brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne 2 pokoje na Starym Grunwaldzie Standard Pod Klucz Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w prestiżowej części Poznania. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom całoroczny Z dodatkowym domkiem letniskowym nad jeziorem osłonin / wieleń Lokalizacja: osłonin Wieleń, gmina Przemęt Powierzchnia domu: około 100 m Powierzchnia działki: 500 m Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 000 zł4 884 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4884 m2, położonej w miejscowości Gortatowo, w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 564 zł43 m² 13 059,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na I piętrze w budynku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,58 m² 5 987,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o dobrym standardzie wykończenia, usytuowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł51 000 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne o pow. 5,10 ha, objęte w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod teren górniczy. Zakup i sprzedaż bez ograniczeń kowr. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł82 m² 8 158,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zmęczeni szukaniem mieszkania w poznańskich blokowiskach? Szukacie nowoczesnej przestrzeni gotowej do wejścia, bez czynszu administracyjnego, bez sąsiadów tupiących nad głową, za to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu, ale nie chcesz tracić czasu na załatwianie mediów, wyburzanie starych zabudowań i oczekiwanie na warunki zabudowy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Z potencjałem - szamocin Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, prywatność i bliskość natury? Ta nieruchomość w Szamocinie to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe gotowe mieszkania w cenie już od 403 383 zł (31m2 - 60m2) przy ulicy naramowickiej/lechickiej.Na terenie osiedla znajduję się Dino i Biedronka.Przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

455 400 zł50,60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m , położone na 4. piętrze w Luboniu koło Poznania. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie W centrum miasta Przedmiotem oferty jest 2 - pokojowe mieszkanie położone w centrum Chodzieży, przy ulicy Małachowskiego, o powierzchni użytkowej ok 50 m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł97,31 m² 6 063,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Święciechowie w bliskiej okolicy Leszna. Powierzchnia lokal to 97,31 m , a do lokalu przynależy własna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 990 zł39 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł1 363 m² 585,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1363 m | Dopiewiec | przy Lesie Zakrzewskim Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1363 m , położona w Dopiewcu, tuż przy Lesie Zakrzewskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł260 m² 4 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł65,31 m² 13 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poznań, kotowo 3 pokoje z ogródkiem 100 m | kameralna zabudowa 4-lokalowa | standard energooszczędny | miejsce parkingowe mavre Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł97 m² 4 835,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne zadbane mieszkanie, na III piętrze w kameralnej kamienicy (7 mieszkań) o powierzchni 96m2, zlokalizowane w samym centrum Kalisza przy ulicy Zamkowej 6 (70m do rynku).