dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 238 ogłoszeń

189 174 zł1 538 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze 176/8 w Niesłabinie o powierzchni 1538 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na około 10arowej, zagospodarowanej działce zbudowany dom z cegły pow 180m2. do kupna. Okna pcv, podłogi parkiety i terakota, ściany gipsowane. Wnętrze domu składa się z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł943 m² 603,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Dopiewiec. To idealne miejsce na Twój dom w pobliżu nowej inwestycji -osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, zlokalizowanych we wsi Kochowo, położonych 8 km od miasta Słupca, obszar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0676 ha, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m2 (0,0676 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa Działka: 90 arów Powierzchnia budynków: 2500 m Cena: 3 000 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości: na sprzedaż obiekt przemysłowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowalnej w Piotrkowicach gm. Ślesin. Szczegóły nieruchomości: działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę komercyjna położoną w Poznaniu w dzielnicy Marlewo, obręb Starołęka przy ul. Zaborowskiej. Oferta składa się z 2 działek nr 12 i 13. Grunt jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe, miejsce parkingowe, blok, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż miejsce postojowe w parkingu podziemnym usytuowane w nowo wybudowanym bloku w rejonie ulicy Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł36,74 m² 10 751,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jasne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na poznańskim Dębcu. Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł148 m² 6 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny o pow 148m2 z wyposażeniem ,położony przy głównej ulicy,czytelny adres nieruchomości, pełna własnosć z kw, jedna duża -sala konsumpcyjna z klimatyzacją, +.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł9 000 m² 222,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 9000 m2 Wydane warunki zabudowy: 10 domów w zabudowie bliźniaczej (max. 20 lokali) 25 km od Poznania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 100 m² 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 1 ha położoną we wsi Chełst, w gminie Drawsko, to idealna lokalizacja pod inwestycję przemysłową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 083 405 zł81,89 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż spotkajmy się, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

701 050 zł20 300 m² 34,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa -rola - daszewice gmina mosina -tylko 10 km od poznania Działka o powierzchni 2 ha. Klasa gruntu rv,rvi. (w rej.gruntów figuruje jako rola). Nieruchomość graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82,30 m² 3 633,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca do prowadzenia działalności lub pod inwestycję? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowy zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 200 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z domem o pow. 370 m2 i z garażami o pow. 1100 m2 w Dąbiu 1,5 km od A2 18 km do Koła, jadąc samochodem 1,3 h do Poznania,1,5 h do Warszawy, 50 min.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38,20 m² 12 434,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

** oferta bez prowizji ** Doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania na start, lub dobrej inwestycji pod wynajem. Kompaktowa doskonale zaprojektowana kawalerka z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł917 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł7 283 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość jej przekształcenia na działkę budowlaną. Dodatkowo pełen komfort zapewnia brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł69,97 m² 7 303,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 69,97 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim nowym bloku z windą. Budynek zlokalizowany w Koninie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Sękowo, w gminie Nowy Tomyśl, o powierzchni 2500 m. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł180 m² 4 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny W chodzieży Prezentujemy na sprzedaż budynek piętrowy w zabudowie szeregowej, w całości podpiwniczony. Budynek z roku 1995 wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł218,50 m² 4 485,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący w Chodzieży, stworzony z dbałością o każdy detal, w spójnej stylistyce i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gniezno - ul. Marii Konopnickiej nr 16 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i piwnicą - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: III piętro w budynku z 2019 roku Powierzchnia użytkowa: ok. 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł514 m² 348,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni użytkowej 514 m2 na osiedlu Ogrody w Kaliszu. Działka w całości ogrodzona, o ciekawym ukształtowaniu terenu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy teren blisko nad Jeziora Tomickiego, lisówki, studium- pod zabudowę jednorodzinną położony bezpośrednio przy lesie Teren nie jest objęty mpzp, nie posiada warunków zabudowy. W studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

591 260 zł1 598 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- pokrzywno- 1598 m z Warunkami Zabudowy Twój azyl w zielonej części Nowego Miasta Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji.