dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

980 000 zł110,67 m² 8 855,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone na parterze eleganckiego budynku przy ul. Kołobrzeskiej. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 697 m² 153,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o kształcie wieloboku,porośnięta trawą. Teren nieruchomości w przeważającej części jest płaski składa się z 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 168 m² 91,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 2168 m - Myślniew, gm. Kobyla Góra | Media | mpzp | 1h do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2168 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł31,48 m² 16 264,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: agnieszka Paprocka   Szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

281 600 zł704 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 704 m2 w Konarzewie, gmina Dopiewo Działka foremna w kształcie prostokąta. Wymiary: szerokość 23 m, długość 30 m. Ogród od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł124 m² 2 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 866 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Kijowiec (21-512), gm. Zalesie, powiat Bialski. Na ogrodzonej w całości działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł137 m² 4 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum. Dom o powierzchni 137 m2 składa się z: -> Parteru : salon, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

138 060 zł2 124 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka 122/12, 122/11, 122/10, 122/5 , 13/2, 13/3 Cisza i spokój. Okolica: tereny zielone - pola, łąki, lasy, jeziora. Kameralna wiejska zabudowa w sąsiedztwie. Warunki zabudowy dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł1 215 m² 549,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki aby wybudować dom w spokojnej, malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i hałasu z jednoczesnym bezproblemowym dojazdem do Poznania? Właśnie ją znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł86,80 m² 5 864,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak 86 m w malowniczym Kochowie - idealny dla osób szukających spokoju, natury i komfortu! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł99 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w domu wielorodzinnym ,cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie o powierzchni 99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł55 m² 12 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1350 m 2 położoną w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 515 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dużą działkę budowlaną z o łącznej powierzchni aż 2515 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Dom 260 m na dużej działce przy lesie Wagowo Cena: 850 000 zł Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Wagowo, przy ul. Wilczej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - działka o powierzchni 981 m zlokalizowana w urokliwych Pniewach, na osiedlu Kwiatowym przy ul. Stokrotkowej 4. To idealne miejsce na realizację Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,40 m² 5 758,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż nieruchomość usługowa o charakterze gastronomiczno-hotelowym, zlokalizowana w miejscowości Giewartów, w odległości ok. 250 metrów od Jeziora Powidzkiego. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 000 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:990 000 m²

Na sprzedaż klasyczny dwór o powierzchni użytkowej 2000 m2 umiejscowiony na ok. 10 hektarowym parku w wielkopolskiej miejscowości Zborów. Nieruchomość kilkanaście lat temu skrupulatnie.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 537 m² 154,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka z warunkami zabudowy na spokojnym osiedlu w Kotuniu na sprzedaż. Powierzchnia: 1537 m2. Dojazd drogą asfaltową, następnie drogą utwardzoną żwirową. Wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Pierwszy etap inwestycji - sprzedany! Rozpoczynamy sprzedaż II etapu domów w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin odbioru: koniec marca 2026 r. Najważniejsze informacje: lokalizacja: napachanie,.

Szczegóły ogłoszenia

824 682 zł47,51 m² 17 358,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 669 zł40,82 m² 11 677,34 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny położony w miejscowości Kępa, w gminie Ślesin, w powiecie konińskim. Nieruchomość znajduje się zaledwie 100 metrów od jeziora Licheńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł72,59 m² 14 327,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 72,59 m położone przy ul. Teofila Mateckiego , na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla składającego się z trzech budynków.