dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 237 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Nowej Wsi Ujskiej o pow. 1420 m 2. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł180,57 m² 7 171,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:478 m²

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może chcesz prowadzić biznes i mieszkać w jednym miejscu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł108,50 m² 10 046,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż, duże czteropokojowe mieszkanie położone na Strzeszynie Greckim, ulica Owidiusza. Powierzchnia : 108,50m2, położenie : pierwsze piętro w budynku dwupiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 471 zł88,61 m² 8 548,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł841,50 m² 6 773,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Budynek handlowo-mieszkalny | 100% wynajęty | Warunki zabudowy na mw | Poznań, ul. Zakrzewskiego 11 Na sprzedaż wynajęty budynek handlowo-mieszkalny w dobrej lokalizacji w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł30,80 m² 5 844,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy centrum Poznania, ul. Piekary Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,8 m , położony w ścisłym centrum Poznań, przy ulicy Piekary. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 276 zł59,72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom z okresu międzywojennego w zabudowie bliźniaczej do remontu (powierzchnia mieszkalna ok. 120m2) położony w Jarocinie, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł705,12 m² 1 276,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość stanowi zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, obecnie zaadaptowany na obiekt restauracyjno-hotelowy. Budynek został wybudowany w 1910roku i stanowił dwór dla ówczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł91,97 m² 4 338,37 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - centrum Piły - 91,97 m Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 020 zł52,67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na II piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie znajdujące się na trzecim piętrze ocieplonego bloku z płyty przy ul. Podmiejskiej 3. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

107 700 zł1 795 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane! Dwie działki w miejscowości Kępa , gmina Trzcianka ( około 10 km od Trzcianki, 20 km do Piły) Oferta dotyczy działek: - o powierzchni 1.880 m2 ( 112.800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75 m² 5 622,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż zewnętrzny lokal, połówka bliźniaka z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, inwestycja zakończona z wszystkimi odbiorami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,17 m² 12 678,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kameralne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej - Stara Cegielnia, poznań (ul. Ceglana). Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł28,64 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem - Poznań, ul. Generała Maczka 20 Polecam na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 28,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł113,10 m² 9 699,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 113,1 m , położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Bugaj (gmina Pobiedziska), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł225 m² 6 662,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze oferta premium - wyjątkowy dom wolnostojący 225 m Z przyjemnością prezentujemy elegancki, w pełni wykończony dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 170 000 zł20 089 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duża atrakcyjna działka nad jeziorem chrzypskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego terenu na sprzedaż. Teren o powierzchni 20 089 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł160,79 m² 4 036,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperski krzewina (gm. Kaczory) o pow. użytkowej 130,5 m 2 , 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł444,10 m² 7 205,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 729 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która stanie się Twoją osobistą oazą spokoju i luksusu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł111 m² 4 045,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł4 697 m² 155,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych komercyjnych w Pile, o łącznej powierzchni 4.697m2. Bardzo dobrze zlokalizowane działki produkcyjno/usługowo/magazynowe w mieście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł54,95 m² 7 807,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowy etap inwestycji! zaledwie 15 minut od poznania/ 8 minut od swarzędza zapraszam do obejrzenia całego osiedla autentyczne zdjęcia! stan deweloperski - gotowy do wykończenia bez prowizji! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł68,17 m² 3 813,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przepiękny dom na sprzedaż Z panelami fotowoltaiczynmi Marzysz o domu do inspiracji, położonego w cichej i spokojnej okolicy, otoczonym zielenią i lasem? Dom, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł15 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży grunty orne ( z częścią zalesioną) o powierzchni 1,5h znajdujące się w miejscowości Kąpie nieopodal miejscowości Godziesze Wielkie. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o metrażu 61,5 m przy ulicy Słowiańskiej 53a Lokal składa się z przedpokoju, korytarza, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł112,20 m² 6 639,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej - skrajny segment. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W margoninie położona tuż przy rynku ul. Ogrodowa doskonała alternatywa na nową inwestycję Np. - budowę nowego budynku mieszkalnego np. Typu stodoła - prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł212,35 m² 2 575,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:362 m²

| kamienica w zabudowie zwartej położona w centrum Kościana. Powierzchnia użytkowa 212,35 m2. Powierzchnia działki 362 m2. Dodatkowo na ogrodzie budynek gospodarczy o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł2 811 m² 99,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży już tylko 2 ostatnie działki stanowiące tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, położone w miejscowości Blękwit gmina Złotów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów i jezior z pięknymi terenami spacerowymi. Jeziory Małe tuż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł83 m² 6 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja - domy dwulokalowe w Jaraczu (gmina Rogoźno) Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie dwulokalowej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł209 m² 3 110,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z sauną + biznes! mieszkaj I zarabiaj! kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Mroczeńu. W Mroczeniu znajduje się Zespół Szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 100 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną, mieszkalno-usługową, o pow. ok 3100 m2, położoną przy głównej ulicy (ul. Bukowska) w miejscowości Sierosław, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,75 m² 7 651,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 71,75 m - Zielone Wzgórza | Murowana Goślina | blisko natury i Poznania Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 71,75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 622 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam Lokal Mieszkalny w miejscowości karolewko (wilkowice) powiat Leszczyński. Bezczynszowe - Własne podwórko. Powierzchnia całkowita 96,59mkw, oraz 20m2 (na strych poddasze) Rozkład.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij