dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 234 ogłoszenia

395 000 zł47,60 m² 8 298,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe - świetna lokalizacja przy Łazienkach! Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego i bardzo zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks 21 działek w pobliżu Jeziora Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, a następnie 70 m. drogą gruntową. Kompleks działek usytuowany jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Września, ul. Słowackiego Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35,50 m² 12 366,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzy Ci się szybki dojazd do centrum, a jednocześnie spokój po pracy? Chcesz mieć wszystko pod ręką sklepy, szkoły, parki i komunikację? Tutaj znajdziesz idealną równowagę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł8 000 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym mpzp - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Został ostatni lokal W tym etapie Poznaj nowoczesny lokal mieszkalny w miejscowości Trzek (gmina Kostrzyn), stworzony z myślą o Twojej wygodzie i komforcie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł1 651 m² 250,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dominanta proponuje do kupna urokliwą działkę budowlaną położoną w Kalwach. Wokół działki pola, niedaleko niewielki las i Jezioro Niepruszewskie. Brak gestej, zwartej sąsiedzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Rosocha Kolonia, gm. Golina - zaledwie kilka kilometrów od Konina i jeszcze bliżej do Centrum Goliny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,68 m² 8 579,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m , położone na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku w spokojnej części Skoki, w otoczeniu lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł284 m² 2 288,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

NA sprzedaż nieruchomość ( powiat pilski gm. Szydłowo) dwa domy I warsztat W szydłowie W dobrej cenie! centrum szydłowa! Nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni 1.017.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,70 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Plewiska | Szeregowiec z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalny lokal w zabudowie szeregowej, położony przy cichej, jednokierunkowej ulicy w Plewiskach. Nieruchomość z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiamy Państwu 4 kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej miejscowość Obrębizna 118 obrzeża miasta Turek woj wlkp. Budowany z cegły, dach 2spadowy pokryty blachą, podłogi panele.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,90 m² 7 134,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka na sprzedaż piła - Podlasie! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 392 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka niezabudowana w Jaraczewie! 1392m 2! nowa cena! Teraz działka dostępna jest w nowej, obniżonej cenie z 223.000,00 zł na 205.000,00 zł Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane, znajdujące się w malowniczej okolicy, w miejscowości Jeziorki, znajdującej się w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,37 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł222 m² 3 869,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:262 m²

Tulce ul. Poznańska gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! dochód do uzyskania z najmu : 20 000 zł dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 222 m2 położony na działce 262 m2 , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,34 m² 5 386,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem , który możesz odkryć, to jest oferta dla Ciebie! Doskonałe dla młodej rodziny, idealne jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70,10 m² 1 840,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:477 m²

NA sprzedaż dom parterowy W nietuszkowie super oferta! Na sprzedaż parterowy dom - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem mieszkalnym bądź usługowym, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71,79 m² 6 254,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niewielki dom na sprzedaż Ochodza gmina Wągrowiec Dom o pow. 71,79m 2 na działce 321m 2 Dom murowany, parterowy, pokryty blachodachówką, okna pcv, ocieplony Działka ogrodzona, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł160 m² 2 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej Margonin, powiat chodzieski Przedstawiamy jedną część budynku w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł8 539 m² 45,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Grunt, działka o pow. 8.539 m2, położona w Wyciążkowie. Dla działki zostały Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł136,98 m² 6 132,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowa inwestycja deweloperska, gortatowo! 0% do biura oraz zwolniony jest z podatku pcc 2%. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gortatowo, gmina Swarzędz na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,38 m² 10 849,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł728 m² 206,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane na osiedlu jabłonkowym W szydłowie Tytułem oferty są działki zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dostępne działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, o powierzchni 769 m2, położona w miejscowości Gowarzewo (gm. Kleszczewo), w malowniczej i spokojnej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł230 m² 5 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż realizację podmiejskiej willi o powierzchni 230m2 z obszernym garażem, dachem kopertowym i tarasami. Willa wybudowana na bazie nowoczesnego, ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 500 zł103,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Starannie zaprojektowany, dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w kameralnym budynku w pobliżu Rezerwatu przyrody Żurawiniec oraz Lasu Umultowskiego na osiedlu Różany Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 099 zł43,44 m² 11 742,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43 m , 3 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko pod domem. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kaczorowskiego w Chodzieży na sprzedaż Tytułem oferty jest mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku przy ul. Kaczorowskiego 14a w Chodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,80 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje wraz z piwnicą, mieszkanie na sprzedaż, piątkowo, poznań Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: 2 niezależne pokoje z dwoma balkonami i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora około.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł189 242 m² 23,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana budynkiem o wymiarach: 20x62m, w którym przez długie lata odbywały się największe dyskoteki. Powierzchnia działki: 18924m2 Kształt: trapez. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,20 m² 6 474,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem przy ul. Serbinowskiej 18. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50,20 m usytuowane jest na 4 piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł847 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 847 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 847 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł29,92 m² 8 856,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Kępnie - w cenie miejsce postojowe! kwadrat prezentuje nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Piłsudskiego w Kępnie. To doskonałe połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł335 m² 2 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Unikalna nieruchomość mieszkalno-usługowa w centrum Nekli - ul. Rynek Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości - Nieruchomość gruntowa o pow. 1758 m2 zabudowana.