dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

3 900 000 zł1 158,70 m² 3 365,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł735,30 m² 5 426,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 735,3 m2. Budynek mieści się w ścisłym centrum Leszna na ulicy Śniadeckich, został wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 390 zł65,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu gostyń - Osiedle wichrowa park polecamy niskoczynszowe, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł167,21 m² 7 714,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Szadowie Księżym - przestrzeń, komfort i piękny ogród Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, zadbany dom jednorodzinny położony w Szadow ie Księż ym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 557 zł36,64 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Komfortowy dom w zielonej części Baranowa idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej, zielonej okolicy Baranowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł268,15 m² 3 721,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 180 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w spokojnej okolicy tuż obok lasu z bardzo dobrym dojazdem do Nowego Tomyśla, grodziska Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż sześć lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Nielęgowie koło Kościana. Powierzchnia lokali mieszkalnych 96 m2. Specyfikacja budynków : - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł70 m² 15 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:412 m²

Przytulny dom tuż przy głównej plaży w Dominicach idealne miejsce na cały rok! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł69,70 m² 7 747,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone w nowoczesnym budynku z 2013 roku przy ul. Czaszkowskiej w Kaliszu. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł348,80 m² 7 941,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o wysokim standardzie i ciekawej architekturze, położony w Poznaniu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obniżka ceny - aż 60 000 zł mniej! Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Jeżycach, ul. Roosevelta Jeśli cenisz klimat secesyjnych wnętrz i chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 268 zł57,11 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tel.   Piotr Kaczmarek II Etap budowy nowych mieszkań. Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie mieszkania. Bez opłat za miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny, parterowy dom wolnostojący. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł110,92 m² 3 966,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową, kameralną inwestycję obejmującą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dąb, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 202 m² 1 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z mpzp na Grunwaldzie o powierzchni 1202 m2 - ul. Sieradzka, blisko Grunwaldzkiej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaki. Na sprzedaż bardzo rzadka oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Wyjątkowy dom z antresolą pod Poznaniem (wronczynek) Stan surowy zamknięty Jesteśmy tu, by Cię wesprzeć! Jeśli szukasz wyjątkowego domu, który będziesz mógł urządzić według swojego gustu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83,67 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Zachęcam Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej w stanie developerskim, z działką, w Rabowicach, 7 km od Poznania L O K A L I Z A C J A Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Dom z dużą działką w Leżenicy pow. użytkowa 110 m 2 , działka 6500 m 2 możliwość dokupienia działek sąsiadujących o pow. około 5500m 2 Polecam serdecznie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł368,80 m² 2 982,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż! dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych w Dolaszewie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł49 m² 19 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament (49,13m2) na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Maraton Gardens Poznań przy ul. Maratońskiej w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 535 m w Plewiskach idealne miejsce na Twój dom blisko Poznania! Jeśli marzysz o domu w cichej, zielonej okolicy, lecz nie chcesz rezygnować z wygody życia "tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł209,84 m² 6 338,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 136 m , usytuowany na dużej działce o powierzchni 912 m , znajdujący się w miejscowości Czerlejno,.

Szczegóły ogłoszenia

145 440 zł1 212 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy położona w cichej okolicy przy lesie. Skórka, gmina Krajenka Na sprzedaż działka o powierzchni 1212 m 2 , położona we wsi Skórka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł298 m² 9 060,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:248 m²

Przestronny dom z potencjałem w zielonej części Poznania - Winogrady. Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 300 m , położony w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł20 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Cena: 250 zł/m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne mieszkanie 2 pok. na Łazarzu z balkonem, gotowe do zamieszkania lub wynajmu! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne charakteru mieszkanie o pow. 52,3 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł329,80 m² 3 938,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom 128 m2 + 2 lokale użytkowe + 2 mieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną na terenie historycznego układu urbanistycznego miasta Wielenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 800 zł827 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jasin w gminie Swarzędz to miejsce, w którym horyzont jest szeroki a światło dnia rozlewa się po okolicznych polach bez żadnych przeszkód. Tu poranki mają swój rytm: delikatna mgła.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na III pietrze w kamienicy w centrum w Leszna Wyposażone w sprzęty agd widoczne na zdjęciach (lodówka, zmywarka,pralka,kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł4 180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 180 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej - w zacisznej, zielonej lokalizacji. Najważniejsze atuty nieruchomości: media.