dowolna

Budynki użytkowe na wynajem wielkopolskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowoczesna powierzchnia biurowo usługowa w doskonałej lokalizacji Poznań Oferujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu biurowo usługowym, zlokalizowany w Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

18 140 zł759 m² 23,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Polecamy na wynajem nowoczesne powierzchnie produkcyjne lub magazynowe w Luboniu k/poznania Inwestycja oddana. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Powierzchnia całkowita : - 16.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł900 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną na Kotowie w Poznaniu. Hala namiotowa o pow.900 m2 i wymiarach: 45 m x 20 m, wysokości w kalenicy 6 m, wysokości bocznej 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł350 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia plac położony w ścisłym centrum Chodzieży, przy ulicy Wojska Polskiego o powierzchni użytkowej około 350 m2. Teren utwardzony oraz posiadający bramę wjazdową. Obiekt może.

Szczegóły ogłoszenia

100 280 zł4 360 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Dostępna do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna o wielkości 4 360 m w nowoczesnym hali klasy A.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł315 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom na dużej działce (2570 mkw), aktualnie Z częścią biurową I mieszkalną, z ponad 500-metrowym utwardzonym kostką placem Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu do wynajmu lokal usługowy, handlowy czy to biurowy o powierzchni 170 m2 położony na podwyższonym parterze w kamienicy w centrum Pobiedzisk. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł288 m² 24,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala magazynowo- usługowa o pow. 226 m 2 szydłowo przy głównej ulicy Do wynajęcia hala magazynowo- usługowa usytuowana przy głównej ulicy w Szydłowie - Oferuje funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł8 600 m² 17,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok 8600 m2. Hala usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 1,7 ha w miejscowości Niepruszewo, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

10 493 zł1 165,90 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem halę o powierzchni 1165,90 m2. Budynek znajduje się w Poznaniu , przy ul. Kolejowej 13. Wymagane.

Szczegóły ogłoszenia

37 800 zł880 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia hala biurowo - magazynowa w Pile! Powierzchnia magazynowa 690 m 2 i biurowa 190 m 2 Idealna lokalizacja dla Twojej firmy - ul. Bydgoska bezpośrednio przy obwodnicy Piły!.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł1 150 m² 14,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowa lub produkcyjna w Goraninie, powiat koniński. Powierzchnia hali 1150 m2, posadzka bezpyłowa, wysokość netto 4,5 m. Hala nowa wybudowana w 2024. W tej samej bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł221 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na wynajem funkcjonalny i zadbany budynek biurowo-usługowy o powierzchni 221 m , zlokalizowany w Koninie przy ul. Świętojańskiej 32C. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

9 590 zł360 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu magazynu w Suchym Lesie. Pow. nieruchomości to 360m2, z czego wydzielono pom. biurowe o pow. ok. 10m2, jest również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł322 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną wraz z biurem o pow.322m2 w Luboniu - Żabikowie. Na powierzchnię hali składają się jedna otwarta przestrzeń o pow.215m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

38 893 zł1 655 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 100 m²

Polecamy na wynajem nowoczesne powierzchnie produkcyjne lub magazynowe w Luboniu k/poznania Inwestycja oddana do użytkowania. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu jest hala magazynowa, usytuowana w dzielnicy Skiereszewo.Hala postawiona w tradycyjnej technologii murowanej, posiadająca 3 bramy wjazdowe o wysokości 3,75 m., możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Dostępne też mniejsze hale (pow. 55m2, 67m2, 70m2, 78m2, 120m2) w cenie 18zł/m2 netto oraz lokale użytkowe (pow. 10m2, 18m2, 30m2, 32m2, 40m2, 42m2, 64m2, 65m2). Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł700 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 700 m2 dwu piętrowa z zapleczem biurowym w Przeźmierowie z dobrym dojazdem do centrum Poznania, trasy S11 i autostrady A2. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł750 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Oferujemy przestronną halę warsztatową do wynajęcia - miejscowość Mostki (gm. Sompolno). Nieruchomość o powierzchni ponad 700 m , idealna propozycja dla firm z branży motoryzacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

