dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 282 ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 800 zł71,80 m² 9 927,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży energooszczędnego domu w nowoczesnej zabudowie szeregowej. L O K A L I Z A C J A Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48,79 m² 18 241,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o pow. 48,79 m2 , połozone w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania, przy ul. Ku Cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł210 m² 4 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:376 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 5 , powierzchnia 64,39 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł905 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w niewielkiej miejscowości Łekno, niedaleko Wągrowca. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł33,30 m² 7 807,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane w bloku przy ulicy Zwycięstwa w Lesznie. Mieszkanie z trwająca umowa najmu. Zakup dla inwestora. Na powierzchnię 33,30m2 składają się: pokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferta sprzedaży dwóch budynków mieszkalnych - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Klasyczny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. 108,07m2 + piwnica o pow. 45m2 w zabudowie klockowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 000 zł104 m² 14 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod klinikę / 6 gabinetów / parking / 104 m / Łazarz Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 104 m położony na parterze budynku z 2017 roku przy ul. Wojskowej w Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

24 250 000 zł121 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod przemysł , trzcielin, dopiewo obiekty produkcyjne, składy magazyny Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł192 m² 13 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Zapraszamy do odkrycia esencji nowoczesnego życia w ekskluzywnym, nowym domu wolnostojącym (192 m ), wybudowanym w 2023 roku. Położony na imponującej działce o powierzchni 1744.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł126,80 m² 10 481,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż segment w Suchym Lesie na ulicy Kraterowej. Dom został oddany do użytkowania w 2022 roku. :Układ: dom 3 kondygnacyjny o powierzchni 126,8.

Szczegóły ogłoszenia

732 060 zł4 067 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowy Projekt Deweloperski: żabno, gm. Brodnica Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę na 6 lokali mieszkalnych o pow. użytkowej 110,7 m każdy! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł126,43 m² 4 310,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe Leszno, ul. Niepodległości Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 126,43 m położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

628 680 zł806 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 806m2 , prąd, woda, gaz i kanalizacja w ulicy w pewnej odległości od działki , działka nieogrodzona.,położona wśród nowych domów. (właściciel ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł285,90 m² 6 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestrzennego domu o pow. całkowitej 285,9 m2 ( działka 799m2) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wstęp Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Zakrzewie przy ul. Łąkowej. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym, uporządkowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej przy ul. Marszewieckiej w Marszewcu (gm. Oborniki). N I E R U C H O M O Ś Ć Numer.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 225 m² 407,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Czerwonaku nr 47 o pow. 1 225 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł215,18 m² 4 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony przy ul. Piaskowej w Nowym Tomyślu. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 165m. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł67,41 m² 6 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prezentujemy przestronny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. 1. Opis nieruchomości: przestronny lokal użytkowy o powierzchni 67,41 m usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,30 m² 5 900,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 2. piętrze w bloku na ul. Prochownia. W bliskiej odległości Biedronka, Lidl, szkoły, restauracje. Pełna infrastruktura, dużo zieleni, parking przy ulicy obok bloku. Piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 241 m² 557,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2241 m , położona w gminie Pobiedziska, bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora - to unikalna oferta dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania. Nieruchomość idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

181 940 zł1 654 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części krępska (gmina szydłowo) Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Krępsku (województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Szydłowo).

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł220 m² 9 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Rezerwacja Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu 3 - 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,80 m² 8 558,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone na poznańskich Jeżycach, jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74 m² 10 256,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach - 74 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł115 m² 2 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Budynek o powierzchni użytkowej około 115 m usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1018 m . Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł70 m² 8 028,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na wrzesińskim osiedlu, przy ul. Gen. T. Kutrzeby 9, które cieszy się doskonałą lokalizacją - pełną infrastrukturą, udogodnieniami i bliskością centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,60 m² 11 805,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gowarzewo koło Poznania - ul.Śnieżna pełna infrastruktura : markety , Żabka , szkoła , przedszkole itp nowoczesny apartament o pow. 62,60 m2 ( 2021r budowy ) parter : dwie sypialnie , salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

609 496 zł41,58 m² 14 658,39 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie O podwyższonym standardzie na sprzedaż | 41,58 M | W pełni wyposażone | miejsce parkingowe W garażu podziemnym Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Szydłowo, gmina Szydłowo Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 698 m , zlokalizowana w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł76 m² 9 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomosci Abak poleca na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,9 m , z bardzo dużym balkonem. Położone na 2 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Kokoszki w Gnieźnie Lokalizacja: ~ Gniezno, ul. Kokoszki ~ trasa nr 15,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł118,84 m² 7 564,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla rodzin, par jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,59 m² 6 098,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł140 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²