dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Walentego

Jastrowo,wielkopolskie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej działce pod zabudowę w urokliwej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji ani podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł46 m² 12 979,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesny styl, świetną lokalizację oraz nowe budownictwo? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dębienko

Dębienko,wielkopolskie

440 000 zł1 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej wraz z projektem domu jednorodzinnego o łącznej powierzchni 165,5 m2, pow. użytkowa 115,17 m2 Działka znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

220 000 zł30 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Konina al. 1 maja 19 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku, tuż przy al. 1 maja 19 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

629 000 zł81 m² 7 752,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom pod Poznaniem, idealny dla rodziny. Prowizja 0% pcc 0% Dom znajduje się tylko kilometr od granicy Poznania, w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko lasu. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

760 174 zł65 m² 11 718,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania: salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszno,wielkopolskie

510 000 zł75 m² 6 480,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w malowniczych Wilkowicach, tuż obok Leszna. Ten nowoczesny lokal, znajdujący się na pierwszym piętrze eleganckiego domu z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł39 m² 17 840,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Postaw na prestiż, doskonałą lokalizację, wygodę, funkcjonalność, wysoki standard budynku I bezpieczeństwo! Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Towarowa 45 to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwików

Ludwików,wielkopolskie

539 000 zł80 m² 6 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w ciekawej spokojnej okolicy w pobliżu jeziora i lasu. Dom 80m2 na działce o powierzchni 700m2. Przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

545 009 zł56 m² 9 775,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

10 800 000 zł914 m² 11 816,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 756 m²

Poznań, ławica, okolice lotniska Polecam na sprzedaż budynek komercyjny (914m2) o dużym potencjale inwestycyjnym! Idealny pod szpital, klinikę, salon sprzedaży, biura, lokale usługowe lub cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Swarzędzka

Gruszczyn,wielkopolskie

1 229 000 zł220 m² 5 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem na firmę Gruszczyn k. Swarzędza | 220 m | Witryna | Parking | Po remoncie. Cena do negocjacji. Aktualnie dom jest wynajmowany przez firmę komputerową-możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maya

Szamotuły,wielkopolskie

655 000 zł91 m² 7 222,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa oferta nieruchomości w Szamotułach - kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego - skorzystaj z naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł43 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - 4q 2026 Inwestycja w ścisłym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

2 492 140 zł5 086 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

R e Z E R W A C J A ! świetnie położony teren pod zabudowę jednorodzinną, mpzp, pełne uzbrojenie, szczepankowo możliwy zakup mniejszej powierzchni Polecamy wyjątkowo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 900 000 zł315 m² 9 212,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową pod każdym względem nieruchomość, posiadającą ogromne walory estetyczne, wyposażoną w nowoczesne rozwiązania technologiczne, wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący 170 m z ogrodem- plewiska - powierzchnia domu: 170 m - działka: 793 m - garaż w bryle budynku Układ pomieszczeń Parter: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

419 000 zł45 m² 9 253,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,28 m , położone na wysokim parterze w budynku z 2018 roku, przy ul. Słowackiego. Rozkład pomieszczeń: salon: 18,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sępia

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł514 m² 1 848,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 514 m , położona w atrakcyjnej i spokojnej części Poznania na Kobylimpolu, przy ul. Sępiej. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapucyńska

Piła,wielkopolskie

308 000 zł52 m² 5 900,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Kapucyńska. Powierzchnia: ok. 52,20 m | II piętro | Balkon | Piwnica | Oddzielna kuchnia | 5900 zł za m 2 Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 900 zł66 m² 6 991,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Rezerwacja skrajnego segmentu. Wolny został środkowy. Oferta dostępna tylko u nas - bez prowizji i bez pcc. Osiedle składać się będzie z 9 domow w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogalińska

Daszewice,wielkopolskie

999 000 zł134 m² 7 455,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż nowoczesny, parterowy, dom wolnostojący o powierzchni 134 m2, położony w Daszewicach na działce o powierzchni 786 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

338 300 zł30 m² 11 444,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jeżynowa

Kępa,wielkopolskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji/brak pcc/media/mpzp/dz. budowlane/kępa działka nr 20/133 Z przyjemnością prezentuje Państwu działki budowlane o powierzchni od 977 do 1250 m2, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzycko Wielkie

Krzycko Wielkie,wielkopolskie

585 000 zł92 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu zamieszkaj W krzycku wielkim Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o pow. 92,04 m2 w zabudowie bliźniaczej , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zacisze

Konin,wielkopolskie

250 000 zł56 m² 4 440,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe usytuowane przy ulicy Zacisze, na osiedlu Łężyn w Koninie. Lokal własnościowy usytuowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł53 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 2. piętrze w bloku z cegły przy ul. Zbożowej w Poznaniu. To propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

466 415 zł40 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze już w lutym 2026! | 40 m | 2 pokoje z balkonem | Szybko dojazd do centrum Poznania! Nie płacisz prowizji! Nie płacisz podatku pcc 2%! (oszczędzasz aż 10 000 pln) Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępa

Kępa,wielkopolskie

99 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Kępa, gmin. Ślesin, pow. Koniński. Kępa to mała cicha, rozwijająca się miejscowość, położona 16 km od Konina, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rodła

Piła,wielkopolskie

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

% % Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej w Centrum Piły! Z przyjemnością informujemy o nowej ofercie sprzedaży atrakcyjnej działki niezabudowanej położonej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Poznań,wielkopolskie

615 000 zł50 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim 8 piętrowym bloku z 2006r. z windą przy ul. Księcia Mieszka I na poznańskich Winogradach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł53 m² 9 176,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżyce. Na sprzedaż poddaszowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Cena sprzedaży: jedyne 490.000,-zł Oferujemy na sprzedaż w centrum Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ostródzka

Poznań,wielkopolskie

2 200 000 zł334 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dom O bardzo wysokim standardzie | ul ostródzka - strzeszyn | bardzo dobra lokalizacja | powierzchnia całkowita 335,28 m2 | działka ok 334 m2 | duży ogród | 4 kondygnacje - parter, piętro, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

349 000 zł52 m² 6 750,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie Premium w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy w Nowym Tomyślu na os. Stefana Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataje

Poznań,wielkopolskie

853 200 zł48 m² 17 701,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękny, komfortowy apartament położony w okolicy jeziora maltańskiego, w nowym bloku, przy ul.Niemena. Na powierzchni ponad 48m2 usytuowano słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 7 piętrze w budynku przy ul. Piątkowskiej, w centrum Poznania. Bezpośrednia bliskości Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 7. piętrze w budynku przy ul. Piątkowskiej, w sercu Poznania, w bezpośredniej bliskości Parku.