dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe W centrum miasta Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie z wyrobionym certyfikatem energetycznym. Z przyjemnością prezentuję ofertę przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

482 000 zł41 m² 11 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

749 000 zł74 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania o ergonomicznym układzie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? To oferta właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 641 000 zł101 m² 16 217 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! Bez pcc! Promocyjna cena - mniej o 20.000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania, które znajduje się w centrum nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Platynowa

Konarzewo,wielkopolskie

1 039 000 zł176 m² 5 903,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szylinga

Poznań,wielkopolskie

860 000 zł90 m² 9 576,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 4 pokoje w kamienicy | Centrum Poznania | 89,8 m | I piętro | Zielone podwórko | Garaż Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o przytulnym, nowoczesnym mieszkaniu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,wielkopolskie

950 000 zł122 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w miejscowości Wierzbno k. Słupcy. Szczegóły nieruchomości - Powierzchnia użytkowa: 121.60 m2 - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Poznań,wielkopolskie

468 000 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | ul. Wojskowa 9g | 35,9 m | 2 piętro | świetna lokalizacja (grunwald) Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,9 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

3 990 000 zł1 350 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam stację diagnostyczną, zlokalizowaną na działce o powierzchni 1350 m2, w centrum Piły przy ulicy Targowej.(Obecnie działalność wstrzymana od 01.02.2026) Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Luboń,wielkopolskie

415 000 zł47 m² 8 854,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie tylko W ofercie easy-home Polecam do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,87 m2 w Luboniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie na 1. piętrze kamieniczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

615 460 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie, ul. Strzeszyńska 67, poznań Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni 57,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł54 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,89 m | 1 piętro | Naramowicka Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Metraż: 53,89 m Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mottego

Poznań,wielkopolskie

397 000 zł26 m² 15 544,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | kamienica | wysoki parter Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 25,54 m , położonego na wysokim parterze kamienicy na Łazarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Kościan,wielkopolskie

500 000 zł68 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Karoliny Skrzypczak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

299 999 zł32 m² 9 478,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal użytkowy w centrum Poznania - ul. Zielona, idealny pod biuro, e-commerce, usługi, magazyn Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 31,65 m , zlokalizowany w suterenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

489 000 zł43 m² 11 492,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pierwsze mieszkanie? A może bezpieczna inwestycja? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem komfort i przytulny klimat w jednym! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

3 pokoje na Wildzie 64 m Mieszkanie lub biuro w kamienicy po remoncie Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w sercu poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

677 952 zł70 m² 9 697,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 5 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do wspólnej realizacji tego projektu Spółka plk Studio prezentuje Państwu funkcjonalny, nisko kosztowy dom w Wierzycach, zaprojektowany przez naszych Architektów, z zamiarem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł37 m² 12 145,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Budzyń,wielkopolskie

1 700 000 zł869 m² 1 956,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż obiekt użytkowy warsztatowo- magazynowy z funkcją mieszkalną 869 m2, budzyń Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowaną w Budzyniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

179 000 zł32 m² 5 541,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 11 listopada w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł66 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Piątkowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 455 346 zł89 m² 16 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament o powierzchni 89m2 z dwoma dużymi tarasami ( ok 15 i 11m2) położony na ostatnim 4 piętrze, narożny z panoramicznymi oknami z ekspozycją :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Żwirowa

Piła,wielkopolskie

819 000 zł3 148 m² 260,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna przy ul. Żwirowej w Pile na sprzedaż Świetny punkt lokalizacyjny - tuż obok ul. Przemysłowej. Poiwierzchnia: 3146 m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: 2u-P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

489 000 zł60 m² 8 131,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry. Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. To zdecydowanie propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł26 m² 14 269,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zależy Ci funkcjonalnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? A może szukasz nieruchomości idealnej pod inwestycje w topowej lokalizacji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł27 m² 11 198,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,7 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grochowskiej , którego klatka schodowa jest w trakcie odświeżenia. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł69 m² 11 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie z dużym tarasem, zamiast balkonu. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Naramowicach, przy ul. Rubież, w miejscu cenionym za zieleń, pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

615 461 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 049 000 zł72 m² 14 529 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1891

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania przy alei Karola Marcinkowskiego. Lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubochnia

Lubochnia,wielkopolskie

119 196 zł924 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane położone w Lubochni, oznaczone w mpzp jako mn, o powierzchni: 924 i 1032 m2, w odległości 1 km od lasu i 1 km od jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sekwojowa

Chyby,wielkopolskie

1 995 000 zł248 m² 8 044,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący 248 m2, chyby, tarnowo Podgórne Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

45 000 zł300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ~ rod Winiary ~ Wjazd od strony os. Łokietka Stan zagospodarowania: ~ Prąd w działce ~ Woda do podlewania ogrodu w działce ~ Murowana altana o pow. ok. 30 m2 (w tym taras) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Chojno

Chojno,wielkopolskie

199 000 zł311 m² 639,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż klimatyczna działka letniskowa zabudowana całorocznym domkiem o powierzchni 64 m2, położona w jednej z popularnych miejscowości wypoczynkowych w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suchy Las,wielkopolskie

819 000 zł165 m² 4 963,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniak Suchy Las, ul. Radosna Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Suchym Lesie przy ul. Radosnej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 165 m (pow.