dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

802 953 zł59 m² 13 660,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witaszka

Piła,wielkopolskie

279 000 zł46 m² 6 012,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J A ! parter, 3 pokoje Z balkonem! Na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ulicy Witaszka o powierzchni użytkowej 46,4m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

889 858 zł62 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja! Piękne dwupoziomowe mieszkanie bez podatku pcc i prowizji dla biura nieruchomości! Marzysz o komfortowym, gotowym do wprowadzenia mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom nieopodal centrum Kalisza Jeśli marzysz o wygodnym i funkcjonalnym domu dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

657 899 zł44 m² 15 072,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc. Oferta premium - unikatowy budynek, wysoki standard wykonania, panoramiczne okna, reprezentacyjny hol, sąsiedztwo restaurowanej Starej Rzeźni. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

300 000 zł758 m² 395,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana tuż pod Poznaniem. Jej usytuowanie zapewnia szybki dojazd do S11, a jednocześnie zaciszne popołudnia i weekendy w ogrodzie. Okoliczne domy tworzą barierę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

449 700 zł51 m² 8 873,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! wyjątkowe mieszkanie W sercu piły - komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 460 zł36 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park | Klucze luty 2026! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Stęszewko,wielkopolskie

316 200 zł1 581 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1581 m Stęszewko, ul. Wiejska (gm. Pobiedziska) Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy Stęszewka, w otulinie Puszczy Zielonki, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

759 000 zł78 m² 9 670,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rodziny segment zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej w zabudowie bliźniaczej usytuowanym w szeregu w Konarzewie. Prezentowana nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kórnicka

Swarzędz,wielkopolskie

209 000 zł315 m² 663,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy, a więc nie bezpośrednio przy ulicy. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Leszno,wielkopolskie

670 000 zł205 m² 3 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w samym Centrum Leszna idealny dla rodziny lub pod działalność! Oferuję przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 205 m , położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przystanki,wielkopolskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Quality przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Przystanki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kępno,wielkopolskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w centrum Kępna- dobra inwestycja Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Młyńskiej w Kępnie. Lokal o powierzchni użytkowej 45 m 2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

446 500 zł38 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Leszno

Leszno,wielkopolskie

432 000 zł9 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt położony przy drodze nr 12 Leszno-Głogów, 14km od Leszna o powierzchni 9.600m2. Grunt nieogrodzony, niezagospodarowany, usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej, asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

557 011 zł43 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z antresolą w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

591 468 zł38 m² 15 499,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne miejsce z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotkowo

Złotkowo,wielkopolskie

199 000 zł66 m² 3 038,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga: uprzejmie informuję, że w dniach 22 grudnia 2025 8 stycznia 2026 przebywam poza krajem i nie będę odbierać połączeń telefonicznych. W tym czasie pozostaję dostępna na whatsappw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

550 000 zł98 m² 5 593,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom nr 4 już jest oddany do użytku , dostępny od ręki. Możliwość załatwienia kredytu hipotecznego. Posiadamy w sprzedaży domy na osiedlu nad strugą w miejscowości Modliszewo pod Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kórnik,wielkopolskie

545 000 zł218 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Nowa cena - wolnostojący - kórnik / bnin cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 218 m2 (powierzchnia użytkowa 173 m2) na działce o powierzchni 603 m2. Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

545 009 zł56 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 55 m i 2 balkony | Klucze do odebrania już w lutym 2026! | 15 minut do centrum Poznania! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Poznań,wielkopolskie

1 590 000 zł209 m² 7 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Polecamy do kupna niezwykle komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji na Umultowie w Poznaniu (prawa połowa bliźniaka zaznaczona na niektórych zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł54 m² 9 906,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertę prowadzi: , tel. Idealna inwestycja pod wynajem - 3 pokoje, rataje, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Luboń,wielkopolskie

409 000 zł47 m² 8 788,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Luboń, tylko 10 min od centrum Poznania! Idealne dla pary, singla lub inwestora! Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 000 990 zł45 m² 22 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartmentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Kalisz,wielkopolskie

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- działka 1084m2 Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

425 885 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Święciechowa

Święciechowa,wielkopolskie

450 000 zł349 m² 1 289,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana 3 budynkami gospodarczymi na działce o pow. 802 m2 w miejscowości Święciechowa koło Leszna. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, wszelkiego rodzaju.