dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

460 000 zł1 013 m² 454,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w zielonej okolicy. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu? Ta działka położona w spokojnych Sowinkach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52,30 m² 6 405,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,32 m² 15 159,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dziewczej Strudze pod Rogoźnem. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 360 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Lokalizacja: młyny Piekarskie, gmina Dobra, powiat turecki -powierzchnia działki: 6,2374 ha -numer ewidencyjny działki: 766/2 -przeznaczenie: grunty rolne łv, łvi, rv, rvi Cena 6 zł/ m2 (60 000,00 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,14 m² 6 647,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 48,14 m2, w dobrym stanie, w pełni umeblowane do zamieszkania, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł12 900 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry,zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Prądówka, oferującej niepowtarzalną okazję do realizacji projektu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Leszno ul.Ostroroga polecamy państwu mieszkania na nowoczesnym atrakcyjnym osiedlu Nowe Ogrody, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok, 5-.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł215 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowana w urokliwej miejscowości Wilcze (woj. wielkopolskie, gm. Wolsztyn). Nieruchomość usytuowana jest zaledwie 100 metrów od jeziora i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 088 zł71,18 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł744 m² 335,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł253,58 m² 3 150,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom wolnostojący o powierzchni części mieszkalnej 136,68 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł4 695 m² 184,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabionna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 695 m , położona w gminie Miasteczko Krajeńskie (woj. wielkopolskie, powiat pilski). Działka zabudowana jest dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana 3000 m w Boduszewie Twój azyl blisko Poznania!** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3000 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Krągoli Pierwszej. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1000 m2 Kształt działki: prostokątna Atuty nieruchomości Działka idealna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie o pow. 44,80m2 usytuowane na IV piętrze w bloku 4-pietrowym przy ul. Budowalnych w Gnieźnie. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Ryczywole, zaledwie 14 km od Rogoźna i około 57 km od Poznania. Najbliższe otoczenie Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo wygodnym punkcie -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 7 działek leśnych/rekreacyjnych o powierzchni około 3000mkw. każda w miejscowości Borzątew gm. Mieleszyn. Do jeziora i plaży około 60m. Znajdują się one kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Widok na 10/10! 48 m | Po remoncie instalacji | Pełne agd | Legionów Mieszkanie gotowe do wejścia, w którym o nic nie musisz się martwić - zapraszamy na ul. Legionów (osiedle Czaszki)!.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu na sprzedaż: lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej ok. 75 m2, własnościowy z kw, usytuowany na parterze budynku w świetnej lokalizacji na ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja. To mieszkanie ma wszystko, czego szukasz. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym - 22 m2 *sypialnia - 15 m2 *łazienka z wc -5, 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

132 840 zł1 107 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 274/10 o powierzchni 1107m , położona w miejscowości Ługi Ujskie (woj. wielkopolskie, gmina Ujście). Cena: 132840zł. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł95,10 m² 10 042,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m , zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł66,63 m² 6 693,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Twój nowy dom z ogródkiem - rusza ostatni etap inwestycji w Zbrudzewie koło Śremu i ostatnie dwa lokale w sprzedaży! Zamień mieszkanie w bloku na własny dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dzień Dobry! :) Na sprzedaż segment domu na osiedlu Gładyszewo w Pile. Położenie jest dużym atutem dla osób ceniących sobie ciszę, wśród lasu i natury. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł134,50 m² 5 092,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż dom w Boszkowie, 6km od Włoszakowic i Przemętu, 18km od Wijewa, 29 km od Sławy. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Zaprojektowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka z linią brzegową jeziora Gopło. Miejscowość Łuszczewo gm. Skulsk powiat Konin województwo Wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²

Przedmiotem oferty jest piętro budynku handlowo usługowego przygotowane pod adaptacje na 45 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się dyskont oraz 3 sklepy handlowe. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego Piła Zielona Dolina To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł147,28 m² 8 819,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy | blisko Poznania k. Kiekrza | natura + miasto Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji W Brzozach.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł2 412 m² 174,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wspaniałą dużą działkę w lokalizacji pozwalającej się zrelaksować po pracy. Nekielka jest takim miejscem gdzie warto zamieszkać. Działka duża nie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,10 m² 5 099,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w miejscowości Studzieniec (gmina Rogoźno, powiat obornicki) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,10 m2, położone w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł32,68 m² 4 253,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna Inwestycja lub Pierwsze Mieszkanie! Kawalerka na Sprzedaż w Krajence (ul. Domańskiego). Szukasz idealnego miejsca na start , które nie obciąży Twojego budżetu? A może rozważasz.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł2 051 m² 2 364,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 778 m²

Oferta sprzedaży : hala produkcyjno-magazynowa w Pile Szukasz przestrzeni idealnej dla rozwijającej się działalności produkcyjnej lub magazynowej? Oto doskonała okazja nabycia hali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Łokacz Mały - ul. Matejki | Teren oznaczony w mpzp jako mn14 Cena: 100 zł/m (przy zakupie kilku działek - możliwość negocjacji) Na sprzedaż oferuję 18 przestronnych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,40 m² 10 112,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko dużego miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a dodatkowo oferujemy bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł25 700 m² 97,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa stanowiąca działki gruntu: 147/14, 147/19, 147/20, 147/31 położone w Grabonogu (gmina Gostyń) o łącznej powierzchni 2,5733 ha. Grunty z niebywałym.