dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł49 m² 11 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Piła,wielkopolskie

304 000 zł51 m² 5 998,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,68 m , położone w Pile przy ulicy Śródmiejskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących zadbanego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł65 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga sprawdź aktualność oferty i ceny! Nowy apartament do własnej aranżacji, 3 pokoje, stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Sierosław,wielkopolskie

1 079 000 zł131 m² 8 215,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

*rezerwacja* Nowoczesny bliźniak w Sierosławiu | 131 m | niskie koszty | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz domu, w którym wszystko już działa - a rachunki są pod kontrolą - ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł65 m² 10 649,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku, wśród zieleni na Grunwaldzie I ul. Międzyborska. Na sprzedaż zadbane, bardzo dobrze doświetlone, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 685 152 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób doceniających wartość życia w centrum w koncertowo zrewitalizowanej kamienicy znajdującej się 2 minuty od Starego Rynku i pięknych, zielonych terenów nad Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:712 m²

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

404 000 zł52 m² 7 829,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kleszczewo - 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu. Zapytaj O metraż I cenę Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

799 999 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje || 62 m || Balkon, garaż, klimatyzacja - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

522 000 zł90 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

795 000 zł69 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w zielonym sercu miasta - inwestycja oddana do użytkowania! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Komfortowe mieszkania w dwóch nowoczesnych budynkach z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

905 864 zł58 m² 15 618,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wilda-mieszkanie 3 pokojowe do indywidualnego wykończenia , taras 13 mkw Zapytaj także o inne metraże! Typ ogrzewania: ogrzewanie miejskie. Typ własności: własność. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Turek,wielkopolskie

250 000 zł55 m² 4 553,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie w murowanym bloku na III przy ul. Wyszyńskiego w Turku. Na całkowitą pow 54,90m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz, piwnica. Elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł36 m² 16 835,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Poznaniu Zajezdnia na ul. Zwierzynieckiej. To nowoczesny kompleks w samym sercu Jeżyc, gdzie życie miejskie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Kalisz,wielkopolskie

1 060 000 zł152 m² 6 996,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,50 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 418 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

640 167 zł59 m² 10 900,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 sypialnie | 2 balkony | 58,73 m | rodzinne mieszkanie | hala + smart home W cenie Idealne dla rodziny! Świetna komunikacja, szkoły, przedszkola i tereny zielone tuż obok. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! 3 pokoje w cenie 2! Mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Blisko Uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł46 m² 12 475,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2, położone na 14. piętrze z loggią, zlokalizowane na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Inwestycja: panoramiqa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Średzka

Zalasewo,wielkopolskie

7 357 400 zł36 787 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Zmiana ceny z 340 na 200 zł/m2. Proszę o kontakt w celu rozmowy o szczegółach. Na sprzedaż działka położona w Zalasewie w gminie Swarzędz przy ulicy Pszczelnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

579 000 zł79 m² 7 301,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Marzysz o porankach z kawą przy świetle wpadającym przez okna dachowe? A może szukasz bezpiecznej nieruchomości, która łączy komfort życia z potencjałem inwestycyjnym? bingo! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

551 755 zł42 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 42,5 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku w styczniu br.! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdany

Majdany,wielkopolskie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż mały domek w stanie surowym otwartym w miejscowości Majdany, gmina Dąbie 2 pokoje, kuchnia otwarta na salon, z wyjściem tarasowym funkcjonalny korytarz, łazienka kotłownia To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

733 523 zł67 m² 10 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie doświetlone mieszkanie z ustawnym salonem z aneksem od strony południowej oraz dwoma ustawnymi sypialniami, każda o powierzchni 12m2, położone zaledwie 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie - ul. Poranek. Lokal posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

930 000 zł87 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja, 4 pokojowe mieszkanie, naramowice, bez pcc 2 % Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

571 000 zł57 m² 9 982,52 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami zapytaj też O inny metraż I cenę, może wybierzesz inne mieszkanie ? Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Naramowice- mieszkanie 3 pok w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.- rzut załączony Zapytaj też o 59 mkw /4 pok , 4 piętro cena 630 000! rzut jest załączony Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski, bez pcc zapytaj o aktualność oferty 2 pokojowe do własnej aranżacji z balkonem! Rataje, żegrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

615 000 zł63 m² 9 731,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Bolesława Chrobrego, mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chce zaprezentować nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 61 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni ok. 8ara. Dom wykonany jest z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosina

Mosina,wielkopolskie

175 875 zł1 675 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu wśród zieleni i spokoju? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1675 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gronostajowa

Glinno,wielkopolskie

180 000 zł1 135 m² 158,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Glinno, gmina Nowy Tomyśl. Działka położona w spokojnej, podmiejskiej okolicy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Połowa wyjątkowej willi miejskiej 145 m + 50 m na parterze doskonała do zamieszkania lub pod działalność! Jeśli szukasz niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle Zielone Wzgórze

Mościenica,wielkopolskie

468 400 zł1 171 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Mościenica. Tuż obok Kórnika. Osiedle Zielone Wzgórze. W sąsiedztwie jezioro, las. Powierzchnia 1171 m2. Kształt pół trapezu szerokość 31 m, najdłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

494 773 zł41 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 41,01 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość zobaczenia mieszkania na żywo! Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śródka

Śródka,wielkopolskie

469 000 zł66 m² 7 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta dostępna tylko u nas - bez prowizji i bez pcc. W II etapie inwestycji zostanie zrealizowanych 5 domów w zabudowie szeregowej z wydzielonymi własnymi dizałkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość idoskonały dojazd do miasta. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 146 000 zł72 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Top nowe mieszkania w stanie deweloperskim - Górna Wilda, blisko Dworca ( termin- 2 kwartał 2026) Zapytaj też o top mieszkanie wykończone pod klucz! Kameralny budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia