dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i cenionych rejonów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł1 450 m² 3 689,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 790 m²

Obiekt hotelowo-gastronomiczny wybudowany w 2000roku ,w stylu dworkowym,Pow. zabudowy 1450m2( 2 budynki) działka o pow 2790m2.Obiekt ma klasyfikację 3-ch gwiazdek, 26 pokoi, bar na 20 miejsc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 958 480 zł10 566 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod przedsięwzięcie deweloperskie nad Jeziorem Strykowskim. Wydany mpzp, pełne media, przy drodze asfaltowej. Nie przegap takiej okazji! Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 002 m² 518,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 1002 m nad jeziorem Niedzięgiel, powidz-Wybudowanie Oferta sprzedaży obejmuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami garażowo-gospodarczymi, stanowiąca gospodarstwo rolne. Lokalizacja: modlibogowice, gm. Rychwał 15 km od Konina dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł4 059 m² 379,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Teren nieruchomości objęty jest Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w rejonie centrum Leszna, zgodnie z którym nieruchomości położone są na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działki w miejscowości Skrzynka, gmina Ostrowite! Szczegóły dotyczące działek: dostępne działki: 81/17 (974 mkw.); 81/18 (950 mkw.); 81/38 (920 mkw.); 81/27 (887 mkw.); 81/29 (804 mkw.) zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł212,63 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,42 m² 10 320,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 184 m² 209,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1184 m2 w Bytyniu, gmina Kaźmierz, około 30 km od centrum Poznania i ok 10 km od Tarnowa Podgórnego.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka typu rola o pow 1600m2, szer 50m, jest plan zagospodarowania terenu pod budownictwo, III linia zabudowy, nieogrodzona, media w drodze głównej prąd, woda i szambo oraz gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

= dom parterowy wolnostojący = = cisza, spokój, komfort = Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Rokietnicy. Rokietnica to aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł128 m² 2 648,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Trójka, powiat koniński Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 98 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł232 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż przestronny i stylowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 325 m , położony w malowniczym Osińcu pod Gnieznem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 130 zł78,18 m² 10 925,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 000 zł232,74 m² 6 762,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ponad 232 m , położony na działce 639 m w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznań - Smochowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupoziomowego w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w renomowanej części Konina, przy ulicy Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte w Złotowie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,85 m² 10 489,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Pile, na Zielonej Dolinie! Stylowe, przestronne i gotowe do zamieszkania. Zapraszamy na Drzwi Otwarte 23 kwietnia (czwartek) godz.:.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom I budynek gospodarczy | śmigiel Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami, położona w spokojnej części Śmigla. Idealna dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teraz jeszcze niższa cena Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 892 m2, położona w Sokołowie - miejscowości oddalonej od Gniezna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Konin, laskowiec, ul. Rudzicka 58 Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej części Konina osiedle Laskowiec, przy ul. Rudzickiej 58. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 460 zł79,78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowe I dostępne od ręki mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,99 m² 5 625,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego do wykończenia, które jest sprzedawane przez osobę prywatną. Mieszkanie o powierzchni ok. 63 m położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł380 m² 3 207,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 661 m²

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy Państwa do zakupu tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż uroczą działkę budowlaną o pow. 1357m2 w Dachowie. Działka ma nieregularny kształt. Front działki ok. 15m Teren objęty mpzp. Media: prąd, gaz oraz światłowód. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł4 059 m² 379,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Leszno, budynki biurowo - usługowe, 4059 m2, sprzedam, 1 540 000 pln netto. Kompleks na cele mieszkaniowe, tuż przy Rynku. Teren nieruchomości objęty jest Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł485 m² 2 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Kalisz stopa zwrotu poniżej 8 lat! 34 miejsca sypialniane | Dochód pasywny 15 000 zł/mc | Wysoki standard lokalizacja Osiedle Widok, ul. Juliusza Słowackiego, kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 900 zł7 000 m² 167,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Działka 7000 m pod osiedle domów | Markowice, gm. Kleszczewo Prezentujemy wyjątkowy grunt inwestycyjny o powierzchni 7000 m , zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 449 m²

Zielonowo (gm. Wieleń) gotowe siedlisko / agroturystyka W lesie. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,20 m² 5 378,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Aleje 1 Maja w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł113 m² 6 460,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy nowoczesny, deweloperski dom w zabudowie bliźniaczej idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Wnętrze o powierzchni 113.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł41,56 m² 3 248,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego zgodnie z warunkami zabudowy, wydanymi w dniu 3.01.2022r LOKALIZACJA: Drzymałowo, gmina Rakoniewice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działka w spokojnym rejonie, wśród lasów, z wieloma terenami spacerowymi. Wagowo, osiedle Karino gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka numer geodezyjny 183/43 o pow. 1040 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę rekreacyjną z zakazem wprowadzania innego przeznaczenia obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł290 m² 3 413,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o pow. użytkowej 290 m2 , położona w samym centrum Mosiny! Na parterze - lokal usługowy O pow. 143 m2 Na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł735 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Licheń Stary, objętej mpzp. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 735 m2 Typ działki: budowlana Media: kanalizacja miejska.