dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł50 m² 9 254 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

- r E Z E R W A C J A - Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej nieruchomości, usytuowanej w odnowionym budynku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja Na sprzedaż - przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Pile, osiedle Górne. Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

662 024 zł74 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe - gotowe do wykończenia dokładne rzuty ostatnie zdjęcie Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 73,64 m Liczba pokoi: 4 pokoje Przynależność: 2 balkony 2,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

697 352 zł70 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez pcc! wkrótce gotowe mieszkania! Idealna propozycja dla rodzin i osób szukających przestronnego mieszkania z funkcjonalnym układem. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

350 000 zł37 m² 9 562,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie usytuowane przy ulicy Budowlanych. Mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 położone jest na I piętrze czteropiętrowego boku z wielkiej płyty z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczepana

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł56 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z ogrodem | 55,5 m + ogródek 50 m | Dębiec, ul. Świętego Szczepana | 585000 zł Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż klimatyczny dom w pile! ponad 170 m2, ogród zimowy, z dostępem do rzeki Gwdy. Niebanalny dom "z duszą", stylowe i niepowtarzalne wnętrza, blisko centrum miasta, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

395 760 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 29,10 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie piętro,nowa niższa cena! okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 32 m2. Cena sprzedaży wynosi 310,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1930r., na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

739 000 zł63 m² 11 748,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Rusa na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 62,9 m2 składają się: - salon, około 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 775 000 zł204 m² 8 700,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Rosnówko,wielkopolskie

1 070 000 zł122 m² 8 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wykończony pod klucz na nowoczesnym osiedlu domów W zabudowie bliźniaczej 300 metrów od jeziora. Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać 5 minut od jeziora oraz pół godziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pysząca

Pysząca,wielkopolskie

950 000 zł148 m² 6 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Dzień dobry, piękny dom z dużą działką i ogrodem Pysząca k. Śremu Najważniejsze atuty: przestronny, zadbany dom z ergonomicznym układem pomieszczeń (148 m użytkowych) Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Browarna

Piła,wielkopolskie

3 800 000 zł837 m² 4 541,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna - centrum Piły - pow. 836 m2! Duży potencjał inwestycyjny - idealne pod gastronomię, hotelarstwo, kancelarie adwokackie, klinikę, gabinety, prywatne szkoły czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

319 000 zł50 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie - Ostrzeszów! Oferujemy Państwu przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym osiedlu przy Alei Wolności w Ostrzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 041 000 zł131 m² 7 946,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w klimatycznej kamienicy 131m2 na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość położona jest przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wilkowice,wielkopolskie

290 000 zł1 066 m² 272,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Atrakcyjna działka budowlana Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radzyny,wielkopolskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 99,44 m2 na działce 350 m2, położony w spokojnej, zielonej okolicy - w pobliżu lasu i zalewu, przy ul. Winogronowej w Radzynach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy ul. Strzałowa, centrum Poznania (bez pośredników) Powierzchnia: 50,2 m Układ: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka Piwnica: tak Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

610 740 zł45 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, mieszkanie idealne dla rodziny wykonane w bardzo wysokim standardzie.! kupujący nie płaci pcc, ani prowizji! Najważniejsze informacje: *budynek wykonany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

189 000 zł37 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,2 m 2 w Pile, osiedle Śródmieście, ul. Staromiejska. I piętro/piwnica Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. ok. 18 m 2 , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śrem,wielkopolskie

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż#śrem obok Poznania Na sprzedaż mieszkanie na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Powierzchnia użytkowa 34 m2 Do remontu. -Balkon -piwnica Mieszkanie znajduję się obok parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Promnice,wielkopolskie

1 180 000 zł187 m² 6 310,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Promnice , ul. Brzozowa bliskość rzeki Warty i Puszczy Zielonki doskonały dojazd do Poznania : szybki pociąg i autobus pełna infrastruktura : sklepy , apteka , Kościół , kosmetyczka , itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Piła

Piła,wielkopolskie

1 993 600 zł4 984 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki Piła - Śródmieście - Różana Droga - powierzchnia 4984 m . Jedyna taka oferta na rynku - doskonale zlokalizowana działka budowlana niedaleko centrum z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł26 m² 16 679,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

681 780 zł53 m² 12 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł44 m² 12 584,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego w budynku przy ulicy Jasielskiej 12 w Poznaniu. Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

399 620 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na I piętrze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

766 156 zł60 m² 12 769,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 799 999 zł204 m² 8 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, mieszkanie idealne dla rodziny wykonane w bardzo wysokim standardzie.! kupujący nie płaci pcc, ani prowizji! Najważniejsze informacje: *budynek wykonany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

952 061 zł83 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 5-pokojowe dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 82,86 m Liczba pokoi: 5 Poziom: 3 Balkon: 7,80 m Stan: deweloperski - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

673 365 zł70 m² 9 620 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem idealne dla inwestora. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Mieszkanie pod wynajem: - dwustronne, - 5 pokoi, - z jednej strony dwa balkony, - z drugiej strony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowiniecka

Mosina,wielkopolskie

395 000 zł38 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej? Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 38,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Słomczyce

Słomczyce,wielkopolskie

2 000 000 zł13 000 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Słomczyce niedaleko Słupcy, w obrębie geodezyjnym Babin, z przeznaczeniem w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł61 m² 12 131,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny na Łazarzu 2 mieszkania w kamienicy po rewitalizacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej zlokalizowanej przy ul. Lodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1300 m2. Zlokalizowana w miejscowości Kobyla Góra, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Prosta

Sierosław,wielkopolskie

4 200 000 zł585 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość, która łączy mieszkalne potrzeby życia codziennego z wygodą prowadzenia własnego biznesu w komfortowych warunkach, w zgodzie ze środowiskiem. Zaprojektowana.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij