dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosinko

Krosinko,wielkopolskie

1 499 000 zł364 m² 4 118,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:938 m²

zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Krosinku (mosina) umiejscowionego 100 metrów od ściany Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oborniki-Rudki

Oborniki,wielkopolskie

595 000 zł82 m² 7 250,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedamy atrakcyjny parterowy dom jednorodzinny z 2025 roku , położony na terenie osiedla domów mieszkalnych, na obrzeżach Obornik , blisko terenów leśnych z szybkim wyjazdem w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenna

Więckowice,wielkopolskie

2 290 000 zł281 m² 8 140,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 695 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż wolnostojący dom położony w Więckowicach, gmina Dopiewo. Budynek dwukondygnacyjny. Dom posiada piękny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

215 000 zł42 m² 5 155,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 41,7 m w centrum Piły - ul. Staromiejska, parter. Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 41,70 m , położone w samym sercu Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 050 000 zł176 m² 5 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Adres: konarzewo, platynowa 25 gm. Dopiewo | pow. poznański | woj. wielkopolskie&y=52.&z=18&gid_api=ykrjlkuakhlbdywijoipkwcpo Dom dwulokalowy. Cena dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,20 m z ogrodem 700 m , zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym. Budynek został wykończony w eleganckiej kolorystyce bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł38 m² 9 565,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,53m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

429 000 zł57 m² 7 527,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe całkowicie bezczynszowe mieszkanie W okolicy osiedla leśnego Potężnym atutem jest super-lokalizacja - zamieszkaj w wygodnym miejscu! -.blisko pełnej infrastruktury Osiedla Leśnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Komorniki,wielkopolskie

700 000 zł75 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż funkcjonalny lokal w zabudowie szeregowej z zielonym ogródkiem w Komornikach. Idealna lokalizacja dla osób szukających balansu między spokojem a wygodą Komorniki oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podgórna

Łekno,wielkopolskie

82 000 zł924 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Łekno, gmina Wągrowiec ul. Podgórna odległość do wągrowca wynosi 10 km Działki budowlane z dostępem do kanalizacji! przedstawiamy 10 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dalemińska

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł51 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Urocze mieszkanie w wygodnej lokalizacji gotowe, aby stać się Twoim miejscem do życia. Rozkład Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest wygodne i praktyczne. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Murowana Goślina,wielkopolskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z 3-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w Murowanej Goślinie przy ul. Poranek Pierwsze piętro, salon z aneksem kuchennym, 2 niezależne sypialnie, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruczaj

Dopiewiec,wielkopolskie

795 000 zł75 m² 10 618,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rezerwacja Stylowy szeregowiec z ogrodem na Osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu 15 minut od Poznania Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy szeregowiec o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł73 m² 8 592,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo Oferujemy do sprzedaży słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na parterze bloku z 1990 r ( blok po niedawnej termomodernizacji ) w rewelacyjnej lokalizacji os. Stefana Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Turek,wielkopolskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie pow 47m2 przy ul Browarnej w turku. Usytuowane w bloku na 4 piętrze, gdzie już nikt nie ,tupta, na górze a podziwiać można przepiękną panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irysowa

Przecław,wielkopolskie

445 000 zł44 m² 10 150,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Ogródek 90 m2 2 pokoje Miejsce postojowe Cicha i spokojna okolica Na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w Przecławiu. Nieruchomość znajduje się w budynku czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Marysieńki

Poznań,wielkopolskie

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedamy uniwersalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Os. Marysieńki w Poznaniu, składający się części mieszkalnej na dwóch kondygnacjach parteru i piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

270 000 zł34 m² 7 826 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka w Nowym Tomyślu Osiedle Północ 12. Posiadamy na sprzedaż przytulne mieszkanie typu kawalerka, położone w Nowym Tomyślu na Osiedlu Północ 12, na 2 piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kosynierów

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

2 000 075 zł1 460 m² 1 369,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Syndyk masy upadłości Jugema sp. z o.o. sp. k. w upadłości (krs: 0000636327) w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł39 m² 12 874,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki 38,76 m z dużym balkonem - loggią. Dodatkowo oferujemy miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudno

Rudno,wielkopolskie

135 000 zł1 724 m² 78,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona blisko jeziora Rudno miejscowość Jesiona ul. Osiedle Piaskowe .Powierzchnia nieruchomości 1724 m2 , jest plan przestrzennego zagospodarowania : tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł34 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

104 400 zł870 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam Posiadam w sprzedaży działki budowlane w miejscowości Modliszewo Osiedle Nad Strugą, w okolicy domki zamieszkałe i świeżo wybudowane. Działki oznaczone kolorem zielonym są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

130 000 zł1 190 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł63 m² 9 968 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Świeżo po remoncie! 3-pokojowe mieszkanie 62,7 m2 na os. Winiary. Na sprzedaż oferujemy wyremontowane, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,7 m2, położone na 1. piętrze w wysokim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słonawy

Słonawy,wielkopolskie

227 000 zł1 191 m² 190,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę budowlaną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla budynku jednorodzinnego wolnostojącego z dojazdem asfaltowym , uzbrojeniem w energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Luboń,wielkopolskie

455 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Bł. Jana Pawła II Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta W przygotowaniu Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach doskonała lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 680 000 zł97 m² 17 237,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dwupoziomowy apartament z ogrodem w nowoczesnej willi Kupujący nie płaci podatku pcc. Nieruchomość przy ul. Wiślanej to kameralny apartament, położony na poznańskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Urbanowskiej na Jeżycach. Mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

1 700 000 zł78 m² 21 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień otwarty - 5 grudnia godz. 12-14 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Postaw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Dzisiaj mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zacisze

Trzcianka,wielkopolskie

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, 73m2. Na osiedlu Zacisze. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Trzcianki. Mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego bloku z zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

525 000 zł74 m² 7 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe W centrum na 1 pietrze sloneczne Z balkonem 74 metry I Z 300 metrowym ogrodem mozliwosc dokupienia garazu murowanego 17,5 metra w sąsiedztwie Urzad Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocicza Wielka

Chocicza Wielka,wielkopolskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana: dom jednorodzinny i 2 budynki gospodarcze, poddasze z możliwością adaptacji, działka 1700m2, 5 km od Wrześni. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

849 000 zł250 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

340 000 zł70 m² 4 889,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Doskonałe czteropokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji, idealne dla większej rodziny, dostępne od zaraz! Piła, ul. Łączna lokal 69,54 m2 loggia, piwnica. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Potasze,wielkopolskie

1 199 000 zł244 m² 4 903,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, położony w malowniczej cichej okolicy w Potaszu, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Już od progu czujesz spokój - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

505 400 zł41 m² 12 326,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! limitowana okazja! Nie czekaj, umówi się na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

348 194 zł45 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle widokowe - blok nr 15a! -mieszkania w stanie deweloperskim gotowe do odbioru październik 2026! dowiedz się więcej - zadzwoń napiszagnieszka -nowe bezczynszowe mieszkania W blokach.