dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 218 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Chudzickiego

Luboń,wielkopolskie

10 000 000 zł15 725 m² 635,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15 694 m , zlokalizowana w Luboniu, w bezpośrednim obszarze oddziaływania aglomeracji poznańskiej. Teren ma regularny kształt, płaską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle nad Jeziorem

Prusinowo,wielkopolskie

2 800 000 zł260 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Rezydencja z imponującą antresolą 6,40 m przy jeziorze Jezioro Bnińskie | gm. Kórnik Wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących harmonii pomiędzy nowoczesną architekturą, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł1 134 m² 582,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szpitalna

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł36 m² 8 236,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 36,3m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

397 000 zł27 m² 14 515,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną na 5 piętrze w 5-cio piętrowym bloku z windą z 2009 roku przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 27,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

660 455 zł55 m² 12 025,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł49 m² 10 450,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku z 2 windami na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

411 827 zł50 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Kleszczewo oddaloną 20 km od Poznania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Niedługa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

288 000 zł960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania dwie działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. 480 m każda (łącznie 960 m ) przy ulicy Niedługiej w Ostrów Wielkopolskim, os Zębców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wierzyce,wielkopolskie

1 490 000 zł247 m² 5 653,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom z duszą i technologicznym sercem - przestronny, nowoczesny, otoczony zielenią | Wierzyce Czy wyobrażasz sobie dom, który łączy ciepło natury z nowoczesną technologią? Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

527 510 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

1 100 000 zł262 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przestrzeń biurowa dominowo | ul. Sportowa cena: 1 100 000 pln Na sprzedaż wydzielona część budynku przeznaczona pod działalność biurową, z wieloletnią historią użytkowania jako funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cyprysowa

Chyby,wielkopolskie

1 351 700 zł1 126 m² 1 200,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną na cichym i spokojnym Zielonym Osiedlu w pod poznańskich Chybach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudzieniec

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł41 m² 10 169,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych części Poznania - na Sołaczu , przy ul. Grudzieniec. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nowa Krępa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

477 750 zł1 911 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne ostrów wielkopolski | dojazd Z drogi publicznej | bez mpzp Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki inwestycyjne położone na terenie miasta Ostrów Wielkopolski, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Złotków

Złotków,wielkopolskie

315 000 zł197 m² 1 598,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Na sprzedaż duży lokal handlowo-usługowy z potencjałem zlokalizowany w miejscowości Złotków, gmina Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

748 394 zł69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym apartamencie? M29 to jeden z ostatnich dostępnych lokali w inwestycji Lofty Matejki. Z 68,66 m powierzchni, 4 pokojami i funkcjonalnym układem, to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

670 720 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urządzonego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,wielkopolskie

281 000 zł1 396 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Góra, gmina Pobiedziska, o powierzchni 1396m2, położona w malowniczym terenie w odległości 250 m od Jeziora Góra. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł89 m² 7 623,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z dwiema windami (w tym towarową), zlokalizowane na os. Dębina (dębiec/wilda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja. Zapraszam na prezentację mieszkanie we Wrześni o powierzchni 48 m2 usytuowanego w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Blok mieści się na popularnej i długiej ulicy J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

956 144 zł71 m² 13 376,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dymaczewo Nowe

Dymaczewo Nowe,wielkopolskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Całoroczny domek nad jeziorem cisza, natura i prywatność Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny położony zaledwie ok. 20 metrów od Jeziora Dymaczewskiego, w wyjątkowo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow.44 m2 , z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na Os.Piastowskim. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

615 000 zł74 m² 8 355,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nie jestem zainteresowana współpracą z pośrednikami. Posiadam na sprzedaż przestronne i umeblowane mieszkanie zlokalizowane na os. Orła Białego 107. Lokal o powierzchni 70,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

602 000 zł49 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Cena do negocjacji do biura nieruchomosci - Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i spiżarnią (41m2) dwóch sypialni (23 i 19 m2), łazienki (11m2), przestronnego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł28 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze w niskim 4-piętrowym bloku na os Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 27,6 m2, składają się: - przestronny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Brodna,wielkopolskie

210 000 zł9 500 m² 22,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 9500 m (0,95 ha), zlokalizowana w miejscowości Brodna, przy ulicy Słonecznej. Wydane warunki zabudowy! Teren z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borkowice,wielkopolskie

248 400 zł1 242 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki borkowice, różne powierzchnie, zapytaj! Działka budowlana w 5 km od centrum Mosiny. Zgodnie z mpzp teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy- 30 % dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

229 000 zł32 m² 7 178,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie w centrum Piły - gotowe do zamieszkania. 1 piętro / balkon / piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 289 000 zł400 m² 3 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:840 m²

Raszków - Rynek. Kamienica. Dochód. Miejsce, które pracuje. Są nieruchomości, które po prostu stoją. I są takie, które od lat są częścią miasta jego handlu, życia, codziennego ruchu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

943 276 zł79 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

589 000 zł76 m² 7 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy z ogrodem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu szeregowego (75 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zaledwie 24 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łopienno

Łopienno,wielkopolskie

590 000 zł701 m² 841,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Okazja cenowa. Makler nieruchomości poleca na sprzedaż nietuzinkowy obiekt gastronomiczny. Sala weselna 700 m z pełnym zapleczem, łopienno, gm. Mieleszyn, woj. wielkopolskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Koninko,wielkopolskie

432 042 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy gotowe! 2 i 3 pokojowe mieszkania w urokliwym miejscu na nowym osiedlu - z bezpośrednim widokiem na jezioro ( pierwsza linia) Do wyboru mieszkania o powierzchni 50m2 54m2 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł48 m² 10 819,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! po remoncie! niski blok Os. Przyjaźni blok nr 1 /winogrady/ - 2 pokoje z możliwością przywrócenia 3 pokoi, wysoki parter! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

537 999 zł70 m² 7 685,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij