dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ludwiczaka

Gniezno,wielkopolskie

2 200 000 zł5 426 m² 405,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze 217/2, ark. 59 w Gnieźnie przy ul. Ks. Antoniego Ludwiczaka. Powierzchnia działki: 0,5426 ha 5 426 m^2 1700 m^2 powierzchni użytkowej/mieszkań według uzyskanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

474 320 zł44 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania - liczba rabatów ograniczona! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Mieszkanie gotowe już wkrótce - zapraszam na prezentację! Lokalizacja: poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł39 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Łączna powierzchnia 38,80m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

448 734 zł33 m² 13 435,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc > super pod inwestycję < nieruchomości na poznańskich Jeżycach to świetna inwestycja ze względu na dynamiczny rozwój tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mościenica,wielkopolskie

280 000 zł801 m² 349,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W mościenicy spokojne osiedle blisko lasu - osiedle Lipowe Lokalizacja: mościenica, gm. Kórnik Powierzchnia: 801 m (21,5 m x 36 m) Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

632 269 zł54 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***drzwi otwarte - promocje*** zadzwoń - umów się na spotkanie Zakup od developera. Bez dodatkowych opłat i pcc. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Wygodne mieszkanie 3-pokojowe w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krobia

Krobia,wielkopolskie

890 000 zł280 m² 3 389,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju - trafiłeś w dziesiątkę. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

199 000 zł62 m² 3 230,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż Mieszkanie w kamienicy o łącznej powierzchni 61,6 m2, znajdujące się w centrum Kościana, przy ulicy Wielichowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 999 zł45 m² 12 555,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w jednym z najnowszych budynków na Piątkowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Billewiczówny

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł57 m² 7 845,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji Leszna, w Gronowie Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

434 511 zł38 m² 11 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena miejsca postojowego do omówienia w biurze! Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowa

Cerekwica,wielkopolskie

1 190 000 zł153 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecam, wyjątkowy parterowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Cerekwicy, na terenie gminy Rokietnica. Przestronna działka, z prywatną furtką prowadzącą bezpośrednio do lasu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gniezno,wielkopolskie

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż atrakcyjny apartament na nowym osiedlu Nowe Winiary P o m i e s z c z e n i a Na powierzchnię 48m 2 składa się : - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kosynierów

Szamotuły,wielkopolskie

230 000 zł828 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w Szamotułach. Działka jest usytuowana w południowej części miasta, co zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

565 750 zł50 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

1 129 000 zł183 m² 6 169,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Promocyjna cena! 1.129.000 zł * * Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną poznańską pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

543 210 zł120 m² 4 526,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy a jednocześnie chcesz dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut? Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów? A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

480 000 zł66 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, ekspozycja okien na dwie strony, posiada duży balkon, piwnicę. Mieszkanko składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

384 733 zł30 m² 13 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Kawalerka w prestiżowej dzielnicy Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 6 piętrowego budynku. Na metraż 52,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Chodzież,wielkopolskie

296 000 zł63 m² 4 683,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w którym poczujesz się praktycznie jak w domku jednorodzinnym a w dodatku w kameralnej części Chodzieży? Mamy taką ofertę! Chodzież ul. Traugutta, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

702 999 zł74 m² 9 499,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. 0% prowizji! już gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

689 000 zł86 m² 8 011,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwie najważniejsze zalety tej nieruchomości to potencjał i lokalizacja. Zapoznaj się zatem z ofertą domu położonego tuż przy lesie z możliwością rozbudowy. Prezentujemy parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Hallera

Poznań,wielkopolskie

1 170 000 zł1 466 m² 798,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1466 m2 przy ulicy Hallera w Poznaniu. - możliwość uzyskania wysokiej zabudowy! Działka nadaje się pod : - własne biura i magazyny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

692 597 zł62 m² 11 160,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzeczypospolitej

Rydzyna,wielkopolskie

449 000 zł47 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,1m2 z ogródkiem znajdujące się na parterze nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego, w Kłodzie gm. Rydzyna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

578 000 zł40 m² 14 522,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 704 zł45 m² 9 827,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

> brak prowizji > brak podatku pcc > zakup od developera > umowa rezerwacyjna tylko 1.000 zł Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe w nowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerniejewo

Czerniejewo,wielkopolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

897 000 zł250 m² 3 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Do sprzedania oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m2 położony się na działce o powierzchni 1068 m2 w Swarzędzu-Nowej Wsi 300 m od granicy Poznania, a oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe zlokalizowane na II piętrze niskiego bloku na os. Śmiałego w Poznaniu. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na balkon (22 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

505 120 zł44 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drzwi otwarte - promocje Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

554 240 zł55 m² 9 989,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 55,48 m2 z dwoma ogrodami (dostępne inne piętra) w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 900 zł83 m² 10 851,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu. 5 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji Poznania. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł72 m² 12 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania ? Dodatkowo w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz ? Z szybkim dojazdem do Centrum jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kępa,wielkopolskie

950 000 zł154 m² 6 168,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom, zlokalizowany wśród lasów i jezior. Jest on położony w miejscowości Kępa koło Slesina w Wielkopolsce Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł91 m² 9 533,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Przepiękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej, z ogródkiem - znajdujący się w kameralnej a zarazem prestiżowej dzielnicy Leszna - Grzybowo.