dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł26 m² 15 171,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty : Michał Ledziński prestige Nieruchomości Prezentuję Państwu na sprzedaż jasną i bardzo funkcjonalną kawalerkę z ogródkiem w Poznaniu! Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

585 900 zł49 m² 11 957,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

845 676 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia pozwoli Ci wygodnie mieszkać, bez stresu i bez dodatkowych wydatków? Apartament M4 przy ul. Rejtana to gotowa przestrzeń - idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Imielno

Imielno,wielkopolskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowana na obrzeżach wsi Imielno w gminie Łubowo. Grunt o powierzchni 3000m2 położony jest przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

388 000 zł47 m² 8 285,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

895 000 zł76 m² 11 774,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Naramowicach przy ulicy Karpia w Poznaniu. Dlaczego warto? Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Rolety elektryczne w każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Koło,wielkopolskie

339 000 zł58 m² 5 862,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę rodzinnego 4 pokojowego mieszkania po odświeżeniu. W komfortowej lokalizacji w Kole przy ul. Kolejowej Oferta w pigułce: 58m2, 2 piętro, balkon, 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

212 604 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj - już ponad 75% lokali sprzedanych lub zarezerwowanych! Stacja Wschodnia to innowacyjne osiedle składające się z 5 budynków, oferujące liczne udogodnienia dla aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Płytnica

Płytnica,wielkopolskie

250 000 zł8 920 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki Z bezpośrednim dostępem do rzeki gwdy! płytnica gm. Tarnówka. 18 km do Piły. Oferta jest szczególnie skierowana dla osób szukających spokoju i wytchnienia. Miejsce działa bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiniec

Osiniec,wielkopolskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowy dom z ogrodem i garażem Osiniec k. Gniezna Na sprzedaż przestronny i zadbany dom o powierzchni ok. 155 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa Willa Pobiedziska Unikatowe Dwupoziomowe Mieszkania! Mieszkanie nr 1 zarezerwowane, dostępne są tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż oferujemy cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbinek

Wierzbinek,wielkopolskie

179 000 zł90 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w gminie Wierzbinek, powiat koniński woj. wielkopolskie Murowany dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł47 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zygmunta III Wazy

Swarzędz,wielkopolskie

519 000 zł59 m² 8 840,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Centrum Swarzędza- osiedle Zygmunta III Wazy. Jest to idealny wybór dla rodzin lub osób szukających mieszkania w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 487 000 zł87 m² 17 023,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 4-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widok

Batorowo,wielkopolskie

250 000 zł256 m² 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Wojciecha Stolarskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 476m2 z tarasem skierowanym na pola i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł35 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym osiedlu Dobry Początek od renomowanego dewelopera Robyg. To świetna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Grunwald ul.Pogodna Mieszkanie w układzie pierotnym, bez przeróbek- 2 osobne pokoje, odrebna jasna kuchnia, łaz +wc, holl Balkon. Mieszkanie szczytowe , zatem mozna łatwo przebudowac na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł47 m² 8 503,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na Jeżycach! Na sprzedaż niezależny budynek z potencjałem ul. Staszica, poznań Jeśli marzysz o własnej, niezależnej przestrzeni w samym sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł51 m² 11 835,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania! Jasne, elegancko i przytulnie urządzone mieszkanie, położone przy ulicy Rycerskiej, na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

647 364 zł62 m² 10 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * odbiór kluczy w tym roku. * lokalizacja: jeżyce. * powierzchnia użytkowa: 62m + duża loggia 7,5m2 * Duży salon z aneksem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,wielkopolskie

173 935 zł3 033 m² 57,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielno

Mielno,wielkopolskie

1 199 000 zł161 m² 7 443,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Przestronny dom z potencjałem na działce 1044 m idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na działce o powierzchni 1044 m , z pięknym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,wielkopolskie

180 535 zł3 161 m² 57,11 zł/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

538 000 zł64 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

biura! Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego 78. W pełni wyposażone. Niezależna kuchnia z oknem, łazienka + oddzielne wc, balkon z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

479 208 zł39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio bez prowizji bez pcc Inwestycja jest obecnie w trakcie realizacji i powstaje z ramienia renomowanego, sprawdzonego dewelopera. Prezentowane mieszkanie znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

434 000 zł35 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na wybudowanym już Osiedlu Zielony Żurawiniec, uznanego dewelopera Firmy Murapol. Mieszkanie 2 pokojowe, położone na I piętrze, posiada loggię (5mkw) i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

398 731 zł31 m² 12 862,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka z ogrodem o doskonałym układzie pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się na osiedlu o podwyższonym standardzie - klucze już w listopadzie 2025 - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

709 000 zł69 m² 10 263,50 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera- brak Prowizji i podatku pcc. * mieszkanie gotowe do odbioru - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. * 69 m2 powierzchni użytkowej + dodatkowo balkon 7,90m2. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

484 363 zł40 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealna inwestycja lub do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o nowoczesnym designie, położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł21 m² 12 205,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwie kompaktowe kawalerki w sercu Jeżyc ul. Staszica, poznań Niepowtarzalna okazja inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Piła,wielkopolskie

350 000 zł55 m² 6 376 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Idealne mieszkanie w sercu Piły - nie przegap tej okazji! północ Nieruchomości Piła zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 54,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż Kalisz, ul. Graniczna, os. Dobrzec, 3 pokoje, antresola Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą, położone przy ul. Granicznej 78a.

Szczegóły ogłoszenia