dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 232 ogłoszenia

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 723 m²

Sprzedaż. Atrakcyjna Nieruchomość dom 63m2. Bud. Gosp. 65m2. Działka 2723m2. Rogoźno. Polecam na sprzedaż ciekawą Nieruchomość składającą się z okazałej działki przemysłowo - budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88 m² 10 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Na sprzedaż: tani w utrzymaniu bliźniak z dużą działką (600 m ) w spokojnej okolicy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. około 175m2 położony na nowopowstałym osiedlu w niewolnie Gm. Trzemeszno w spokojnym i urokliwym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł80 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sobiałkowo, w spokojnej, kameralnej części wsi, przy bocznej ulicy, z dogodnym dojazdem oraz bliskością infrastruktury miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

94 635 zł701 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w doskonałej lokalizacji znajdujące się na terenie Natura 2000! Działka mieści się w miejscowości Wymysłowo przy dk nr 15 z Gniezna na Trzemeszno. Zaledwie 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 118 m² 291,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Pile (górne) o pow. 4118 m 2 przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę usługową oraz obiekty produkcyjne, składy i magazyny (symbol.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ptak nieruchomości 29 lata doświadczenia w branży nieruchomości. Oferta, na którą warto spojrzeć Jeśli szukasz uroczego i spokojnego miejsca w sąsiedztwie lasów w okolicy Wronek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł50,19 m² 11 934,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę! Mieszkanie o powierzchni 50,19 m w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu jeziora Kierskiego, idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 583 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana przy lesie w Brzeźnie 30 min od Poznania. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 583 m , położona przy ul. Słonecznej w Brzeźnie niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł319 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Turku przy ul. Chopina. Działka o powierzchni 917 m zabudowana jest piętrowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 113 m -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł180 m² 1 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (do wykończenia) wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym Chodzież Ofiar Gór Morzewskich. Budynek posadowiony na działce gruntu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł600 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 600m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł66,38 m² 11 434,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

dla Biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu, w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym w zabudowie szeregowej, położonym w Rabowicach gmina Swarzędz przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 352 m²

NA sprzedaż - unikatowa sielska posiadłość pod poznaniem Dom 260 m na działce 3352 m - dwa stawy + bezpośredni dostęp do rzeki Warty. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł275 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Inwestycja w centrum Gniezna! Budynek 4 mieszkania + Lokal użytkowy + Działka 934m2 | Ul. Grzybowo Cena: 990 000 pln Powierzchnia działki: 934 m Lokalizacja: gniezno, ul. Grzybowo (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z widokiem na dwa stawy! Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w Potrzanowie przy ul. , gmina Skoki. Na działce sąsiedniej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł16 609 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - Grabina, gmina Ostrowite, powiat słupecki Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1,66 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł145 m² 5 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej części Leszna Gronowo. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,43 m² 12 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam! Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych 3-pok mieszkanie o pow.55,43m2 od strony południowej położone w zielonej części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł16,99 m² 3 531,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedamy garaż murowany o powierzchni 16,99m2 (spółdzielcze prawo własności) zlokalizowany w zespole garażowym przy ulicy Elizy Orzeszkowej 5 w Turku. Cena garażu: 60.000 PLN Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 989 400 zł3 883 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo - mieszkaniową 5u/mn. Lokalizacja: poznań - Krzyżowniki, ul. Przygraniczna, województwo wielkopolskie - przy trasie krajowej 92 Poznań - Szczecin, berlin, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł365 m² 10 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 450 m²

NA sprzedaż unikatowa rezydencja W borówcu - z dużą działką, stawem i bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł167,10 m² 5 679,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Rezerwacja dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej W centrum pobiedzisk Z odrębnym lokalem idealnym pod działalność gospodarczą - naprzeciwko galerii różanej - na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invest Dom Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż grunt z wydanymi warunkami zabudowy z potencjałem pod zabudowę produkcyjno -usługową z zapleczem socjalno - biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 200 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W miejscowości Powiercie Wieś koło Koła Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogrodem w zacisznym miejscu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Koła? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

103 500 zł1 150 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: grudna, gm. Rogoźno - zaledwie 7,5 km od centrum Rogoźna Nr działek i powierzchnie: - 23/3 - 1194 m - 107 460 zł - 23/4 - 1150 m - 103 500 zł - 23/5 - 1150 m - 103 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł12 197 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezbudowanej, położonej w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej 104 A,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł18 800 m² 210,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt dla dewelopera Grunt pod budownictwo mieszkaniowe wraz z usługami Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 18 800 m2 położony w Gnieźnie pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,18 m² 8 748,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 50 m | Kalisz, ul. Złota | 1. piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m położone w nowym bloku przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2pokojowego mieszkania z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni ok 56m2 na w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż Zapraszam na prezentację urokliwego domku letniskowego w malowniczej miejscowości Anastazewo! To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną uciec.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł170,90 m² 9 356,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Wyjątkowy dom w Gruszczynie zielona oaza spokoju pod Poznaniem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w malowniczym Gruszczynie, tuż pod Poznań. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł86,57 m² 6 572,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ostatni wolny - prawa połówka Dom w stanie deweloperskim Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Siekierkach Wielkich - 20 km od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł392,19 m² 5 991,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Oferta sprzedaży - dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym przysieka, gmina wągrowiec. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 379 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do kupna duża działka budowlana w centrum Tuliszkowa przy ul Żuchalskiej. Składa się z dwóch sąsiadujących działek pow 0,0801 i 0,1578 m2 łącznie 2379m2. Wjazd na działki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,20 m² 6 618,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła centrum al. Wojska Polskiego Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu: - funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne - łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ładną działkę budowlaną (nr 176/12) położoną w Lusowie przy ulicy Zygmunta Plucińskiego. Lusowo to wyjątkowo ładna miejscowość, która zapewnia wypoczynek i rekreację (jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 319 zł57,53 m² 8 453,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 57,53 m | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.