dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

699 659 zł51 m² 13 732,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 43 m2. Cena sprzedaży wynosi 409,000 zł. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2018r., na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

365 000 zł63 m² 5 820,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, komfortowe, przestronne, 3 pokojowe z dużą loggią. Oferta po umowie przedwstępnej bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu nasz expert znajdzie najlepsza dla ciebe ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Konary

Konary,wielkopolskie

1 190 000 zł70 800 m² 16,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Duża działka rolna 7 ha, klasa iiia, dojazd asfaltowy, konary. Grunt rolny 7 ha w Konarach (wielkopolska), klasa iiia, dojazd asfaltowy. Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 7 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysieńki

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu propozycję przejęcia działającego biznesu, w postaci domu, w którym jest 10 pokoi na wyjęcie. Dom z pokojami pod najem długoterminowy działa z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

1 349 000 zł159 m² 8 484,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Fałkowie o powierzchni 159m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji pomiędzy Poznaniem a Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

679 000 zł97 m² 7 029,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:925 m²

Ceradź Kościelny, okolice Poznania, gmina Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie. Sprzedaż obiektu wolnostojący w Ceradziu Kościelnym. Rezerwacja! Tylko u nas, cena bardzo atrakcyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł52 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

544 478 zł35 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie sztuki Z I etapu inwestycji premium! Odbiór kluczy 1q 26 Bezpośrednio od dewelopera Bez podatku pcc Bez prowizji i dodatkowych kosztów Prezentowana kawalerka mieści się na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoki

Skoki,wielkopolskie

399 000 zł785 m² 508,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ul. Wiejska 12, działka nr. 392. Niezabudowana działka przy jeziorze Gackim o powierzchni 785m2. Działka graniczy z obszarem natura 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

R e Z E R W A C J A ! piękne mieszkanie po generalnym remoncie! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gruchmanowej

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł602 m² 1 659,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka na Strzeszynie w obszarze dla którego uchwalony został miejscowy plan zabudowy. Na działce można pobudować dom wolnostojący lub bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

590 000 zł98 m² 6 020,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaliska,wielkopolskie

1 549 000 zł157 m² 9 857,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 720 m²

Dom z własnym lasem. Blisko 3 hektary ciszy, zieleni i pełnej prywatności. W miejscowości Kaliska, na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, znajduje się miejsce stworzone do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zorza

Poznań,wielkopolskie

763 000 zł74 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja w naszej ofercie polecamy mieszkanie 73,6m2 , 3 pokoje ( pierwotnie 4 pokoje) ul. Zorza , niski blok z końca lat 80-tych mieszkanie w spokojnej okolicy, niewielkie osiedle niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mariacka

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł43 m² 12 860,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Poznań | 42 m Oferujemy na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

707 940 zł51 m² 13 827 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w nowoczesnej willi miejskiej. PCC 0% Prowizja 0% Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła przeważa niska zabudowa, w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł64 m² 9 782,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa Niższa Cena! 3 Pokoje - top Lokalizacja! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Osiedlu Orła Białego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

555 000 zł90 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł66 m² 11 065,60 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni 65,97m2, usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

495 600 zł41 m² 11 988,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siekierki Wielkie

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

798 000 zł114 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż, nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej , położony w cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Poznania ( trasa 92, s5, s11) w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierzglinek

Bierzglinek,wielkopolskie

1 099 000 zł160 m² 6 853,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 307 m²

Na sprzedaż posiadamy dom jednorodzinny w Bierzglinku, niedaleko Wrześni (3km). Powierzchnia użytkowa 160,35m2. Posiadłość znajduję się na dużej działce o powierzchni 2307m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł64 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kostrzyn,wielkopolskie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc - bezczynszowe! Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kostrzyn,wielkopolskie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł60 m² 13 140,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację - Mamy jeszcze W ofercie także inne warianty mieszkań W tej inwestycji - 1,2,3 i 4pokojowe -.