dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rynkowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 800 000 zł1 216 m² 1 477,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z potencjałem? Potrzebujesz działki do zamieszkania a zarazem prowadzenie własnej działalności? Zależy ci na świetnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla pary! Inwestycyjne! 2 pokoje z balkonem 5,5m2 Spotkaj się i uzyskaj rabat! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

2 700 000 zł380 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Luksusowy dom, naramowice, okolice sarmackiej - polecam jako apartament + firma oferta tylko W metrohouse. Luksusowo wykończona willa z 2005 r utrzymana w nowoczesnym stylu, dopracowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miętowa

Palędzie,wielkopolskie

790 000 zł1 864 m² 423,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o pow. 1860 m (nr ewid. 18/54) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol mn zabudowa jednorodzinna). Media w drodze. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł43 m² 12 927 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawego mieszkania na nowym osiedlu na Podolanach, przy ulicy Firlika. Wysokość lokalu- ponad 3m, kameralny, dwupiętrowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Górczynie. Mieszkanie o powierzchni 48,4m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z windą przy ulicy Górki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Czempiń,wielkopolskie

380 000 zł58 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o ciekawym rozkładzie przy ul. Kasztanowej w Czempiniu. Kameralny, trzykondygnacyjny budynek, mieszkanie dwustronne: północno-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rynkowa

Piła,wielkopolskie

345 000 zł35 m² 9 919,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na Sprzedaż! Nowe mieszkanie 2 pokojowe, IV piętro, winda! ul. Rynkowa, piła! Przedmiotem oferty jest nowe i komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 34,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 5 001,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

209 000 zł42 m² 4 957,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł49 m² 11 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

469 900 zł42 m² 11 059,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowska

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, poznań, ul. Trzebiatowska Prezentowana nieruchomość to przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł33 m² 10 595,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie inwestycyjne tzw. dwupak w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie niedaleko dworca kolejowego i Starego Browaru. Mieszkanie Mieszkanie na III piętrze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sokalska

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł445 m² 494,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Poznań-Spławie przy ulicy Chrzanowskiej i Sokalskiej. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Dostępne wszystkie media. Działka mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

772 064 zł74 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witaszka

Piła,wielkopolskie

299 000 zł46 m² 6 443,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Parter, 3 pokoje Z balkonem! Na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ulicy Witaszka o powierzchni użytkowej 46,4m2. Nieruchomość położona na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł44 m² 13 738,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, urządzonego ze smakiem i gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zalasewo,wielkopolskie

683 000 zł68 m² 9 994,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na urokliwym, kameralnym i zielonym osiedlu? Marzysz, aby móc popijać poranną kawę na swoim balkonie w ciepłych promieniach słońca? bingo! Chciałbym dziś przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 599 000 zł108 m² 14 780,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

544 478 zł35 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie sztuki Z I etapu inwestycji premium! Odbiór kluczy 1q 26 Bezpośrednio od dewelopera Bez podatku pcc Bez prowizji i dodatkowych kosztów Prezentowana kawalerka mieści się na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Piła,wielkopolskie

545 000 zł52 m² 10 494,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie? Lokalu, do którego wprowadzisz się od razu, unikając nerwów, straty czasu i dodatkowych kosztów związanych z remontem czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fludry

Kórnik,wielkopolskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

550 697 zł39 m² 13 945,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje w jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji w Poznaniu. Centrum Poznania Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł75 m² 9 282,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kontakt: szanowni klienci. Serdecznie zapraszam Państwa do Poznania na ul. Rybaki. Fajna lokalizacja - od str. ul. Krakowskiej. Bliziutko do Browaru, półwiejskiej, starego Rynku i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zamojskich

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

599 000 zł168 m² 3 559,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka w Środzie Wielkopolskiej, ul. Zamojskich. Działka 320m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji: przyziemia (zwanego na planie piwnicą, stanowiącą pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

448 725 zł38 m² 11 731,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

419 431 zł36 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 36,47 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie, nieopodal ul. Druskiennickiej - etap 2. Możliwość zobaczenia ostatnich dostępnych mieszkań w etapie 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 879 zł41 m² 13 143,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Własne miejsce na Jeżycach - stan deweloperski, 41 m 0% prowizji brak podatku pcc bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż małe ale własne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegrze

Poznań,wielkopolskie

457 985 zł38 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio atrakcyjne 2 pokojowe na poznańskich Ratajach Bez prowizji Bez pcc Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

433 250 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł40 m² 12 607,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.