dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

2 100 000 zł282 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Strzeszyn Grecki- słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Kamienicę (budynek wolnostojący) położoną w samym Centrum Wrześni vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 078 zł58,84 m² 11 167,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie nowe 2-pokojowe mieszkanie w młodej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł5 523 m² 2 715,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę poznań ul. Mateckiego Wyjątkowa oferta dla deweloperów i inwestorów poszukujących gotowego projektu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych Lokalizacja: konin ul. Europejska, obręb Pawłówek w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa świetna komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł260 m² 3 411,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż solidny, funkcjonalny dom z 2009 roku, położony w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Piły Podlasie. To miejsce, gdzie masz ciszę, niską zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3001m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Berkowo. Atuty nieruchomości: > Powierzchnia: 3001m - idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 067 200 zł2 176 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana, poznań, umultowo. Działka usytuowana jest nad Jeziorem Umultowskim, kończąca się nad samą linia brzegową. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł94,91 m² 13 591,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czy zdarzyło Ci się pomyśleć, że już nic w Poznaniu nie zachwyca? Szukasz domu, który łączy nowoczesne budownictwo z niebanalnym stylem? Miejsca, gdzie nie musisz się martwić.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł504 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego - Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 344 m²

Wyjątkowa oferta dla osób szukających domu o dużym potencjale! Nieruchomość można również dostosować dla dwóch rodzin - możliwość zrobienia dwóch niezależnych wejść zapewniających.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł19 200 m² 9,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki położone w Rosku (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Wieleń) o łącznej powierzchni 1,9200 ha Polecam na sprzedaż 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 171 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż duża działkę usługowo-mieszkaniową mieszczącą się w Mórkowie na Osiedlu Nowe Mórkowo Działka ma powierzchnię 3171 m2. Droga dojazdowa do działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 495 zł94,09 m² 13 205,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament 4pokojowy w samym centrum Jeżyc z dwoma balkonami 94.09m2 - wyjątkowa promocja z 1 307 889 zł na 1242495 zł Nowe apartamenty Jeżyce - jedynie 3 km od centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Kilińskiego, wilda, poznań Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kilińskiego na poznańskiej Wildzie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł114,07 m² 4 821,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

oraz podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Domy budujemy pod klienta a czas realizacji to 7 miesięcy z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł820 m² 1 402,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,70 m² 11 773,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna. Charakterystyka mieszkania: - metraż: 32,7m2 (piwnica w kw 2,7m2) - Piętro: wysoki parter. - stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,30 m² 12 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,27 m z balkonem 5,17 m , położona na Winogradach - 3 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym, ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,60 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie Turek, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , po generalnym remoncie wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Lokal dostępny od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,53 m² 10 976,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 700 zł55,20 m² 18 801 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży jedno z bardziej atrakcyjnych mieszkań w nowoczesnym kompleksie położonym u zbiegu ulic Hawelańskie, ziarnistej i Naramowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł195 m² 3 328,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

NA sprzedaż dom mieszkalny położony w Kotlinie na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek wolnostojący, piętrowy o pow. użytkowej około 195 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 354 m² 731,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż bardzo dobrze położoną działkę w Poznaniu, na Kotowie na ulicy Sąsiedzkiej o powierzchni całkowitej 1354m2. Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł58 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie 58 m na dolnej wildzie Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu na Dolnej Wildzie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł417,63 m² 2 993,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż stylowa i przestronna kamienica z 1934 roku położona przy ul. Parkowej we Wrześni! Znakomita lokalizacja - 1 km do Rynku, niespełna 10 min. spacerem do kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mały domek z garażem na dużej działce - 2000 m w cenie mieszkania! Szyszyńskie Holendry - blisko Ślesina i jeziora! Cena jak za mieszkanie - a zyskujesz dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł51,78 m² 8 497,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł123,04 m² 6 420,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, nowa Zawada - okolice Piły | idealny dom dla rodziny Szukasz funkcjonalnego domu w spokojnej lokalizacji blisko Piły? Ten przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w mpzp etykietą mn oznaczającą przewidzianą zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu o powierzchni ok 80m2 z podpiwniczeniem na działce o powierzchni 720m2. Dom położony jest na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł60 m² 14 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Działka zabudowana z dużym potencjałem Luboń, ul. Kręta mpzp 30mn/u Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1820 m , położona w Luboniu przy ul. Krętej. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni użytkowej 71,93 m2 przy ul. J.H. Dąbrowskiego w Poznaniu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł148,12 m² 1 485,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana, składająca się z czterech działek gruntu o łącznej powierzchni 0,0713 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 041 zł99,86 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,86 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 840 zł71 m² 9 856,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Park morasko - kameralne osiedle w harmonii z naturą Nowoczesne, energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł673 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną, oddaloną około 15 minut od Gniezna! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Ganina. Działka o powierzchni 673 m2. Lokalizacja jest zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł48 m² 10 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! cena promocyjna! 3 pokoje Z balkonem | gotowe do wprowadzenia | ul. Arciszewskiego 48 m | I piętro | grunwald / łazarz Są mieszkania, które nie udają czegoś, czym nie są. Są po.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,90 m² 5 219,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Gostyniu o powierzchni blisko 48 m , położone na czwartym piętrze w spokojnej okolicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij