dowolna

Budynki użytkowe na wynajem wielkopolskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

7 800 zł245 m² 31,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o pow.255m2 w Luboniu - Żabikowie. Na powierzchnię hali składają się jedna otwarta przestrzeń wraz z pomieszczeniem biurowo-socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję do najmu halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 400m2 położoną w kompleksie hal znajdujących się w Środzie Wielkopolskiej. Hala jest po kapitalnym remoncie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł1 673,43 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 072 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z biurami na wynajem - Kleszczewo, 2,7 km od węzła krzesiny/s5 Nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy z 2014 roku w bardzo dobrym stanie technicznym. Optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł300 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 650 m²

Oferujemy wynajem lub sprzedaż nowoczesnych hal magazynowych/produkcyjnych wraz z zapleczem biurowym o powierzchni od 300m do 2000m. Prowadzisz działalność handlową, niewielką produkcję albo.

Szczegóły ogłoszenia

33 900 zł783 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Polecam na wynajem nowoczesny obiekt biurowo magazynowy położony w Plewiskach, gmina Komorniki w odległości 3km do wjazdu na A2. Obiekt nowy [aktualnie w trakcie budowy] Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:948 m²

Polecam na wynajem halę magazynową położoną w Swarzędzu. Powierzchnia to 200 m2 wolnej przestrzeni magazynowej oraz część biurowa i sanitarna 20m2. Nieruchomość może być wykorzystana do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od właściciela! Posiadamy do wynajęcia miejsca postojowe w hali garażowej w nowym budynku przy ul. Piątkowskiej 118. Budynek oraz hala garażowa posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł30 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

POlecam do wynajęcia kontenery morskie 40 stopniowe hc,o pow. 30m2 z całodobową ochroną, z bezpłatnym parkingiem i oświetleniem zewnętrznym .Są one piętrowe, czynsz na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł145 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny magazyn zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Poznania - Górczyn. Ta murowana hala o powierzchni około 150 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

9 404 €2 351 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pow. magazynowa 2 351m2 w parku magazynowym zlokalizowanym na południowy zachód od centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 €2 500 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony blisko zjazdu z drogi ekspresowej S11 (gądki) oraz niedaleko autostrady A2.

Szczegóły ogłoszenia

26 800 €6 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Możliwy najem na krótki termin Do wynajęcia powierzchnia ok. 6 700 m2 dla magazynu lub produkcji klasy A na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

27 540 €6 885 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o pow. 6 885 m2 zlokalizowany na południowy zachód od centrum Poznania, w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn + biuro | ul. Polska 13, poznań | świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię magazynowo- biurową zlokalizowaną przy ul. Polskiej 13 w Poznaniu , w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

11 102 zł520 m² 21,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny Magazyn 520 m | Wysokość 8 m | Bugaj Szukasz optymalnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny moduł magazynowo-usługowy (a2) w nowoczesnej hali,.

Szczegóły ogłoszenia

90 124 €22 531 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna do wynajęcia w zachodniej części aglomeracji poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 €10 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna klasy A do wynajęcia, zlokalizowana w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

22 680 €5 670 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn o wielkości 5 670 m2 klasy A. Magazyn oddalony jest od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł350 m² 18,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Samodzielny obiekt w odległości około 1,5 km nową drogą asfaltową od węzła S5 Kościan Południe. Jest to ogrodzony teren do wyłącznej dyspozycji potencjalnego najemcy. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

budynek wraz z działką 1000 m2 do wynajęcia

Szczegóły ogłoszenia

35 684 zł1 622 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu są znakomicie usytuowane hale magazynowe, z dojazdem asfaltowym, w sąsiedztwie terenów przeznaczonych pod działalność magazynowo- przemysłową Hala magazynowo- produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

17 325 zł315 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Komfortowy, stylowy i doskonale położony to tylko niektóre cechy obiektu do obejrzenia którego Was zachęcam. Nagrodzony prestiżowymi nagrodami projekt znanych architektów, cechują najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

38 925 €8 650 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Na wynajem wolnostojący obiekt klasy "a". Nieruchomość została wyróżniona Certyfikacją breeam.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł600 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kameralny obiekt do wynajęcia około 1,6 km nową drogą asfaltową od węzła S5 Kościan Południe. Obiekt jest samodzielny i posiada osobny utwardzony wjazd oraz ogrodzony teren do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 604 m² 12,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo biurowy 1604 m Brzeźno, ul. Sienna Przedmiotem oferty jest wynajem funkcjonalnego kompleksu magazynowo biurowego zlokalizowanego w miejscowości Brzeźno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia (.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł261,70 m² 26,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu: 1) Budynek magazynowy o łącznej pow. 261,70 m2 usytuowany w Białośliwiu. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł135 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest najem hali magazynowej wraz z lokalami użytkowymi. Obiekt usytuowanym jest w drugiej linii zabudowy na działce zlokalizowanej w centrum Swarzędza (nowa Wieś).

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł389 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nie pobieramy prowizji od Najemców! Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę/przestrzeń magazynową we Wrześni przy ul. Piastów. Idealna lokalizacja - szybki dojazd z drogi krajowej nr 92 oraz nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna na wynajem część obiektu magazynowego wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowym. Hala magazynowa o pow. ok 500 mkw z możliwością powiększenia do 1000 mkw. Wysokość użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

8 326 zł555,10 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Hala na wynajem - piła | powierzchnia 555,1m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynowa o łącznej powierzchni 555,1 m , zlokalizowaną w przemysłowej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 850 m² 3,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na wynajem nieruchomość, która stanowi kompleks magazynowo-przemysłowo-biurowy. Obiekt znajduje się w Panigrodzu, gmina Gołańcz, na pograniczu województwa wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł12 000 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Do wynajęcia / Na sprzedaż Zakład produkcyjny - przetwórstwo owoców i warzyw, hale magazynowe (mroźnia), magazyn opakowań, budynek produkcyjno - biurowy, budynek kotłowni, stacja trafo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam miejsca parkingowe na os. Ostrówek 10. Miejsca są na wynajem, parking jest zamknięty zaporą, która otwiera się poprzez aplikację. Cena wynajmu jednego miejsca parkingowego to 250zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

16 200 zł675 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu hali o pow. 675 m2, zlokalizowanej w nowoczesnym kompleksie hal, położonym w bardzo dobrze skomunikowanej i czytelnej lokalizacji Kostrzyna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Magazyn. 300m2. Rogoźno. Przedmiotem Wynajmu jest Hala Magazynowa o powierzchni 300m2. Nieruchomość znajduje się na terenie usługowym w centrum miasta Rogoźno. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł671,59 m² 36,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania w Wysogotowie. Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki wyjazd na autostradę A2, ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-magazynowy o pow 150m2 położony przy asfaltowej drodze, czytelny adres składa się z 2 pom. 36m3 ,58m2, + pom. biurowe i gospodarcze oraz w-c.c.o. ekogroszek, w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł800 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję do najmu halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 800m2 położoną w Środzie Wielkopolskiej. Hala jest po kapitalnym remoncie. Powierzchnia w regularnym prostokącie bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: pomieszczenie magazynowe na III piętrze, o pow. łącznej ok 300m2, w tym: a) główna hala magazynowa o pow. ok 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij