dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

99 000 zł888 m² 111,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 888 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł53 m² 10 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Winiary. Na powierzchnię 53 m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł108,10 m² 8 603,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, gmina Nowe Skalmierzyce, ociąż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Zapraszam na wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł195,50 m² 6 900,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący 195 m w Wolica (godziesze Wielkie) komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat Na sprzedaż przestronny, starannie utrzymany dom wolnostojący o powierzchni 195,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

578 955 zł8 907 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8907 m w miejscowości Jaracz, gmina Rogoźno Przeznaczenie: nieruchomość objęta z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł112 m² 7 580,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

English version below Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum przy ul. Grobla, w bliskiej okolicy terenów zielonych. Przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania położonego w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł85 m² 10 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum Poznania- wszędzie blisko Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie w urokliwej, zielonej dzielnicy Grunwald jaką jest ul. Cześnikowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł69,95 m² 18 999,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł233,40 m² 2 399,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni ok 1200 m2 z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej ok. 233 m2 na ul. Spółdzielczej w Kruszewni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko W immo house Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na poznańskim Raszynie. Lokal o powierzchni 53. mkw. położony jest na 9. piętrze ocieplonego bloku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł305 m² 4 491,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Gniezno, ul. Starowiejska 16a Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Gnieźnie przy ul. Starowiejskiej 16a.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł66,50 m² 11 954,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach. Lokalizacja: prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł80 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł82,60 m² 10 290,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Luboń, ul. Chudzickiego | szeregowiec z ogrodem | gotowy do zamieszkania Szukasz miejsca, do którego możesz się wprowadzić bez remontu? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł71,60 m² 10 879,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł155,77 m² 6 355,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 855 zł36,55 m² 13 019,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia mieszkania to kompaktowe 36,55m2 + ogródek 50,19m2 Mieszkanie charakteryzuje zachodnia wystawą okien, co pozwala na pełne korzystanie z popołudniowego słońca Nie bez znaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,13 m² 15 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w kamienicy na Łazarzu - ul. Kolejowa, poznań Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej w sercu poznańskiego Łazarza - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł1 834,20 m² 2 066,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny obiekt o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, idealny dla firmy prowadzącej działalność usługową, produkcyjną lub logistyczną. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł487 m² 1 796,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 487m2 ,narożnikowa, kształt kwadratu, położóna w spokojnej ulicy w pobliżu Panoramy, doskonale skomunikowana, w pobliżu szkoły, markety, linia autobusowa, pętka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - Osiedle Lniane, leszno Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane na nowoczesnym i cenionym Osiedlu Lnianym w Lesznie.

Szczegóły ogłoszenia

242 820 zł2 556 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana 2556m2 - blisko mosiny 95 zł/mkw! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w miejscowości Sulejewo, w gminie Brodnica, powiat śremski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł233 m² 1 931,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Na sprzedaż dom w Szamocinie - duża przestrzeń do własnej aranżacji Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 233 m , położony na działce o powierzchni 613 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 465 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - piękny, funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej i atrakcyjnej okolicy Dopiewa, idealny dla rodziny szukającej komfortu i praktyczności. Ten zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: 3 lokale użytkowe - Gniezno Centrum Lokalizacja: główna ulica, ścisłe centrum Gniezna Cena za całość: 595.000 zł Powierzchnia łączna: 105 m W skład nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł727 m² 103,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, pod zabudowę mieszkaniową, gm. Kobyla Góra. Działka 75/8, o powierzchni 727 m2, do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy parterowy lokal od kilku wynajmowany na działalnosc gosodarcza (idealny na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro , joga, fitness, inne aktywnosci, takze fryzjer, kosmetyka itp.) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Wierzyce, gm. Łubowo (osiedle Zielone) Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,40 m² 7 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Serdecznie zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Leśnym w Koziegłowach w budynku z lat 90. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł1 710,42 m² 1 958,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ustawną działką o pow. 582 m2, dla której zostały wydane warunki zabudowy pod inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł612 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę rolną w otoczeniu natury! Nieruchomość zlokalizowana w okolicach Dębówca - oddalonego około 10 km od Gniezna! Działka o powierzchni 612 m2. Media to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł170 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 170 m w Sierakowie - idealny dla dwóch rodzin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Sierakowie, który łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena! Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o charakterze mieszkalno-usługowym, o powierzchni 140 m , usytuowany na I piętrze w budynku zlokalizowanym w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł440 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Polecam na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem, w bliskiej odległości od centrum. Dom znajduje się na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł65,35 m² 11 308,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam na imię Monika i chciałabym Państwu zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,35 m , które łączy wygodę z kameralnością. Mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 9.635 m2 pod aktywizację gospodarczą, MPZP Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9.635 m2, położoną w Szamotułach, przy ulicy Zygmunta Starego. Działka.