16 086 zł766 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia magazynowa przy ul. Magazynowej w Poznaniu Poszukujesz nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni magazynowej w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie ofertę, która.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 670 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Do wynajęcia budynek usługowo-mieszkalny o pow. 370 m2, hale o pow. 1300 m2, 1,5 km od A2 blisko Koła. Obecną halę można rozbudować do powierzchni 3000m2. Dodatkowo za odpłatnością.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł60 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt biurowo- usługowy położony w miejscowości Piaskowo k.Szamotuł. Budynek biurowy składa się z 2 pomieszczeń, łazienki, kuchni o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł420 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 420 mkw wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Hala wykonana w technologii murowanej oraz płyty warstwowej. Dwie bramy wjazdowe 4 m x 4,2 m.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł430 m² 16,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do wynajęcia nowoczesny magazyn/ halę o powierzchni ok. 430m2 usytuowaną na działce w miejscowości Skalmierzyce - pomiędzy Kaliszem o Ostrowem Wielkopolskim. Parametry budynku: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł549 m² 10,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia, halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 594m2 zlokalizowaną na terenie ogrodzonego kompleksu w Kaliszu Piwonice. Hala składa się z dwóch części, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

20 135 zł1 090 m² 18,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem najmu jest hala magazynowa o powierzchni 1022 mkw wraz z zapleczem socjalnym 68 mkw. Wysokość użytkowa o ponad 5 m. Dostęp z rampy (2 bramy) oraz brama z poziomu "0".

Szczegóły ogłoszenia

11 325 €3 775 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem budynek magazynowy wraz z chłodnią i powierzchnią biurową zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

113 908 zł6 376,30 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 376 m 2 Lokalizacja: piła | Park Magazynowy Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nową, wysokiej jakości powierzchnię magazynową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500,60 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo/produkcyjno/usługowy położny przy ulicy Wrzesińskiej o łącznej powierzchni ok. 500 m (w tym wiata magazynowa ok. 200 m ). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 755 zł95 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal przy ul. Św. Marcin w samym sercu Poznania. Mieści się on w przyziemiu wieżowca. Lokal ma powierzchnię 95m2 na którą składa się jedno duże pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową w zamykanych kontenerach o powierzchni 30 m2 i wysokości 2,9 m. Minimalny okres najmu 3 miesiące. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Kontenery.

Szczegóły ogłoszenia

72 103 zł2 726 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Gniezno tereny przemysłowe - do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składowania - powierzchnia 2726 m2, wymiary 34,5 x 79,0 m. Wysokość hali 10,38 m (do kratownicy). Uwaga: hala bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 zł455 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną wraz pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 455m2, położoną w Luboniu-Żabikowie. Na wynajmowaną powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

12 100 zł523 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 361 m²

Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia Piła, ul. Magazynowa (osiedle Zamość) Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni użytkowej 523 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł380 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową znajdującą się w Śremie przy ul. Mała Łazienkowa / ul. Podwale Specyfikacja: powierzchnia: 380 m Dwie bramy wjazdowe o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 700m2, wraz z dwiema bramami wjazdowymi. Tren wokół hali utwardzony (kostka) ogrodzony i monitorowany. Wewnątrz oświetlenie sztuczne. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 798 zł415,30 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo-biurowa (415,30 m ) bezpośrednio przy dk11/dk10 - Piła, ul. Przemysłowa (wjazd od ul. Żwirowej) Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego obiektu komercyjnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 086 m²

Oferujemy do wynajmu kompleks magazynowo - biurowy, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności logistycznej, produkcyjnej oraz administracyjnej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

29 700 zł1 800 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia pow. 1800 m 2 piła - podlasie Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 1800 m 2 położona 1000 m od drogi krajowej nr 10. Dwie bramy wjazdowe. Parametry hali: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

do wynajęcia budynek produkcyjny z częścią socjalną położony w Lesznie - Strzyżewicach. powierzchnia: grunt - 5.300 m2, budynki około 200 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie -.