dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

760 111 zł60 m² 12 668,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

399 500 zł38 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świetne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,71 m w Pile na Zielonej Dolinie - nowoczesny blok z 2023 roku! rezerwacja! Wysokość pomieszczeń aż 2,71 m zdecydowanie potęguje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

752 652 zł54 m² 13 881,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania gotowego do odbioru. Mieszkanie o powierzchni 54,22m2, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Firlika

Poznań,wielkopolskie

584 052 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta zarezerwowana Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,2 m2 położonego na os. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

559 982 zł44 m² 12 779,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

685 150 zł87 m² 7 836,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w pod Poznańskiej miejscowości. Bez pcc prowizja 0% Dom jest ogrzewany pompą ciepła, a na całej jego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania, usytuowanego w urokliwej kamienicy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Konin,wielkopolskie

127 000 zł1 030 m² 123,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Koninie przy ul. Mazowieckiej na osiedlu Łężyn Powierzchnia:1030mkw, kształt: regularny o wymiarach ok. 37m x 28 Dojazd: gruntową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

810 000 zł47 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spokojna

Drużyna,wielkopolskie

210 000 zł681 m² 308,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana o powierzchni 681 m , położona w Drużynie, przy ul. Spokojnej, sąsiadująca z lasem, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł89 m² 8 213,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

532 781 zł64 m² 8 348,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokoje 63 m | Prywatny Ogródek 20 m | Komórka lokatorska gratis! Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 63,82 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poznań,wielkopolskie

1 125 000 zł83 m² 13 531,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, jasny, zadbany w pełni wyposażony segment domu w zabudowie szeregowej usytuowany przy ul. Kotowo w Poznaniu P O W I E R Z C H N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

104 600 zł523 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 523m2 położona w Wilkowicach w spokojnym miejscu - ul. Jesionowa. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zielątkowo,wielkopolskie

372 250 zł1 489 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, z czytelnym adresem, zielątkowo, suchy las, mpzp, media, asfalt Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w Zielątkowie mkw. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarowa

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim 4 piętrowym bloku z cegły przy ul. Konarowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 45 m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobylniki,wielkopolskie

945 000 zł173 m² 5 474,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę parterowego domu, położonego w Kobylnikach koło Kiekrza, wśród niskiej jednorodzinnej zabudowy. Dom znajduje się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Nowa cena! | Jeżyce | 32 m | Możliwość aranżacji na 2 pokoje Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł61 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3-pokojowe (60,20m ) położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Hawelańskiej (wjazd do osiedla przez szlaban) Okna wychodzą na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dworcowa

Witkowo,wielkopolskie

1 573 660 zł14 306 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 14 306 m2 (8004m2 i 6302 m2), usytuowane przy ul. Dworcowej w Witkowie. Działki objęta zostały mpzp, który przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

1 060 000 zł54 m² 19 669,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckich apartamentów przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa luksusowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Mielno,wielkopolskie

4 150 000 zł200 m² 20 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 416 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość: jest to lokalizacyjna perełka w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, mielno, powiat poznański, gm. Czerwonak, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lotnicza

Piła,wielkopolskie

10 500 000 zł2 949 m² 3 560,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 539 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty na sprzedaż lub wynajem jest obiekt produkcyjno-magazynowy-biurowy. Część biurowa ma możliwość funkcjonowania jako mieszkaniowa. położony w Pile przy ul. Lotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania (z możliwością wyodrębnienia dodatkowego pokoju), usytuowanego w urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

460 000 zł58 m² 7 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie w Pile os. Zamość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

674 400 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zostało zarezerwowane, ale posiadamy jeszcze inne w tej inwestycji. M4 przy ul. Dąbrowskiego 65 to klasyczna, przestronna propozycja w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

736 962 zł74 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 73,77 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Klucze gotowe do odbioru! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Poznań,wielkopolskie

398 000 zł30 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł57 m² 13 995,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

M i E S Z K A N I E Mamy przyjemność zaprezentować wyróżniające się na tle innych mieszkanie trzypokojowe na poznańskich Ogrodach. Co w nim wyjątkowego? Za sprawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

306 800 zł26 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc nowa cena- najtańsza dostępna kawalerka zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Poznań,wielkopolskie

519 500 zł47 m² 11 053,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na Jeżycach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy w Poznaniu, dzielnica Wilda. Lokal położony w przyziemiu narożnikowej kamienicy na rogu ulic Spychalskiego i Wierzbięcice. Idealny na działalność biurową,.