dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł62 m² 9 186,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Piątkowie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strykowo

Strykowo,wielkopolskie

399 000 zł1 138 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

657 521 zł51 m² 12 905,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zbąszyńska

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł108 m² 16 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Jeżeli szukasz domu z dużym ogrodem w sercu miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 488m2 mieści się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, gdzie idealna infrastruktura oraz bliskość terenów zielonych będzie świetnym dodatkiem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Krajenka

Krajenka,wielkopolskie

675 000 zł169 m² 3 994,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany w Krajence. Łączna powierzchnia przypodłogowa części mieszkalnej wynosi 169m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszalnych, których podział jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cegielskiego

Swarzędz,wielkopolskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń, w miejscu oferującym pełną infrastrukturę? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł35 m² 13 843,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie tuż przy ulicy Wierzbięcice. Mieszkanie Kompaktowe 2-pokoje o łącznej powierzchni 34,60m2. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Poznań,wielkopolskie

940 000 zł54 m² 17 247,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 54,5m2, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolnica

Poznań,wielkopolskie

514 000 zł49 m² 10 532,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, zapraszam dzisiaj do Centrum Poznania, niechaj naszym punktem odniesienia będzie Plac Wielkopolski, miejsce od lat tętniące życiem i znane poznaniakom głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł27 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom w atrakcyjnym, spokojnym miejscu w Boszkowie, starkowo-Zatoka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zadbanej 300m2 działce, 50m do linii brzegowej Jeziora Dominickiego. Dom 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane o pow. 10 ar. położone w Różopolu gm. Ślesin, z bezpośrednim dojazdem do nieruchomości drogą o nawierzchni gruntowej (służebność przejazdu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

640 000 zł4 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki budowlane przeznaczone pod magazyny, hale, produkcję lub usługi w miejscowości Brzeźno w gminie Kostrzyn - o różnej powierzchni. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

3 173 250 zł25 386 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżona cena! Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt pod magazyny, hale, produkcję lub usługi o powierzchni ok 2,53 ha, przy drodze krajowej nr 92. Brzeźno, gm. Kostrzyn. Na terenie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł44 m² 11 822,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie, bezpośrednio od właściciela. Oferta bezpośrednia - agencjom i pośrednikom dziękuje. Lokalizacja: poznań, os. Piastowskie 14 Powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zakrzewska

Witaszyce,wielkopolskie

98 000 zł940 m² 104,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w Witaszycach - ul. Zakrzewska Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i dobrze rozwiniętej miejscowości Witaszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 46 m2 2 pokoje - Os. Wichrowe Wzgórze. Lokal sklada się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki z wanną i przedpokoju. Pokoje bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł65 m² 8 089,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej inwestycji, która uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Szamotuły,wielkopolskie

360 000 zł56 m² 6 371,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w Szamotułach? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie nieruchomości przez naszą agencję kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, nasze biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mottego

Poznań,wielkopolskie

398 000 zł46 m² 8 689,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Rezerwacja do 25.08. Klimatyczne 2 pokoje na poddaszu | drewniane wykończenie | poznański Łazarz | Lokal mieszkalny z dużym potencjałem aranżacyjnym w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

549 000 zł59 m² 9 289,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, komfortowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

772 000 zł72 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ociąż

Ociąż,wielkopolskie

3 777 000 zł1 188 m² 3 179,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo-magazynowy wraz z zapleczem biurowym i socjalnym, położony przy drodze krajowej dk-25, pomiędzy Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim. Obiekt widoczny jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł276 m² 2 880,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Rezerwacja Zapraszam na prezentację i do zakupu willi w Psarach Polskich usytuowanej w spokojnej lokalizacji a "wszędzie blisko zarazem" Projekt z połowy lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł72 m² 13 535,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kameralnego, niskiego bloku z dwoma kondygnacjami. Budynek wyróżnia się nowoczesną elewacją, otoczony zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł98 m² 9 173,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w kamienicy z lat 60. w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - na Jeżycach, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

679 000 zł94 m² 7 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Rezerwacja Dom jednorodzinny z garażem - Oborniki Na sprzedaż, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 93,8 m2, położony w Obornikach. Nieruchomość znajduje się na zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Jana III Sobieskiego na Poznańskim Piątkowie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maniewo

Maniewo,wielkopolskie

960 000 zł300 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Oaza spokoju - blisko miasta Wyobraź sobie poranek na tarasie, cisza, śpiew ptaków, a Ty pijesz kawę. Bez miejskiego hałasu, bez sąsiada zaglądającego przez płot. A jeśli masz ochotę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

2 799 000 zł220 m² 12 722,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż prawdziwa perełka na Wielkopolskim rynku nieruchomości. Nowy dom w stylu Farmhouse z prywatnym lasem na działce. Mam przyjemność przedstawić wyjątkową i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borkowice

Borkowice,wielkopolskie

202 730 zł1 067 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp, borkowice koło mosiny, cicha okolica posiadamy też inne powierzchnie! Działka położona w cichej okolicy miejscowości Borkowice, z łatwym dojazdem, ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

880 000 zł61 m² 14 390,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61,15 m , położone przy ul. Kościelnej 45 - w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jeżyce w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysocka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

649 900 zł73 m² 8 928,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie pod klucz (M511), wysocka Park, IV piętro, 72,79m , 4 pokojowe. Mieszkanie 4-pokojowe z jasnym salonem, kuchnią z jadalnią, łazienką, sypialnią typu master bedroom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kruszewnia,wielkopolskie

1 099 900 zł183 m² 6 010,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

* * Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną poznańską pracownię Buszkiewicz Architekci. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł38 m² 10 472,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z windą na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żydowo,wielkopolskie

750 000 zł312 m² 2 403,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który oferuje nie tylko komfortową przestrzeń dla dwóch rodzin, ale także spokojne otoczenie w sercu Żydowa, położonego tuż obok Gniezna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na 2 piętrze na os. Jana III Sobieskiego na Piątkowie. W pobliżu znajdują się wydziały Uniwersytetu Adama Mickiewicza, pętla tramwajowa, galeria handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skrzatusz

Skrzatusz,wielkopolskie

149 000 zł940 m² 158,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja!. NA sprzedaż! Urokliwa zagospodarowana, działka z altaną w skrzatuszu/klęśnik, gm. Szydłowo! Działka płaska, ogrodzona, niezabudowana o pow. 940 m 2 w kształcie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij