dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

564 000 zł59 m² 9 494,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

619 696 zł53 m² 11 692,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję prywatnie i bez prowizji mieszkanie 3 pokojowe (pośrednicy z klientem mile widziani) gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Łazarzu. Kto: jarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

439 460 zł37 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich Podolanach; o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł33 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żegrze

Poznań,wielkopolskie

388 750 zł31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Super kawalerka z ogrodem! Idealna dla pary lub jako pierwsza inwestycja. Super cena! brak prowizji I podatku pcc! Jeśli szukasz innego mieszkania, również zapraszam do kontaktu- posiadam inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Poznań,wielkopolskie

1 050 000 zł1 528 m² 687,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w prestiżowej lokalizacji - Umultowo Wschód, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł65 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Winogrady, doskonała lokalizacja, zieleń i miejska komunikacja. Polecam Państwu zakup przestronnego mieszkania w niskim bloku na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Złotniki,wielkopolskie

799 000 zł93 m² 8 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta Developerska, wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający! W cenie 799tys oferujemy ostatni segment C3. Pozostałe lokale, w innej konfiguracji, oferujemy w cenach od 829tys do 849tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Gostyń,wielkopolskie

693 638 zł87 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Pocztowa

Tulce,wielkopolskie

739 000 zł3 002 m² 246,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miejskiej infrastruktury? Mamy coś wyjątkowego - działkę siedliskową o powierzchni 3002 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrowska

Szczytniki,wielkopolskie

328 900 zł32 m² 10 129,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Lokale usługowe na nowopowstałym osiedlu w Szczytnikach - zadzwoń! Doskonały pod Twój biznes -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

210 000 zł1 582 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Lednogóra o powierzchni 1582 m (nr 178/19) stanowi atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących miejsca do budowy domu jednorodzinnego. Zlokalizowana jest blisko dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

403 383 zł31 m² 12 887,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,27 m z dużym balkonem 5,77 m , położone na I piętrze, z ekspozycją zachodnią. Istnieje możliwość wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu do remontu o powierzchni 47,50 m , położone w niskim budynku, na os. Rzeczypospolitej numer 73 w Poznaniu, dzielnica Rataje. Dlaczego warto:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stęszew,wielkopolskie

1 420 000 zł168 m² 8 457,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Dom wolnostojący! cena do negocjacji! ten dom może być twój już dziś W cenie 1.420.000,- =ZOBACZ DOM MOŻE TO WŁAŚNIE TWOJE MIEJSCE ŻYCIA= Zanurz się w urokach życia w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł74 m² 8 072,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Inwestycyjne mieszkanie 6-pokojowe na os. Chrobrego! Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję inwestycyjną! Na sprzedaż trafia przestronne mieszkanie o powierzchni 74,20 m zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Różyckiego

Piła,wielkopolskie

1 950 000 zł4 034 m² 483,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła - Śródmieście ul. Różyckiego Oferta pod Dewelopera. Kompleks 4 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4034 m 2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Września,wielkopolskie

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta zarezerwowana szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ustawnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Siedleczek

Siedleczek,wielkopolskie

189 000 zł3 001 m² 62,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

29 lat doświadczenia w nieruchomościach, to jest osiągnięcie! taniej nie będzie 3001M - za 189.000ZŁ .-To jest prawdziwa okazja! Jeśli szukasz spokojnego, ekologicznego miejsca, wśród lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu z osobną kuchnią. Istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie 3 pokojowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwicka

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł40 m² 13 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania z charakterem, estetycznie wykończonego i gotowego do wprowadzenia? Jeśli cenisz szybki dojazd do centrum, a jednocześnie bliskość terenów zielonych i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 958,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - os. Sobieskiego, poznań Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62,70 m , położone na III piętrze budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obelżanki

Obelżanki,wielkopolskie

1 599 000 zł320 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką Obelzanki gm. Wronki oferta bezpośrednia Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Lutycka

Piła,wielkopolskie

2 970 000 zł748 m² 3 971,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Exclusivity by delago (kupujący nie płaci prowizji) opis nieruchomości Niepowtarzalny zabytkowy obiekt hotelowy w sercu Parku Miejskiego imienia Stanisława Staszica z 1896 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

749 295 zł67 m² 11 183,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie doświetlone mieszkanie z ustawnym salonem z aneksem od strony południowej oraz dwoma przestronnymi sypialniami, każda o powierzchni 12m2, położone zaledwie 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piła

Piła,wielkopolskie

2 970 000 zł748 m² 4 413,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

429 000 zł60 m² 7 133,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | Piła, spokojna okolica Piła - cicha i zielona okolica | 3 pokoje | 60,14 m | 2. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szydłowska

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł60 m² 9 467,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w III - piętrowym budynku z cegły z lat 60-tych przy ul. Szydłowskiej na poznańskim Sołaczu tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 190 000 zł172 m² 6 918,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:736 m²

Dom jednorodzinny Z ogromem możliwości Piła - Podlasie Powierzchnia użytkowa: 172 m + piwnica 42 m + garaż 33 m opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Uprawna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

589 000 zł1 372 m² 429,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - działka w okolicy ulicy Rolnej - na ul. Uprawnej - powierzchnia - 1372 m2 - prostokątna. - teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. - dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Poznań,wielkopolskie

332 000 zł26 m² 12 720,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż świetna kawalerka na poznańskich Naramowicach. Idealne na start lub najem długoterminowy. Doskonała lokalizacja, super komunikacja obok tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Perzycka

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł854 m² 818,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 107 obręb Ławica miasto Poznań Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł34 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z klimatem, które zachwyca od progu i nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Oto przytulne i nowoczesne poddasze w zadbanej kamienicy, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wysokim bloku z dwoma windami na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - 2 pokoje.