dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł133,30 m² 5 176,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

= dom jednorodzinny wolnostojący = = Stan surowy zamknięty = = Możliwość zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim = = oraz podatku pcc! = Na sprzedaż dom wolnostojący położony w pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dostępne od stycznia 2027 roku. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z otwartą kuchnią, balkonem. Lokalizacja: położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł1 036 m² 2 200,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 804 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjna położona w strategicznej lokalizacji w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla firm logistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł186,75 m² 19 009,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Grunwaldzka / Lubeckiego - reprezentacyjna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym położeniu - na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł1 500 m² 2 332,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 062 m² 249,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty! unikat! Oferujemy działkę budowlaną położoną pod lasem z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Osiedle znajduje się w okolicy parku krajobrazowego Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60,77 m² 9 544,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Dąbrowie. Nieruchomość o pow. użytkowej 60m2, powierzchnia całkowita to 94m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł38 m² 10 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Sprzedam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w wysokim, 10 piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim 17-21, w dzielnicy Rataje. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł1 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,48 m² 5 496,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To urokliwe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 45m2, znajduje się w centrum Chodzieży przy ul. Malepszego, w doskonałej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 813 m² 36,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Miłkowicach Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3813 m2 położoną w miejscowości Miłkowice, gmina Dobra, powiat turecki, woj. wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 403 m² 185,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Warunki zabudowy bezterminowe Invest Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę o numerze ewidencyjnym 124/5, położoną w malowniczej miejscowości Bąblin (gm. Oborniki). To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,82 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 3,64 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w zabudowie wielorodzinnej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł1 395,30 m² 3 146,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 088 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zakupu komfortowego mieszkania w stanie deweloperskim, na Grunwaldzie. Jeśli szukasz mieszkania dobrze skomunikowanego to idealna propozycja dla Ciebie. Lokalizacja Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł23,37 m² 7 488,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni użytkowej 23,37 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1970 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rawiczu (obręb Szymanowo) w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Manewrowej. Dane techniczne: numer działki: 962, obręb Szymanowo Powierzchnia: 12.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł694 m² 216,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Szydłowo, gmina Szydłowo Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 694 m w Szydłowie to propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 363 m² 102,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny w centrum Szydłowa - 5 363 m Potencjał wydzielenia działek budowlanych | dostęp do dwóch dróg gminnych Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł88 m² 7 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 88m2, rok budowy 2012. Położony w bardzo spokojnej okolicy, zaledwie 12 minut spacerem od malowniczego Zalewu Blewązka. Idealny jako dom letniskowy, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł24,10 m² 7 966,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktową kawalerkę w świetnej lokalizacji w Kościanie - na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł64,20 m² 9 267,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Nowość! przestronne mieszkanie o powierzchni 64,2 M2 , Ul. Piątkowska, blok z 1968 roku, 4 piętrowy, 3 sypialnie, salon z balkonem. Powierzchnia mieszkania to 64,2 m2, składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,20 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Bartodziejach, w gminie Wągrowiec zaledwie 5 km od centrum miasta. Dzięki temu możesz korzystać z pełnej infrastruktury: sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i rozwojowej części Strzałkowa przy ulicy Bursztynowej. Teren jest zadbany, płaski i w pełni przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul. Studniarskiego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w bliskiej odległości lasu w miejscowości Sulęcinek, gmina Krzykosy, powiat średzki. Działka o powierzchni 637 m2 objęta jet.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż dom w Obrzycku, ul. Strzelecka Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m , położony na działce o powierzchni 1341 m , w centrum miejscowości Obrzycko,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł2 729 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 380 m²

Nieruchomość w centrum miasta: - położona zaledwie 400 m od Rynku, - w okolicy zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług, - w sąsiedztwie zespółu szkół oraz kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł80 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 80 mkw. Lokalizacja: ul. Poznańska, dąbrówka, gm. Dopiewo, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 57/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,70 m² 7 173,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Zacisze 1 w Kaliszu. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60 m² 13 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!Proszę o nie kontaktowanie się biur nieruchomości oraz pośredników, dziękuje! Przestronne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla pary. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę! Decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny! Atrakcyjna cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m , położona w spokojnej, zielonej miejscowości Będlewo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,26 m² 7 366,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane w Centrum Konina przy ul. Broniewskiego 2. Idealna lokalizacja w samym sercu Konina.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,67 m² 6 538,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy 42,67 m - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,67 m , zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 706 m - wyjątkowa okazja na tle całej okolicy. W Sapowicach uzyskanie nowych przyłączy jest dziś wyjątkowo trudne - tutaj otrzymujesz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł7 100 m² 90,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka Z własną linią brzegową - kruteczek Prywatna linia brzegowa Jeziora | Otulina Puszczy Noteckiej | Prąd na działce | Warunki Zabudowy | 7100 m czystej natury ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł74,38 m² 8 187,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (wz) tuż pod Poznaniem - Dąbrowa - łatwy dojazd do Bukowskiej! Szukasz miejsca na dom w spokojnej, prestiżowej okolicy, ale z wygodnym dojazdem do Poznania? Ta działka.