dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

565 000 zł47,35 m² 11 932,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowiec Inwestycyjny Premium na Ostatnim Piętrze! | Podmiejska Nova, kalisz Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja na sprzedaż w Lesznie, ul. Myśliwska Prezentujemy nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Lesznie przy ul. Myśliwskiej. Oferujemy funkcjonalne domy o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jeziorem Marzysz o domu nad jeziorem? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,85 m² 14 805,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,85 m | parter | prywatny ogród ok. 111,30 m Układ obejmuje: - salon z aneksem kuchennym (25,76 m ) z wyjściem do ogrodu, - sypialnię (8,60 m ), - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Poznań Szczepankowo | Działka z garażem i potencjałem na wymarzony dom | 1757 m zieleni i prywatności I pum nawet 569 m2. Prestiżowa, spokojna lokalizacja Poznań, szczepankowo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem usługowym położony w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego, usytuowany na działce o powierzchni 593 m . Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 238 060 zł292,28 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal Z dużą witryną Umowa najmu na 15 lat | Brak prowizji | 0% prowizji | roi 8,23% | Inwestycja ***** rozkład pomieszczeń: dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 292,28.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł410 m² 3 390,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - obiekt biurowo/przemysłowo/magazynowy z dużym placem w perfekcyjnym usytuowaniu! Usytuowanie bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, eleganckie 3'pokojowe mieszkanie przy ul. Złotej w Kaliszu. Mieszkanie o powierzchni 63m2, mieści się na I piętrze, w kamienicy w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wymysłowo, w rejonie Pojezierza Gnieźnieńskiego, w spokojnej okolicy w pobliżu jeziora i lasu. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł116,77 m² 5 900,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Bogdanowo, zaledwie kilka minut od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 854 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1854 m 2 w Ujściu bezpośrednio przy markecie dino. Idealna do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. 11 km od centrum Piły. . Działka płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł102 m² 3 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok 102m, w miejscowości Ostrów Wielkopolski, położony na działce o powierzchni 726m. Parter: korytarz, duży salon z połączenia 2 pokoi, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł187 m² 2 139,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

2 poziomy, 2 mieszkania lub jeden rodzinny dom - Lubasz, ul. Kwiatowa Na sprzedaż dom jednorodzinny w Lubaszu (ul. Kwiatowa) - idealny dla rodziny lub inwestora. Dwa poziomy, duża działka 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34,26 m² 14 156,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w klimatycznej kamienicy na poznańskim Łazarzu, przy ul. Kolejowej. To ciekawa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 424 m² 365,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? A może chcesz mądrze zainwestować kapitał w grunt? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmi tak - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż lokalizacja Kuźnica Zbąska k/ Wolsztyn (gmina Rakoniewice, powiat Grodzisk Wlkp., woj wielkopolskie). Działka o numerze ew. 91/5 obręb Kuźnica Zbąska, gmina Rakoniewice.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, bezczynszowe, dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni użytkowej 14,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł223 m² 5 336,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności i kontakcie z naturą - ten dom jest właśnie dla Ciebie. Położony w urokliwym Murzynowie Leśnym, zaledwie kilka minut od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56,50 m² 10 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Poznań, ulica Załęże na Łazarzu w Poznaniu, krótka kameralna, cicha i zielona ulica z ograniczonym ruchem samochodowym. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz nieruchomości, którą wyremontujesz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna baza pod własny projekt funkcjonalne, dwustronne mieszkanie w otoczeniu zieleni, położone.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 726 m² 169,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni łącznej 1726 m2 (z czego 362 m2 stanowi droga) przy ul. Słowiańskiej w Kaliszu. Działka z przeznaczeniem w miejskim planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Rostworowie koło Rokietnicy. Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 899 m , zlokalizowanej w miejscowości Rostworowo, zaledwie kilka minut od Rokietnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z ogródkiem i tarasem w stanie deweloperskim Hot oferta Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 763,96 m² 1 303,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość inwestycyjna - dawny Szpital Położniczy w Sierakowie Z przyjemnością przedstawiam ofertę dotyczącą wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu Sierakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Na sprzedaż dom dwupoziomowy o powierzchni 165 m , położony na ogrodzonej i starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 733 m w Krajence, przy ul. Winiary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną na obrzeżach Jerzykowa gmina Pobiedziska. Działka ma kształt trapezu z szerokością od frontu 20 m od tyłu 49 m oraz boki 40.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 161 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - 31 arów - nad Notecią, powiat koniński Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 31 arów, położoną w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł355 m² 1 161,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Pile przy ul. Lipowej Powierzchnia zabudowy: 355 m Powierzchnia działki: 680 m idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia? Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

561 024 zł43,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt: tel   Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń na Twój dom | Radojewo, poznań | 1166 m | Przy lesie, z mediami Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od zapachu lasu i ciszy? Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł121 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamierzenie budowlane obejmuje budowę ośmiu lokali mieszkalnych - jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Drogowców/wejherowskiej w Poznaniu. lokal 1 działka 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł61,10 m² 9 247,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prime-nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Lamki przy ul. Świerkowej. Nieruchomość o powierzchni 1375 m charakteryzuje się regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,50 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę! Nieruchomość zlokalizowana niedaleko centrum, na parterze przy ul. Kościuszki. Na 28,50 m2 składają się: - pokój z aneksem kuchennym, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

= na sprzedaż działka budowlana = = miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego = = Wszystkie media = Na sprzedaż działka budowlana położona w pod swarzędzkim Gruszczynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł68,80 m² 3 590,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z piwnicą, ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym i garażem w Smogulcu Mieszkanie o pow. 68,8, składa się z: salonu 19m 2 - w cenie zostaje kanapa.