dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

450 000 zł62 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Z przyjemnością prezentuję ofertę mieszkania o powierzchni 61,5 m , położonego w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Czerwonego Krzyża 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

471 079 zł40 m² 11 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,06 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej części Podolan. Mieszkanie posiada bardzo dobry, regularny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

581 603 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,92 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł35 m² 12 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

313 000 zł40 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Jana Spychalskiego (centrum Poznania, dzielnica Wilda). To wyjątkowa propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

622 223 zł63 m² 9 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klasyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2 + taras i mały ogródek. Mieszkanie na przestrzał z salonem od strony południowej w doskonałej lokalizacji, położone na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlec

Jedlec,wielkopolskie

1 320 000 zł159 m² 8 301,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny parterowy dom z sauną, fotowoltaiką i klimatyzacją Jedlec, tylko 15 minut od Kalisza i Pleszewa! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz o domu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaracz

Jaracz,wielkopolskie

62 000 zł628 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 628 m , położona w miejscowości Jaracz, w gminie Rogoźno. Działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł37 m² 15 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Zapraszam do kontaktu udostępnię wideo i/lub informacje o pozostałych mieszkaniach dostępnych w budynku. Zapraszam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w spokojnej, zielonej części Podolan. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł55 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja oferty nowa niższa cena - zapraszam na prezentację i do składania ofert zakupu. Nieruchomości noble estate polecają 2 pokojowe mieszkanie dla klientów, którzy chcą mieszkać wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka

Poznań,wielkopolskie

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poznań, ul. Bolka - 59 m , 2 pokoje, duży balkon 12 m Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku z windą przy ul. Bolka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Boduszewo,wielkopolskie

399 000 zł3 001 m² 132,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę nieruchomości gruntowej położonej w gminie Murowana Goślina, w Boduszewie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

512 500 zł42 m² 12 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup idealne mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zamieszkaj w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznań - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kukurydziana

Słupca,wielkopolskie

180 000 zł965 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka o powierzchni 9,65 ara. Idealna wielkość na budowę domu jednorodzinnego. Położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

489 500 zł41 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Piła,wielkopolskie

259 000 zł40 m² 6 414,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 40,38m2, i piętro piła - jadwiżyn Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonej nieruchomości umiejscowionej na pierwszym piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy, znajdującej na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Niedźwiedzia

Sierosław,wielkopolskie

431 650 zł890 m² 485 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: sierosław, ul. Niedźwiedzia (boczna od ul. Prostej) Sierosław to malownicza miejscowość położona niedaleko Poznania, która cieszy się spokojem i urokami przyrody. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł40 m² 13 811,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fioletowa

Rabowice,wielkopolskie

559 000 zł84 m² 6 681,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie blizniaczej i szeregowej z ogrodkiem w Rabowicach 78.5m2- 87.4m2 w cenie już od 559 000zł. Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 350 000 zł161 m² 8 385,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Gotowy dom, gotowe życie wprowadź się od razu i ciesz się komfortem bez czekania! Szukasz nowoczesnego domu, który nie tylko zachwyca przestrzenią i funkcjonalnym układem, ale też jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

589 000 zł60 m² 9 851,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 179 264 zł91 m² 12 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania z ogrodem od południa o powierzchni 91,19 m2 na parterze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł58 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem, balkonem, garderobą i miejscem w hali Poznań, starołęka Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

414 179 zł32 m² 12 943,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Skoki,wielkopolskie

605 250 zł134 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w stanie deweloperskim: elewacja (styropian gr.20cm Grafitowy, tynk baranek 1,5mm okna z automatycznymi roletami (trzyszybowe) posadzki tynki gipsowe poddasze dachówka ceramiczna ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Głodowo

Głodowo,wielkopolskie

280 000 zł1 800 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż - działka budowlano / rekreacyjna Głodowo, 8 km od Konina | 1800 m | Uzbrojona | Jezioro Głodowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 39,65 m , położonego przy ul. Zgoda w Poznaniu. Lokal znajduje się w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

627 835 zł97 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena do końca maja 2026 roku. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

897 000 zł71 m² 12 689,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

920 000 zł128 m² 7 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gądki

Gądki,wielkopolskie

4 719 000 zł11 000 m² 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Węzeł S11 Gądki, blisko węzła A2 Poznań Nowe Miasto. Doskonała lokalizacja. Unikalne warunki ag. Możliwość prowadzenia działalności ag, w tym uciążliwej, oraz trwale uciążliwej, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup swoje wymarzone mieszkanie bez prowizji i pcc! Skorzystaj z najlepszych ofert na rynku - bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów! Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Więckowska

Fiałkowo,wielkopolskie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom bliźniak, prawa strona, 51 m2 w miejscowości Fiałkowo, gmina Dopiewo Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni 51 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe W centrum miasta Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie z wyrobionym certyfikatem energetycznym. Z przyjemnością prezentuję ofertę przytulnego mieszkania.