dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

Rynek pierwotny

470 000 zł92,56 m² 5 077,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu ostatni budynek piętrowy w Kąkolewie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy nowy budynek piętrowy z dwoma lokalami, stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:831 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą w sercu Kazimierza Biskupiego - dom zabytkowy z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny, wpisany do rejestru zabytków,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł5 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sady, działka 5000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 326 m² 339,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla klienta indywidualnego duża działka pod dom jednorodzinny | 460 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka budowlana o powierzchni ok. 1 326 m , położona w Leszno, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt w miejscowości Sapowice - (gmina Stęszew), tuż przy Jeziorze Strykowskim. Około 10 minut do wjazdu na drogę S5! Cisza, spokój, zielona okolica, jezioro! brak prowizji dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł20 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przygotowany projekt inwestycyjny obejmujący teren o łącznej powierzchni ok. 20 000 m , zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł84 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

84 m | 2 niezależne kawalerki | ul. Wielka | Centrum Poznania | Gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m , położone przy ul. Wielkiej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie, na pierwszym piętrze w domu wielolokalowym! Nieruchomość znajduję się w Gnieźnie, w pobliżu Konikowa. Na powierzchnię 63,83m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł317 m² 2 744,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 317 m , położony na działce 2400 m w spokojnej okolicy, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,90 m² 9 374,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie nowe, wcześniej niezamieszkałe! Do wykończenia pozostały jedynie listwy przypodłogowe, skrzydła drzwiowe kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działki budowlane. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Ganina - oddalonej o 15 minut od Gniezna. Na sprzedaż więcej niż jedna działka, o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 620 000 zł180 m² 14 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dzień dobry, nazywam się Izabela Nizio i reprezentuję biuro Grunt to Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, prestiżowy dom na Osiedlu Wiktoriańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 445 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną, przestronną działkę o powierzchni 2445 m2, położoną w najatrakcyjniejszej dzielnicy Puszczykowa Niwka, przy ul.J. Matejki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37,40 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 37,4 m2, 2 pokoje, ul. Ognik, grunwald Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 850 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana kompleksem budynków produkcyjno-magazynowych z zapleczem socjalo-biurowym i mieszkaniem. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 264 zł61,68 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie |2. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz większego mieszkania, które możesz urządzić po swojemu ? Zdjęcia to przykład wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł122,69 m² 6 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom (lokal mieszkalny) wolnostojący o powierzchni 122,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

75 060 zł834 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż w Mieścisku powiat Wągrowiecki Duży piętrowy dom z powierzchnią usługową na sprzedaż w Mieścisku Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalno- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,90 m² 8 426,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż = = idealna lokalizacja = = Pomagamy w sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu na osiedlu Bolesława Śmiałego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł88,90 m² 7 705,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Polecam do kupna bardzo przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w kapitalnej lokalizacji, w samym centrum miasta, 350 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł195 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dla ambitnych Bohaterów domu lubiących wyzwania i prace budowlane. Na sprzedaż optymalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,70 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:34 m²

Plewiska | Szeregowiec z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony przy cichej, jednokierunkowej ulicy w Plewiskach. Nieruchomość z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 48m2 - I piętro! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. W jego skład wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 900 zł15 604 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze inwestycyjnym, położonej w miejscowości Podrzewie. Działka o powierzchni 15 604.

Szczegóły ogłoszenia

621 736 zł57,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na kameralnym i innowacyjnym osiedlu, które powstaje na poznańskim Ratajach. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł100,04 m² 6 297,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż funkcjonalne, nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w miejscowości Strykowo (gm. Stęszew) idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, spokoju oraz wygodnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja do 30.06.2026 r. Czy dom to tylko mury, czy może poczucie, że wreszcie jesteś u siebie ? Wyobraź sobie poranek, w którym kawa na tarasie smakuje lepiej, bo pijesz ją w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł10 697 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 1,0697 ha, położona w miejscowości Kapalica, gmina Pobiedziska. Nieruchomość usytuowana jest w cichym, spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 175 m² 76,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura a z okien Twojego domu widać las? Chcesz cieszyć się dużą przestrzenią i mieć.

Szczegóły ogłoszenia

669 360 zł187,50 m² 3 569,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Przedstawiam na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 187,5 m i powierzchni użytkowej 145,85 m , położony na schludnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Nasze biuro posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł133 m² 3 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej położony 3 km od granicy miasta Kalisz o powierzchni użytkowej 133,3 m2 Powierzchnia załkowita 161,7 m2położony na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

zachęcam Państwa do zainteresowania się tą wyjątkową ofertą. Polecam do kupna dom mieszkalny z basenem i sauną mieszczący się przy ul. Poznańskiej ale położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,99 m² 9 821,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Powierzchnia: 60,99 m Rozkład pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym: 23,76 m Przedsionek: 2,91 m wc: 2,91 m piętro: pomieszczenie fitness: 9,77 m Łazienka: 5,47.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 254 m² 342,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana z wieloma możliwościami 2 km od Rynku w Kępnie. Zobacz dużo więcej na stronie dzialkiwkepnie. pl lokalizacja 63-600 Kępno, ul. Sportowa (naprzeciwko domu numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł16 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 16 200 m2, położonego w miejscowości Trzek, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną w miejscowości Sady, gminie Tarnowo Podgórne bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, tuż przy zachodniej.