dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

697 000 zł59 m² 11 813,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2 z niezależnym układem pomieszczeń, osobną kuchnią oraz piwnicą. Do dyspozycji także suszarnia. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchaczewo

Wierzchaczewo,wielkopolskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na wsi w gminie Kaźmierz,powiat Szamotulski. Dom oddany do użytku w 2011 roku. Powierzchnia użytkowa domu 100m. Rozkład pomieszczeń : 2 sypialnie, salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł46 m² 7 218,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 45,58 m2 składające się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki i holu. Mieszkanie znajduje się w małym budynku na terenie podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowany na II piętrze niskiego bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię 51 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

758 071 zł89 m² 8 510 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 89,08 składające się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, garderoby i holu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 18,23 m2! 41 929,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

920 989 zł78 m² 11 863,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu. Stacje ładowania e-samochodów. Twój smartfon otworzy bramę garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zgliniec,wielkopolskie

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:357 m²

Budynek wolnostojący parterowy cena do negocjacji! Do sprzedaży hotel / pensjonat o powierzchni całkowitej 90 m2. Cena sprzedaży wynosi 359,000 zł. Budynek wybudowany w 2018r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 51,30m2 położony na Osiedlu Orła Białego Rataje w Poznaniu. Stan prawny :pełna własność. K.W. bez obciążeń Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

434 000 zł43 m² 10 002,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 43,39 składające się z 1 pokoju, zamkniętej kuchni i holu, które można przerobić (rysunki w załączniku): - kuchnię na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

245 000 zł62 m² 3 933,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Ostrzeszowa! Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa 62,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wilcze

Wilcze,wielkopolskie

2 990 000 zł830 m² 3 602 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż pełen potencjału, funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy, w otulinie lasu sosnowego, w pobliżu malowniczego jeziora. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wyzwolenia

Turek,wielkopolskie

333 000 zł47 m² 7 092,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie pow 46,95m2 w ciepłym bloku z cegły usytuowane na II piętrze Os Wyzwolenia Turek. Składa się z otwartej kuchni z salonem oraz pokoju, łazienki z toaletą, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odonica

Gniezno,wielkopolskie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) dom o łącznej powierzchni około 250 mkw (na działce o powierzchni 365 mkw tj. 3,65 ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł77 m² 6 231,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy (stan deweloperski) w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

889 000 zł151 m² 5 887,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie jednorodzinnej położonego w Dopiewie. Oferowana nieruchomość to budynek dwukondygnacyjny, z niezagospodarowanym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Waniliowa

Dopiewo,wielkopolskie

299 000 zł878 m² 340,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka narożna o powierzchni imponujących 878 m , położona w prestiżowej lokalizacji w Dopiewie. Numer ewidencyjny działki to 307/10. Ta niezwykła działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orkana

Kobyla Góra,wielkopolskie

570 000 zł123 m² 4 639,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 122,87m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości ok. 600m od Zalewu Blewązka w Kobylej Górze. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

888 183 zł71 m² 12 486,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dlaczego warto kupić? - Budynek oddany do użytkowania - można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepana

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł38 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na 10 piętrze budynku z lat 80. przy ul. Św. Szczepana w Poznaniu. Na powierzchnię 37,50 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dopiewo,wielkopolskie

299 000 zł878 m² 340,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż narożna Działka Budowlana w Prestiżowej Lokalizacji pod Poznaniem! Lokalizacja: dopiewo, nr ewidencyjny 307/10 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową narożną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Kupiecka

Swarzędz,wielkopolskie

1 250 000 zł204 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przytulny dom, swarzędz- nowa wieś, okolica ul kupieckiej 5- pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej okolicy Nowej Wsi, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, zaledwie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzemieślnicza

Sierakowo,wielkopolskie

614 292 zł214 m² 2 870,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gajewskich

Wolsztyn,wielkopolskie

845 000 zł644 m² 1 312,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

749 000 zł100 m² 7 502,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom na sprzedaż w Jankowie Przygodzkim - ul. Wierzbowa. - nowoczesne osiedle, - pełne media, - niskie koszty utrzymania, wierzbowa kraina to dynamicznie rozwijające się, nowoczesne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

978 845 zł152 m² 6 439,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koło,wielkopolskie

249 000 zł62 m² 3 996,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Kole przy ul. 20 Stycznia. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Kole. Mieszkanie idealnie nadaje się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rynkowa

Starzyny,wielkopolskie

926 000 zł226 m² 4 097,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:732 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzeszkowej

Swarzędz,wielkopolskie

686 900 zł109 m² 6 301,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Powiercie

Powiercie,wielkopolskie

386 200 zł218 m² 1 771,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

359 000 zł900 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Dopiewcu, w gminie Dopiewo. Działka pusta, z wjazdem z ulicy Osiedle (asfaltowa), w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

219 300 zł33 m² 6 599,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Piastowice

Piastowice,wielkopolskie

179 000 zł3 824 m² 46,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wydane Warunki Zabudowy! Polecam na sprzedaż działkę znajdującą się w Piastowicach, gmina Mieścisko. Działka nr 47/6 o powierzchni 0,3824 ha wraz z udziałem wynoszącym 1/6 części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru Zostały ostatnie 4 lokale! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zakupu Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

786 768 zł90 m² 8 748,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o niepowtarzalnym apartamencie, który łączy historyczny urok z nowoczesnym luksusem? Loft M6 w inwestycji Lofty Matejki to wyjątkowa przestrzeń, stworzona dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

325 000 zł34 m² 9 447,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na parterze niskiego bloku z 1992 roku na os. Leśnym w Koziegłowach. Na powierzchnię 34,40 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Poznań,wielkopolskie

599 999 zł60 m² 9 917,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkanie na poznańskich Zawadach Bezpieczna transakcja od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! oddzielna kuchnia salon sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

782 631 zł66 m² 11 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czempiń

Czempiń,wielkopolskie

519 000 zł168 m² 3 089,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w jednorodzinnego piętrowego w miejscowości Czempiń niedaleko Poznania.Jest to dom o powierzchni użytkowej 168 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Poznań,wielkopolskie

256 000 zł26 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjną ofertą sprzedaży kawalerki, o pow. 26.7m2, na poznańskim Dębcu. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku bez windy, w sąsiedztwie niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł43 m² 9 889,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 43,39 składające się z 1 pokoju, zamkniętej kuchni i holu. Do mieszkania przynależy balkon i duża piwnica o powierzchni 16,28 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Gniezno,wielkopolskie

575 000 zł1 641 m² 350,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dwie działki położone obok siebie, zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w Gnieźnie o łącznej powierzchni prawie 4000 m2. - działka o powierzchni 1641m2 w cenie.