dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

630 400 zł68 m² 9 261,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jak długo szukasz mieszkania? Lepszej okazji nie znajdziesz. Gotowe mieszkanie 4 Pokojowe w Poznaniu na Naramowicach. Mieszkanie narożne, ekspozycja południowy zachód z dużym balkonem - 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 328,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 260m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piła,wielkopolskie

245 000 zł90 m² 2 709,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie wraz z ogródkiem i dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

2 199 000 zł214 m² 10 275,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Dom przy Jeziorze Maltańskim! Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Wolnostojący wg projektu Dom w nenufarach Powierzchnia całkowita 214,87 m2, działka 742 m2 Budynek z 2016 r. Ul. Wołkowyska 23, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 274 zł55 m² 10 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, położone na I piętrze od strony południowej z balkonem. Układ pomieszczeń umożliwia wiele aranżacji, sypialnia główna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

469 614 zł47 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o szczegóły. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Mosina

Mosina,wielkopolskie

3 700 000 zł402 m² 9 203,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:28 655 m²

Neoklasycystyczny dwór położony w parku ze stawem zbudowany w latach 30 XIX wieku to propozycja dla konesera. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi zabudowania dawnego folwarku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

260 000 zł46 m² 5 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 , trzy pokoje w Koninie na ul. Legionów. Składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, dwóch sypialni. przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

339 000 zł47 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie, lokal znajduje się na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Powierzchnia to 46,6m2, balkon, pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

799 000 zł151 m² 5 284,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Super przestronny komfortowy dom z wielkim salonem z kuchnią 134,39 m2. Dom posiada wspaniały układ dzięki czemu ma niezliczone możliwości aranżacji. Do domu przynależy duży ogród 169,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Piła,wielkopolskie

225 000 zł33 m² 6 787,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja (kupując za pośrednictwem biura Nieruchomości Furmańczyk). Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Atuty - os. Górne, ul. Asnyka - duży balkon - parter - rolety zewnętrzne! - moskitiery. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Śmiłowo,wielkopolskie

970 000 zł152 m² 6 385,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł44 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc .Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość!. Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Chodzież,wielkopolskie

335 000 zł56 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu przy ul. Reymonta o powierzchni 56,2 m2. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

719 700 zł59 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W prywatnym ogrodzie o powierzchni 121m2 poczujesz się jak w domu, a mając pełną infrastrukturę na wyciągnięcie ręki jak w mieszkaniu! To jedno z ostatnich mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

549 000 zł78 m² 6 998,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem na działce o powierzchni 295 m2, z 2 miejscami parkingowymi (w cenie mieszkania) oraz roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 014 900 zł67 m² 15 057,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie i prywatny ogród na dachu to idealne miejsce do życia. To jedno z ostatnich mieszkań z zielonym ogrodem na dachu w tej wyjątkowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł57 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja w spokojnej okolicy blisko Centrum! To wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku narciarskiego Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 093 zł40 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż pawilon usługowo/handlowo/biurowy o pow. 70 m2 wraz z trzema przyległymi garażami o pow. łącznej 60 m2. Budynek położony przy głównej ulicy m. Kalisza pod adresem ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

679 900 zł74 m² 9 187,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Marzysz o dużym i dobrze skomunikowanym mieszkaniu? Cenisz sobie bliskość infrastruktury miejskiej, a obecność parków byłaby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł46 m² 9 978,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania składające się z 2 pokoi o pow. 45,5m2 zlokalizowane na os. Rusa na 10 pietrze. Standard mieszkania określam na dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł31 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą świeżo wyremontowanego 2 pokojowego mieszkania na poznańskich Jeżycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 31,31 m2 znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

641 375 zł65 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

917 400 zł128 m² 7 161,03 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkania w nowym budynku mieszkalny czterokondygnacyjnym z jednopoziomowym garażem podziemnym położonym w centrum miasta Leszna - okolice Stadionu i ul.17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

470 000 zł86 m² 5 439,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nasze domy są już gotowe! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu znajdziesz już ponad 20 zadowolonych rodzin!). Wyjątkowa oferta zakupu, wybudowanego z dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

496 368 zł46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentowana oferta gwarantuje Tobie: - zakup bezpośrednio od dewelopera - pełna oferta inwestycji - 0% prowizji - 0% podatku pcc Prezentowana nieruchomość o pow. 45,96mkw mieści się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

547 340 zł44 m² 12 504,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji na Naramowicach - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Nasze wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

541 765 zł55 m² 9 853,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tel ważne - Mieszkanie gotowe do odbioru! Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na naramowicach, jest to dzielnica położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szamocin,wielkopolskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Na sprzedaż dom o pow. ok 180 m2 w Szamocinie przy ul. Wodnej. Nieruchomość położona na działce gruntu o pow. 1481 m2 wznoszącej się kaskadowo na tyłach budynku z genialnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

397 000 zł26 m² 15 507,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 25,6 m2, ul. Matejki, łazarz Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

592 075 zł42 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oszczędzisz 24.000,00 Metraż: 41.84 m - Balkon 4 m2 - Wysokość 2.62 m - Położenie Wschód - Realizacja: 2025-12 Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Wspaniała okazja czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

683 000 zł47 m² 14 421,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Jeżycach przy ul. Świętego Wawrzyńca 15a - inwestycja goplana 2022. Mieszkanie o łącznej powierzchni 47,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Poznań,wielkopolskie

457 815 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w spokojnym zakątku Poznania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Mieszkanie o pow. 39,81mkw jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

519 000 zł68 m² 7 621,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz 4 pokojowego apartamentu w doskonałej lokalizacji oraz nowym budownictwie? To oferta wprost idealna dla Ciebie i Twojej Rodziny! Piła Śniadeckich Zielone Tarasy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

375 390 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 29m2 z tarasem o powierzchni 6,82m2, doskonale doświetloną z pięknym widokiem na panoramę Winograd. Mieszkanie położone na I piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

405 522 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta gwarantuje Tobie: - zakup bezpośrednio od dewelopera - pełna oferta inwestycji - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość o pow. 34,66mkw mieści się na nowo powstającym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skórzewska

Wysogotowo,wielkopolskie

5 100 000 zł512 m² 9 960,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny z częścią administracyjno-biurową i zapleczem socjalnym położony w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej. Lokalizacja: - ok. 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

605 000 zł49 m² 12 271,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż świeżo wykończone, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49.3 m2 znajdujące się na os. Kopernika przy ul. Keplera Zielona, urocza okolica w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Radzyny,wielkopolskie

229 000 zł1 023 m² 223,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam! Sprzedam działkę Mieszkalno usługowa. Działka ogrodzona w zeszłym roku Działka na małym wzniesieniu przy drodze głównej Kaźmierz-Szamotuły W działce prąd. Woda i gaz (.